• 0
Sign in to follow this  
Marti955

Problem Z Uruchomieniem Proszę O Pomoc!

Question

Witam

Mam problem po uruchomieni gry wszystko pięknie działa pojawia się okno z "naciśnij aby kontynuować" naciskam i jest następne okno z tą informacją że gra automatycznie się zapisuje bla bla bla....... i wyskakuje taki komunikat

Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
  Nazwa aplikacji: DyingLightGame.exe
  Wersja aplikacji: 1.5.0.0
  Sygnatura czasowa aplikacji: 54fd8a0e
  Nazwa modułu z błędem: gamedll_x64_rwdi.dll
  Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0
  Sygnatura czasowa modułu z błędem: 54fd89e1
  Kod wyjątku: c0000005
  Przesunięcie wyjątku: 0000000000685084
  Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.48
  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
  Dodatkowe informacje 1: 8d72
  Dodatkowe informacje 2: 8d722323652c655b323f52d5541a401b
  Dodatkowe informacje 3: 2001
  Dodatkowe informacje 4: 2001592dd863db2846257eb5a3e535f2

Czy wie ktoś co to znaczy dostałem tą grę w prezencie i nie znam się zbytno na PC moje dane PC to:
Karta graficzna:ASUS HD7770 Series

Procesor:Intel Core i3-3240 CPU @ 3.40GHz

kontroler dzwięku gier video:AMD High Definition Audio Device i Realtek Hight Definition auto

oraz 4GB ramu i win7 (64bit)

Bardzo proszę o pomoc!

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Skopiuj to proszę i zgłoś na stronie support.techland.pl

Generalnie mogę powiedzieć to co od razu rzuca się w oczy - karta graficzna, którą posiadasz jest słabsza niż ta, która jest wymagana do poprawnego startu gry. Procesor w niektórych aspektach także, ale można przyjąć że jest wystarczająco silny by złapać próg minimum. Może niestety być tak, że przyczyną jest właśnie sprzęt.

• 0

Skopiuj to proszę i zgłoś na stronie support.techland.pl

Generalnie mogę powiedzieć to co od razu rzuca się w oczy - karta graficzna, którą posiadasz jest słabsza niż ta, która jest wymagana do poprawnego startu gry. Procesor w niektórych aspektach także, ale można przyjąć że jest wystarczająco silny by złapać próg minimum. Może niestety być tak, że przyczyną jest właśnie sprzęt.

Witam

Mam identyczny problem co kolega również na karcie HD 7770 (GIGABYTE). Dodam jeszcze że na update 1.4 gra działa bardzo płynnie (około 50 fps) na w miarę dobrych ustawieniach w opcjach graficznych. Wnioskuje z tego że karta nie jest zbyt słaba żeby grać w tą produkcje. Dopiero po zainstalowaniu update 1.5 gra wywala właśnie taki błąd jak podał Marti955 i nie startuje. Mam nadzieje że będziecie mogli pomóc z tym problemem.

Pozdrawiam 

Jay4ever

Edited by Jay4ever

• 0

Skoro było dobrze, a nie jest to cholera mówiac wprost "coś się sfajdało". Ok.  Bardzo proszę byś napisał do supportu i w załączniku podał logi crash z katalogu Dying Light w Dokumentach. Po wszystkim napisz mi proszę na prov numer zgłoszenia - zwrócę uwagę na ten problem w zespole.