• 0
oozedrool

Trofea [Ps4]

Question

Witam mam problem z trofeami, które nie chcą się zaliczyć - czy jest jakiś sposób na ich zdobycie - zbuggowane trofea to:

- teraz znacie całą historię (51 misji pobocznych)

- teraz jest bezpiecznie (mam wszystkie bezpieczne strefy - sprawdzałem każdą kontrolnie jeszcze raz) 
- papier zniesie wszystko (w ekwipunku mam 67/67 dokumentów) 
- człowiek człowiekowi wilkiem (ciężko policzyć ale raczej było tego dużo więcej niż 15) 

Recommended Posts

• 0

Podpinam się pod problem. 

Trofea których mi nie zaliczyło :

- teraz znacie całą historię 

- człowiek człowiekowi wilkiem

- nieproszony gość 

- nie wiem jak jest z Mount everest ale wydaje mi się być skończone

- to jest haraaaan ( po zepchnięciu  zabiciu multum zombie z dachu zacząłem liczyć od nowa 100 i nie zaliczyło )

- papier zniesie wszystko ( mam komplet 67/67 )

Będę wdzięczny za odpowiedź  

• 0

witam. wszystkie trofea jak wyzej mnie tez nie wchodza. oprocz jednego. zadania poboczne. mam problem z 3 zadaniami. sa to: opatrunki i leki, gaz do zapalniczek oraz wodorosty. gdy aktywuje zadanie to w prawym gornym pojawia sie ono ale na mapie juz nie. 4 dni biegam i szukam i nic. nie ma tych przedmiotow. ktos poradzi?

• 0

mi zostały 3 trofea których już nie dam rady "wbić" czyli misje poboczne, znajdzki, i strefy - czekam na poprawki i odpalę gre+ przejdę jeszcze raz ... 

Jambalayah - gdy aktywujesz misje "opatrunki/leki/gaz" to możesz znaleźć to wszędzie ale musi być aktywna misja - opatrunki w apteczkach na ścianach / tak samo leki / - gaz śmietniki szafki itp 

• 0

nie ważne to tylko forum na 100% ktoś to czyta ;) i nie musi potwierdzać po każdym poście że zapoznał się z jego treścią

dziś znalazłem sposób na wbicie 2 brakujących trofek:

- papier zniesie wszystko 

- teraz jest bezpiecznie 

odpaliłem nową grę z wyborem punktu i dałem ostatnią misję od razu było widać które strefy trzeba przejąć w moim przypadku ok 7 i trofeum zaliczone 

ze znajdzkami miałem dużo szczęścia bo przy 3 pamiętniku zaliczyło mi trofeum - myślę że ma to związek z grą w coopie widocznie większość czasu nie byłem hostem i nie wszystko mi zaliczało jak pozostałym - kumpel musiał w ten sposób zabezpieczyć tylko 1 bezpieczną strefe 

więc została jedna której nie ma jeszcze nikt - czyli "teraz znacie całą historię" - tu niestety czekamy na patcha