Disowwski24

Proszę o pomoc

Recommended Posts

Drogi Techland-zie proszę o pomoc nie wiem jak naprawic gre Dying Light bo mam problem z niedoczytywaniem mapy oraz modeli zombi czy postaci statycznych.

chodzi o to ze nie jestem pewien czy chodzi o mój sprzęt czy o samą gre jesli o wiecej informacji to prosze o odpis.

Just now, Disowwski24 said:

to można prosic o dodanie do znaj na steam bedzie mi chyba latwiej przesłać zżuty ekranu?

Niestety nasz support nie działa w ten sposób; uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszenia z poziomu poniższego formularza, w którym prosimy również o załączenie wyżej wspomnianego raportu dxdiag.txt wraz z kilkoma najnowszymi plikami typu crash.log. Pliki te szczegółowo nas informują o zachowaniu gry na danym sprzęcie:

http://dyinglight.support.techland.pl/pl/support/tickets/new

od mniej więcej tygodnia mam problemy ze smitem mimo iż z kompem wszystko ok, to w grze mam bugi, lagi itd. Dziś była tragedia, grałam arenę, miałam wielki ping i lagi i skakałam po całej mapie, nie chcialam opuszczać areny by nie być dezerterem itd. No i ktoś po rozgrywce stwierdził, że używm speed hacków... I niestety, zagrozili mi zreportowaniem, mimo iż nigdy w życiu w żadnej grze nic takiego nie używałam. Musiałabym być idiotką, by na rocznym rozwiniętym koncie z gemsami, voice packami, skinami itd aż tak wiele ryzykować strat. Także co ja mogę zrobić w tym wypadku? Proszę o pomoc.

On 2/24/2020 at 6:14 AM, Duegreedep said:

od mniej więcej tygodnia mam problemy ze smitem mimo iż z kompem wszystko ok, to w grze mam bugi, lagi itd. Dziś była tragedia, grałam arenę, miałam wielki ping i lagi i skakałam po całej mapie, nie chcialam opuszczać areny by nie być dezerterem itd. No i ktoś po rozgrywce stwierdził, że używm speed hacków... I niestety, zagrozili mi zreportowaniem, mimo iż nigdy w życiu w żadnej grze nic takiego nie używałam. Musiałabym być idiotką, by na rocznym rozwiniętym koncie z gemsami, voice packami, skinami itd aż tak wiele ryzykować strat. Także co ja mogę zrobić w tym wypadku? Proszę o pomoc.

Uprzejmie prosimy o zgłoszenie sytuacji twórcom gry. Smite nie jest grą Techlandu.