Sign in to follow this  
Paweł Modliński

Witamy Na Oficjalnym Forum Dying Light! - Przeczytaj, Zanim Zaczniesz.

Recommended Posts

Witamy na oficjalnym forum Dying Light!


 


Forum to jest miejscem stworzonym dla was jako miejsce na wszelkie pytania i opinie związane z Dying Light. Jeśli masz pytanie albo sugestię dla twórców gry, potrzebujesz pomocy technicznej, bądź chcesz po prostu porozmawiać z innymi graczami, to jest to miejsce dla Ciebie.


 


Zapoznaj się z poniższymi zasadami zanim zaczniesz korzystać z forum:


 


  • Bądź uprzejmy.

Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany. Okaż szacunek pracownikom Techlandu i innym forumowiczom. Wulgaryzmy, obraźliwe treści czy ataki werbalne są niedopuszczalne, niezależnie od okoliczności.


  • Trzymaj się tematu dyskusji.

Jeśli chcesz porozmawiać o czymś, co nie odnosi się do tematu wątku, utwórz nowy wątek albo skorzystaj z systemu wiadomości prywatnych. Zanim założysz nowy wątek, wykorzystaj funkcję ‘szukaj' by sprawdzić, czy interesująca Cię kwestia nie została już poruszona.


  • Bądź konstruktywny.

Interesują nas Twoje opinie, nawet te negatywne, o ile tylko są one konstruktywne. Zawsze próbuj zawrzeć argumenty, które wspierają Twój punkt widzenia. Utrzymanie Twoich postów w dobrym tonie i podparcie ich rzeczowymi argumentami sprawi, że na pewno przykują one uwagę naszych pracowników.


  • Bądź konkretny w swoich komentarzach.

Staraj się utrzymać swój wkład w dyskusje na odpowiednim poziomie. Posty w rodzaju ‘+1' czy ‘LOL' nie są w żaden sposób istotne dla dyskusji. Skorzystanie z edytora tekstu celem wyłapania błędów i poprawne wykorzystanie akapitów w Twoim komentarzu z pewnością wpłynie pozytywnie na jego odbiór.


  • Bądź odpowiedzialny.

Jesteś członkiem społeczności. Współworzysz treść, która będzie dostępna dla wszystkich. Pamiętaj o tym. Jeśli zauważysz na forum aktywność, która narusza powyższe zasady, zgłoś to moderatorowi, korzystając z odpowiedniej opcji na forum.


 


To forum jest moderowane przez pracowników Techlandu, którzy będą reagować na naruszenie powyższych zasad. Powyższa lista to tylko ogólne wskazówki na temat zachowania na forum, i nie jest to lista wyczerpująca. Zawsze odwołuj się do zdrowego rozsądku i zasad dobrego wychowania, pamiętaj też, że w sytuacjach niejasnych moderatorzy mają ostatnie słowo.


 


Dziękujemy za zapoznanie się z powyższymi zasadami, zapraszamy do korzystania z forum!


Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this