kobayashi

[PC] Program PureFarming.exe nie odpowiada

Recommended Posts

Witam.

Po zainstalowaniu gry Pure Farming 2018 z płyty, a także w wersji steam gra działa dobrze, ale tylko przy pierwszym odpaleniu. Przy próbie kolejnego odpalenia gra ładuje się tylko do logo iceflames po czym jest tylko czarny ekran, który zniknie dopiero po kliknięciu myszy, a na jego miejsce wyskakuje komunikat: Program PureFarming.exe nie odpowiada.

Czy ktoś wie jak naprawić ten problem?

Dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj kobayashi,

prześlij proszę na adres e-mail naszej pomocy technicznej: pomoc@techland.pl, krótki opis zaistniałej sytuacji oraz plik dxdiag wygenerowany na Twoim komputerze  według instrukcji:

W celu diagnostyki problemu, w mailu zwrotnym proszę przesłać poniższy plik:

Uwaga, poniżej przedstawiamy informację jak zapisać plik z informacjami o systemie, plik ten należy dodać jako załącznik do wiadomości zwrotnej, można je również spakować dowolnym archiwizatorem danych typu WinRAR, WinZIP, 7zip plik jest tylko i wyłącznie używany do diagnostyki konkretnego problemu nie są analizowane do jakichkolwiek innych celów i nie zawiera żadnych poufnych danych.


Plik dxdiag.
- Proszę nacisnąć skrót klawiszowy Windows+R (klawisz Windows najczęściej znajduje się pomiędzy Ctrl a Altem, znajduje się na nim symbol flagi, należy go nacisnąć i trzymając wcisnąć klawisz R, pojawi się okienko "Uruchamianie")
- Proszę wpisać dxdiag (W okienko uruchamianie) oraz nacisnąć przycisk 'OK'
- Jeśli uruchamiają państwo narzędzie diagnostyczne DirectX pierwszy raz, proszę zatwierdzić pytanie, czy sprawdzić sterowniki podpisane cyfrowo.
- Proszę nacisnąć przycisk 'Zapisz wszystkie informacje' program zapyta w które miejsce na dysku ma zapisać plik tekstowy z informacjami, proszę wybrać np. Pulpit i na koniec proszę ten plik dodać jako załącznik wiadomości mailowej przesłać do nas.
 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Założyłem ten post z chęcią pomocy znajomemu, który jest w pewnym sensie laikiem, ale sobie poradził z tym problemem. Zasugerowałem mu, żeby porównał minimalne wymagania sprzętowe z parametrami komputera i się okazało, że procesor jest za słaby. Nie czekając na odpowiedzi z forum kupił części od kogoś i ponoć gra śmiga bez problemu teraz.

Dzięki i sorasy za zawracanie głowy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.