Sign in to follow this  
luqasz_85

Błędy w grze XONE S

Recommended Posts

XONE S (Moja pierwsza farma):
1. Przy próbie zatrudnienia pracownika do orki, na mapie Montana, pod przyciskiem zatrudnienia Y, pojawiła się druga opcja z wyborem Y, opcja zaznaczenia na mapie. Po naciśnięciu Y zaznaczała się pozycja na mini mapie. W ciągniki Zetor Major, pomogła zmiana ciągnika.
2. Na mapie Japonia, po skończonym zadaniu orki, nie da się odczepić pługa, problem rozwiązałem wracając do Montany wraz z ciągnikiem, oraz ponowny powrót do Japonii, co kosztowało mnie extra kasę za lot.
3. Na mapie Montana ciągnik Landini Rex F z przyczepą, nie pamiętam nazwy (mała niebieska pojemność 2300) Po załadowaniu jajek i podjechanie do magazynu nie dało się ich do niego przenieść. Musiałem jechać je sprzedać. Wcześniej było to możliwe podjeżdżając pick-upem.
4. Zostawiając przyczepę (mała niebieska) obok nawozów, mamy dostępna opcję zakupu nawozów we wszystkich pojazdach pod X.
PROBLEMY:
1. W ciagniku Landini Rex F strasznie tnie obraz podczas jazdy i pracy tym ciagnikiem.
2. Na mapie Japonii, kombajn do ryżu podczas żniw, jadąc po polu na którym jest woda, kurzy jak by jechał po suchym polu
3. Kombajn do ryżu nie wyrzuca pokosu (chyba że tak ma być)
4. Przechodnie jak zombii
5. Brak fizyki jeżdżąc ich chodząć po wodzie 
WKURZAJĄCE:
1. Pływające przybliżanie i oddalanie kamery
2. Sterowanie pojazdami gąsienicowymi
3. Przejazd przez mosty wypukłe i uderzanie o nie np kombajnami czy pługiem
4. Strasznie brzydka niskiej jakości animacja pomijania nocy. Umieranie zwierząt przy pomijaniu nocy, przez co jesteśmy stratni.
5. Nie wiem jak sprawdzić ceny towarów na sprzedaż w poszczególnych skupach, czy to na eksport? 
Na razie tyle
Gra świetna, tylko poprawić błędy i dalej ją rozwijać i będzie rewelacja.