CryKillerPL

Feedback - zgłoś błąd/sugestię

Recommended Posts

2 hours ago, Joos said:

jak sprzedać bele słomy? Podchodzę do niej i nie wyskakuje żaden guzik z opcją sprzedaży... jest tylko info że to bela słomy... wszystkie klawisze na klawiaturze sprawdziłem i nic :( ... kiedyś mogłem je sprzedawać bezpośrednio z pola a po updacie nie da się :( ...

Nie da się w obecnej wersji, chyba jedyny sposób na zużycie słomy to karmić krowy.

Porażka, mam to samo ze słomą i wieloma innymi błędami... wiele nie logicznych rozwiązań, jak na początku wciągnęła mnie ta gra tak teraz tylko zniechęca, szkoda, gra odstawiona i czekam na FS2019

1 hour ago, DarekC said:

Porażka, mam to samo ze słomą i wieloma innymi błędami... wiele nie logicznych rozwiązań, jak na początku wciągnęła mnie ta gra tak teraz tylko zniechęca, szkoda, gra odstawiona i czekam na FS2019

Ja mam dokładnie to samo z grą tylko niechęć, bo za dużo niedociągnięć. Youtuberom tylko koszulki dali do gry, żeby nie krytykowali za bardzo porażka :/

On 5/22/2018 at 7:00 PM, Joos said:

jak sprzedać bele słomy? Podchodzę do niej i nie wyskakuje żaden guzik z opcją sprzedaży... jest tylko info że to bela słomy... wszystkie klawisze na klawiaturze sprawdziłem i nic :( ... kiedyś mogłem je sprzedawać bezpośrednio z pola a po updacie nie da się :( ...

Już naprawili upkiem... dzięki :p

Na polu nr 32 jest problem przy sadzeniu ziemniaków, obojętnie jakim ciągnikiem by się nie robiło. Próbowałem kilkoma m.in. Zetorem. JCB fasttrack , staje to się uciążliwe na dużych polach. Mam nadzieję że to się poprawi przy następnym update.

1.Jest błąd przy sprzedawaniu pszenicy do spichlerza nr 1, w ogóle nie można jej sprzedać .Unosi przyczepę i wraca do poziomu 0.

2.Jest błąd pracownika przy koszeniu pszenicy na polu nr 31 jeździ on slalomem nie robiąc żniw.(kombajn Gomelash Paleasse)