CryKillerPL

Feedback - zgłoś błąd/sugestię

Recommended Posts

Witam.

Mam problem z pracownikami ponieważ gdy ustawiam go by kosił kombajnem bi pole on unosi heder do góry i jedzie i nie kosi w ogóle, też nie widzę zmian na konsoli ps4 takich jak na pc nie wiem czy to z tego względu że graczy posiadających konsole olewacie i skupiacie się na pc czy nie wiem. Też chciałbym by została zmieniona fizyka gleby no bo fajnie to wygląda w 3d ale no nie czuć wyboi ani nic jakbym jeździł po płaskiej powierzchni.

Proszę coś z tym zrobić. Dziękuję.

Pisali przecież, że patch na konsole będzie 2-3 tygodnie po tym pc-towym więc czekaj cierpliwie. Na konsole widoczniej trudniej się robi takie rzeczy niż na PC. :)

Edited by przemson80

A ja zrobił bym inaczej z pracownikami. Dlaczego oni zawracają na 3-4 razy (a czasami nawet na 40 razy :D)? Niech zawracają robiąc duży łuk i tyle.

Po zebraniu 10-15 szafirów powinny pojawić się ich pozycje na mapie.

Wydłużcie czas wzrostu warzyw w szklarniach. Rosną zdecydowanie za szybko.

Co do postu wyżej odnosnie przyczepy na obornik. Ja mam ogólnie wrażenie że skala pojazdów/maszyn w tej grze jest trochę skopana. Przyczepa SIPMA z pojemnością 16 ton jest za duża.

A I NAJWAŻNIEJSZE! ZAMIEŃCIE TONY NA LITRY! W JAKI SPOSÓB PRZYCZEPA PEŁNA PSZENICY WAŻY 16 TON I PRZYCZEPA ZIEMNIAKÓW TEŻ 16 TON? 

KILOGRAMY SĄ JEDNOSTKĄ WAGI A NIE POJEMNOŚCI! POJEMNOŚĆ OKREŚLAMY W LITRACH LUB METRACH SZEŚCIENNYCH.

@przemson to nie jest kwestia trudności. Patch jest już gotowy ale micro i sony muszą go przetestować i zatwierdzić.

Edited by CryKillerPL

Ze wszystkim się zgadzam poza tymi szafirami. Po to je poukrywali, żebyś się musiał trochę natrudzić zanim je znajdziesz, więc po co się mają pojawiać na mapie skoro Twoim zadaniem jest je odnaleźć? Bezsensu :) Poza tym w necie są już mapy tych szafirów, nawet chyba w poradniku na gryonline. Zresztą robienie takich map i korzystanie z nich też jest bezsensu. Ja mam rozegrane już 49h i specjalnie ich nie szukając mam ich zebrane ponad 30. Gdybym zaczął ich szukać i skupił się tylko na tym, zapewne miałbym już wszystkie. To nie jest takie trudne, tym bardziej, że mapka wcale taka duża nie jest :)

Ok nie ma szafirowy na mapie, a został Ci jeden do zebrania! Myślisz, że będziesz pamiętał gdzie już byłeś, a gdzie nie? Gdzie szukać tego jednego szafira? Co do rozmiaru mapy też się nie zgodzę. Mapa jest duża. Oczywiscie jak przysiądziesz i za jednym razem je zbierzesz to mniej więcej wiesz gdzie byłeś itd Ale i tak możesz jakiś po drodze przeoczyć. Dlatego ja skłaniam się raczej w stronę tego żeby były one na mapie Ale może np. Ostatnie 20 albo 10. Jak już ma nie być mapy to chociaż niech nagroda będzie wyższa, a nie jakieś marne 200k. 

Platforma PS4

1. Pracownicy nie działają poprawnie czasami nawet nie ma możliwości ich zatrudnienia (opcjonalnie trójkąt się wcale nie pojawia)

2. Orka powinna działać przez 4 cykle zmniejszając się zapewne o 25 procent na zbiór (oprócz roślin okopowych), znika całkowicie po 1 zbiorze pszenicy, żyta i jęczmienia.

3. Załadunek obornika jest praktycznie niemożliwy na przyczepę proponowaną w kampanii, łyżka nie podnosi się wystarczająco wysoko i to strasznie irytujące.

4 Gra często się crashuje. Pojawia się błąd i oczywiście gra się wyłącza.

5. Manewrowanie ciągnikiem siodłowym DAF jest strasznie powolne, na głównej drodze jest ok, ale zawracając po napełnieniu owocami jest ślimacze i trwa znacznie za długo.

6. Licznik minutowy zwariował, w 38 dniu gry, po przekroczeniu 59 minuty licznik nabija dalej tj. 61, 62, 63..... gdy doszło do godz 15:889 ( 15 godzin i 889 minut) stwierdziłem że coś jest nie tak, oczywiście dzień się nie kończy. po wczytaniu gry nadal są magiczne minuty i tym samym cały save jest do wyrzucenia.

7. Czasami postęp orki się buguje i jest widoczny nawet w szklarniach i oborach, kurnikach. Pomaga restart savea.

Wierzę, że z czasem te błędy będą poprawiane i gra będzie naprawdę przyjemna bez obaw, o nagłego crasha. Ogólnie jest super, Gospodarka na średnią skalę nie skupiająca się wyłącznie na polach ale także zwierzętach i sadach. To duży plus. Trochę mało sprzętu ale po co komu np 10 kosiarek różniących się tylko kolorem?

Jestem więc dumnym posiadaczem wersji deluxe i gra moim zdaniem jest świetna. Naprawdę dobrze się bawię i przede wszystkim relaksuję.

Pozdrawiam.

8. Niektórych maszyn nie da się umyć. Przyczepa metaltacha i zbiornik na mleko na przykład.

9. Ten pasek na górze ekranu jest zupełnie niepotrzebny. Chwilami wkurzający.

10. Ogólnie kolorystyka gry jest dziwnie rozjaśniona zwłaszcza w nocy i nie, nie jest to wina moich ustawień ekranu.

11. Byłaby to super opcja możliwość wyłączenia mapki i informacji o polu. Czasami po prostu poznajemy mapkę i dobrze wiemy gdzie jesteśmy a minimapa jest spora i zasłania dużo.

12. Oddalenie widoku od maszyny jest za małe. W przypadku większego siewnika ciężko jest ogarnąć zasięg siania.

Na razie to tyle, więcej nie zauważyłem ale będę informował na bieżąco.

1 hour ago, Wujaszek Slim said:

3. Załadunek obornika jest praktycznie niemożliwy na przyczepę proponowaną w kampanii, łyżka nie podnosi się wystarczająco wysoko i to strasznie irytujące.

Spróbuj sposobu, który ja opisałem w swoim poście z błędami na poprzedniej stronie :) Albo napiszę tu w skrócie. Musisz przyłożyć łyżkę z obornikiem do boku przyczepy, gdzieś na wysokości jej podłogi :P
Też mam wielką nadzieję, że to wszystko zostanie poprawione tak jak została poprawiona przyczepa do zbioru bel i prasa do bel z wersji preview gry :) Ale wiesz... traktowanie graczy jako swoich betatesterów jest trochę nie fair.

Drodzy Panowie i Panie z Techlandu.

Z chęcią zostanę beta testerem i z chęcią dołączę się do polepszenia jakości gry. To naprawdę irytujące gdy kupując grę i zaczynając zabawę nie skupiamy się na przyjemnym aspekcie pracy na roli :) lecz liczymy ile znajduje się błędów.

Beta testerzy zazwyczaj dostają produkt wcześniej by móc właśnie te błędy znaleźć a wraz z datą premiery (tydzień, dwa później) powinien wychodzić pierwszy patch naprawiający większe błędy.

Pozdrawiam

Kupiłem ostatnio Pure Farming 2018 i gra się dosyć przyjemnie, ale zauważyłem kilka błędów. Gram na PC wersja po update.

Dzisiaj zawiesiłem się na kamieniu i stoję... 

http://www53.zippyshare.com/v/x9wvLyVS/file.html

- maszyny jak stoją wyłączone to święcą się cały czas światła STOPU.

- nie wiem jak w trybie „Moja pierwsza farma” zrestartować maszynę bo utknęła mi na kamieniu i nie mogę jej wyciągnąć (chodzi o ciągnik).

- Jak zatrudniać pracownika w trybie „Moja pierwsza farma” ?

- Czasami ciągnikiem czy np. kombajnem przejeżdża  się obok np. budynku i jeszcze w niego nie uderzymy to gra już „łapię” kolizję mimo, że jeszcze w nic nie uderzyliśmy.

- Kupiłem mały ciągnik McCornick (taki sadowniczy) i on ma kategorię „ciągnik lekki”, ale nie można do niego przyłączyć beczki na wodę(o pojemności 6000 litrów) tej co gra każę kupić na początku. W tej beczce do wody jest napisane kompatybilność  z ciągnikami lekkimi, a jak próbowałem zapiąć to jest informacja, że „niewłaściwy ciągnik”. To jak to w końcu jest?

- brakuje trochę jakiekolwiek „fizyki” gleby np. po orce, gdzie podczas jazdy ciągnikiem po takiej glebie nic się nie dzieje… nawet śladów nie zostawia maszyna.

- jeżdżąc po trawie na poboczach, czy po krzakach i  kwiatkach które rosną na poboczach dróg ciągnikiem, samochodem czy inną maszyną krzaki się nie ruszają, trawa się pod kołami nie ugniata.

Ciągnik czy inna maszyna przenika przez krzaki i nawet ich nie porusza.

- Zauważyłem, że na czasie x1 chmurka w lewym górnym rogu pokazuje deszcz, a na mapie jeszcze deszczu nie ma… pojawia się po dłuższej chwili.

- czasami znika możliwość przyspieszania i zwalniania czasu klawiszami L i K . Trzeba wyjąć tablet, schować tablet i dopiero wtedy można zmienić czas bo inaczej się nie da.

- myjnia automatyczna kosztuje 75 euro… Czy to nie za dużo ?

- klawiszem „Spacja” nie można zaciągnąć hamulca ręcznego

- brak możliwości skakania czasami nie można przeskoczyć przez „płotek”

- Skały na obrzeżach mapy nawet jak są niskie to nie można wjechać na nie ciągnikiem. 

- Czasami przy podczepianiu np. przyczepy do ciągnika maszynę czasami podrzuca do góry.

- Brak kropli deszczu na szybie ciągnika i na szybie w dachu w kabinie (wycieraczki są zbędne).

Trochę martwi mnie mała ilość maszyn bo jest ich bardzo malutko.

W misji pobocznej "Zbiór jęczmienia" jest mały błąd. Pierwszy punkt misji nakazuje nam zebrać zboże z pola a drugi zawieźć zboże do silosu. Problem polega na tym, że po zapełnieniu przyczepy misja nie pokazuje nam gdzie to zboże wysypać. Na mapie mamy kilka silosów zbożowych. Metodą prób i błędów udało mi się znaleźć prawidłowy silos. Punkt misji przeskakuje na drugi dopiero po zebraniu 90% zbiorów, ale wtedy to już mamy zebrane ponad 18 ton. To  jest do poprawy.

Tak samo misje w trybie kariery.

1. Po orce powinna być kultywacja.

2. Po co gra nam każe zasadzić ziemniaki, skoro potem ich nie zbieramy?

3. Dlaczego nie ma misji o nawożeniu i oprysku?

4. Dlaczego chlewnia na farmie jest do wybudowania, a ta poza farmą jest cała? Powinno być na odwrót

5. Gra powinna nakazywać zakup obciążników, a nie oranie bez. To że fizyka gry tego nie wymaga to druga sprawa.

6. Orka, sianie itp. powinno być na polach 3 i 4. Nie powinniśmy dostawać pola nr 1. Za bardzo ułatwia to grę. 

7. Dlaczego gra nie informuje nas o tym że dostaliśmy sad śliwkowy? Druga sprawa to, dlaczego otrzymujemy sad po drugiej stronie mapy? Jest wiele sadów bliżej.

A i słoma na polach powinna usypywać się gęściej. Ok, mogą być kupki ale nie tak jak teraz. Powinna też wysypywać się poza polami.

XONE S (Moja pierwsza farma):
1. Przy próbie zatrudnienia pracownika do orki, na mapie Montana, pod przyciskiem zatrudnienia Y, pojawiła się druga opcja z wyborem Y, opcja zaznaczenia na mapie. Po naciśnięciu Y zaznaczała się pozycja na mini mapie. W ciągniki Zetor Major, pomogła zmiana ciągnika.
2. Na mapie Japonia, po skończonym zadaniu orki, nie da się odczepić pługa, problem rozwiązałem wracając do Montany wraz z ciągnikiem, oraz ponowny powrót do Japonii, co kosztowało mnie extra kasę za lot.
3. Na mapie Montana ciągnik Landini Rex F z przyczepą, nie pamiętam nazwy (mała niebieska pojemność 2300) Po załadowaniu jajek i podjechanie do magazynu nie dało się ich do niego przenieść. Musiałem jechać je sprzedać. Wcześniej było to możliwe podjeżdżając pick-upem.
4. Zostawiając przyczepę (mała niebieska) obok nawozów, mamy dostępna opcję zakupu nawozów we wszystkich pojazdach pod X.
PROBLEMY:
1. W ciagniku Landini Rex F strasznie tnie obraz podczas jazdy i pracy tym ciagnikiem.
2. Na mapie Japonii, kombajn do ryżu podczas żniw, jadąc po polu na którym jest woda, kurzy jak by jechał po suchym polu
3. Kombajn do ryżu nie wyrzuca pokosu (chyba że tak ma być)
4. Przechodnie jak zombii
5. Brak fizyki jeżdżąc ich chodząć po wodzie 
WKURZAJĄCE:
1. Pływające przybliżanie i oddalanie kamery
2. Sterowanie pojazdami gąsienicowymi
3. Przejazd przez mosty wypukłe i uderzanie o nie np kombajnami czy pługiem
4. Strasznie brzydka niskiej jakości animacja pomijania nocy. Umieranie zwierząt przy pomijaniu nocy, przez co jesteśmy stratni.
5. Nie wiem jak sprawdzić ceny towarów na sprzedaż w poszczególnych skupach, czy to na eksport? 
Na razie tyle
Gra świetna, tylko poprawić błędy i dalej ją rozwijać i będzie rewelacja.

Nie działa ani kierownica ani pad od logitech (kierownica to driving force gt), moim zdaniem grając na klawiaturze ciagnik za szybko przyspiesza. W ogóle jest jakieś dziwne odczucie prędkości. Jedziesz 10 km/h a masz wrażenie że 5x szybciej. To samo cofanie. I jeszcze w realu nie wydaje mi się żeby 75 konny major pociągnął cztery skibowy pług z prędkością 14 km/h

Sporo godzin już pograłem, jestem już przy zadaniu Zamówienie na mleko, czyli przedostatnie w kampanii. Z zadań pobocznych zostały tylko Chińskie interesy.

Kampania to samouczek przedstawiony w bardzo ciekawy i przejrzysty sposób. Wszystko jest napisane w wiadomościach - sterowanie, wskazówki, co zrobić (o ile się chce to czytać). Bardzo fajnie się grało, ale są też rzeczy, które mi się nie podobały, błędy, itp:

- Po skończeniu zadania Zbiór wiśni, można podjechać do dowolnego "nie naszego sadu", zebrać wiśnie i normalnie sprzedać.

- Do zadania Sprzedaż obornika w biogazowni podchodziłem z 5 razy i zdołałem je zaliczyć tylko dlatego, że gra zbugowała. Ładowacz czołowy, który wskazuje nam zadanie - pasuje tylko do małego ciągnika, a ten jest za mały żeby obornik wrzucić na zbyt duży rozrzutnik. I oczywiście, że się przyczepie do tego zadania, gdyż to wskazuje mi treść zadania i ikonki. Rozumiem, że można kupić duży ładowacz i duży ciągnik, ale o tym mowy w zadaniu nie ma. Jestem pewny, że sporo osób się na tym zadaniu po prostu się wyłoży.

- Po skończeniu zadania Pozostanione maszyny, maszyny znajdują się w ich miejscu startowym i można ich używać (sprzedać się nie da).

- Sad śliwkowy, który dostajemy pokazuje 0% na mapie, w statystykach lub będąc obok jest ok.

- Znacznik w jednym z zadań w Kolumbii jest taki dziwnie płaski.

- Wiem, że to pisze w zadaniach, ale niektórzy na pewno nie czytają od deski do deski tekstu, tylko streszczoną treść zadania – nie pisze tam, żeby zabrać ciągnik z przyczepą przy podróży do Kolumbii i Japonii.

- Po zadaniach w Kolumbii wracamy do Montany tylko po to, aby lecieć do Japonii. No wiecie co!Można było coś tutaj dodać.

- Brakuje mi zadań z rozsiewaniem nawozów tym małym rozrzutnikiem, jak i spryskiwania.

- Trochę mało tych zadań pobocznych, chciałoby się więcej.

Błędy ogólne:

- Dron "Szybka podróż do wiaty 30 euro", a gdy wybierzemy transport maszyny zabiera z konta 150. Nie rozumiem tego. Poza tym dość drogo te 150.

- Prasa Sipma w sklepie 600kg w opisie 500kg.

- Od piątkowej aktualizacji pole widzenia po wyjściu z pojazdu czasami się zmienia.

- Napełnianie przyczepy Sipma (16t) - złe proporcje napełniania, śliwki do około 8 ton napełniła się w 70%-80% a nie w połowie.

- Czasami znika opcja przyspieszania czasu.

- Fajnie że światła świecą się po wyjściu z pojazdu, ale jak są całkiem zgaszone to światła hamulców nie powinny się świecić po wyjściu.

- Głowa postaci przy cofaniu powinna w odwrotną stronę skręcać.

Uwagi do gry:

- Dlaczego przy rozbudowie kurnika która kosztuje tyle co dwa kurniki, dostaje tylko 5 dodatkowych miejsc, a przecież jest on wtedy dwa razy większy???

- Szkoda że dla zwierząt (świnie i krowy) nie trzeba dawać wody, tylko jedzenie – mało realne.

- Czemu heder do największego kombajnu jest nazwany Przyczepa, a nie Zespół żniwny z przyczepą? Do tego jest zbyt wcześnie odblokowany w kampanii, inaczej niż kombajn.

- Brakuje kilku małych maszyn - mały spryskiwacz i mały rozrzutnik obornika. (gdyby były, można by do kampanii dodać jako misję samouczka, a takich misji jak pisałem brakuje).

- Rozładowanie siewnika z ziaren/rozrzutnika z nawozu lub aby można je było po prostu z nimi sprzedać.

-Trzęsie traktorem przy jeździe z beczką do wody (nawet po drodze asfaltowej).

- Heder kombajnu zbyt szybko się opuszcza.

- Mały siewnik do ziemniaków zbyt wolno zaczyna się opuszczać (chyba myśli za długo).

- Dodajcie opcję wyłączenia ptaków na niebie bo na średnich wyglądają źle, szczególnie z daleka.

- Eh, płaskie te chmury.

- Nie ma wschodu ani zachódu słońca.

- W Kolumbii liście drzew trzęsą się cały czas (może tak musi być, nie wiem).

Ceny w sklepie to oddzielny temat:

- Czemu podobne obciążniki kosztują od 300 do 4000?

- Wydaje mi się że rozsiewacze nawozu powinny bardziej różnić się cenowo, gdyż większy jest znacznie lepszy niż mały (tak aby warto było kupić go później).

- Tak samo kombajny - zbyt mała jest różnica cenowa między pierwszym(3,6m) a drugim(6m) wobec ceny największego(9m).

- Ceny ciągników to już całkowite nieporozumienie - podobnej wielkości, mocy i zastosowania, a cena taka różna. Zetor 120(117km) kosztuje więcej niż Zetor 150HD(147km) i tyle samo co McCormick (212km)!!! Czy jest sens go kupować?

Ja rozumiem, że może to są rzeczywiste ceny, ale to jest przede wszystkim gra, więc chyba moglibyście zrobić tak, aby była mała różnica między modelami o podobnej mocy, zwiększając cenę dla większych ciągników (czyli małe najmniej, średnie więcej, ciężkie jeszcze więcej, najcięższe najwięcej).

3 hours ago, Irt Uop said:

Po skończeniu zadania Zbiór wiśni, można podjechać do dowolnego "nie naszego sadu", zebrać wiśnie i normalnie sprzedać

To samo jest misją poboczną Zbiór gruszek. Gruszki mamy zawieźć do magazynu. Po ukonczeniu zadania zostają one w magazynie i możemy je sprzedać.

Edited by CryKillerPL

Kilka nowych ciekawych "aspektów" Platforma PS4

1. Czy pole klasy 2 ma wydłużony czas wzrostu zboża czy to tylko u mnie trwa kilka dni jedna faza? w Porównaniu do pola 1 klasy gdzie 1 dzień to 1 faza wzrostu.

2. Nie mogę kupić paneli słonecznych w Montanie obok podwójnego sadu gruszkowego. Nie ma opcji kupna po wejściu w kółeczko.

3. Nie można zakupić świń w "naszym" chlewie w kampani. Tym, który dostajemy za darmo.

4. Ogólnie jeżdżenie ciągnikami wydaje się strasznie "leniwe" zwłaszcza gdy jeżdżą po drogach ziemnych i z przyczepami. A może to ja po prostu przyzwyczaiłem się do farminga za bardzo :) (to nie wina złego stanu pojazdu, je naprawiam codziennie)

5. Po nawożeniu płynną gnojówką całego pola mam tylko 50% nawożenia, czy trzeba jeszcze nawozić obornikiem? Tym, przy ładowaniu którego można dostać szału? :)

6. Sugestia odnośnie pożyczek bankowych. Rozumiem, że są odsetki, ale i sam kredyt powinien być spłacany automatycznie, tzn 1 rata 1 dzień. W przypadku nadwyżki oczywiście można spłacić szybciej, a nie automatycznie są ściągane tylko odsetki. Zróbcie realny kredyt, 1 rata każdego dnia. To łatwiejsze, gdy sami wybieramy ilość rat ale spłata powinna być automatyczna.

Pozdrawiam.

Jeszcze jedno. Po co ta cała giełda i wskaźniki wzrostu/spadku cen towarów gdy to nie działa. po 41 dniach wszystko utrzymuje się na stałym poziomie, zero spadków i wzrostów.

Miejmy nadzieję, że patch na konsole jest już gotowy i tylko czeka na akceptację i wprowadzenie w życie.

Edited by Wujaszek Slim

XONE S (Moja pierwsza farma):

1. Ładując obornik na rozrzutnik, pod przyczepą widać animację wysypywania się obornika, jakby przyczepa była dziurawa. Obornik wygląda trochę jak błoto, a nie obornik, brakuje tam elementów słomy. Samo ładowanie też jest śmieszne, podjeżdżamy i łyżką dotykamy obornik który magicznie ląduje w łyżce.

2. Czas w grze, mam nadzieję, że doczekamy się na konsolach patcha który to zmieni jak na PC, bo nie da się wszystkiego ogarnąć na mapie głównej Montana, a co dopiero przenosić się do innych krajów. Raz się pokusiłem, przed wyjazdem do Japonii zaorałem sobie pola, zasiałem, zrobiłem wszystko przy krowach i innych zwierzętach oraz szklarniach i wyruszyłem do Japonii, aby pobawić się siejąc ryż i wasabi w szklarniach. Nim zaorałem pole, zasadziłem ryż, obrobiłem się z wasabi, wszystko sprzedałem, wracam jestem dodatkowo stratny na podróż, czyli łącznie 12h, a na Montanie pola uschły, królików nie ma, straciłem też trochę krów i kur, nie mówię o tym, że zmarnowały się produkty ze szklarni. Na tą chwilę nie da się grać efektywnie na wielu polach, z takim czasem rozgrywki.

Tak samo zwierzęta, umierają podczas przewijania nocy, nie można tego zrobić, że zwierzęta umierają o 12 w południe a nie o 24. Wtedy byłaby szansa na reakcję, a tak z niewiedzy człowiek traci zwierzynę.

3. Po co nam misja sadzenia ziemniaków, skoro pózniej nie ma kontynuacji. Czekałem nic nie robiłem, myślałem że będzie część dalsza, ale się nie doczekałem. Przypuszczam, że już z nich nic nie będzie bo uschły/zgniły. Chyba, że ja czegoś nie doczytałem to sorka.

Zrobiłem już prawie cały samouczek (tak myślę), zostało mi tylko spłacenie pozostałej pożyczki. Niestety bez patcha, grać będzie ciężko w całość, zwłaszcza, że pracownicy nie działają prawidłowo lub wcale, i większość musimy robić samodzielnie, co patrz wyżej, przy takim czasie jest nie do ogarnięcia. Pozostaje nam na razie, zostać przy sadach i szklarniach, bo na nich można zarobić i da się je ogarnąć przy takim tempie upływy czasu.

Zacznę wyzwania, zobaczymy jak będzie. Tak na koniec duży pozytyw, sprawdziłem co się stanie z postacią, jak wejdzie do wody, i po wiem, że super, bo postać w wodzie pływa, są odgłosy wody, niestety brak ruchu na tafli wody.

Pozdrawiam zespół IceFlames, do pracy panowie i będzie świetnie.

7 hours ago, luqasz_85 said:

mam nadzieję, że doczekamy się na konsolach patcha który to zmieni jak na PC, bo nie da się wszystkiego ogarnąć na mapie głównej Montana

Podawali na Steam bodajże, że patch na konsole ma się ukazać w ciągu 2-3 tygodni od tego pecetowego więc pozostaje Ci czekać :)

On 18.03.2018 at 5:38 PM, Wujaszek Slim said:

Platforma PS4

1. Pracownicy nie działają poprawnie czasami nawet nie ma możliwości ich zatrudnienia (opcjonalnie trójkąt się wcale nie pojawia)

2. Orka powinna działać przez 4 cykle zmniejszając się zapewne o 25 procent na zbiór (oprócz roślin okopowych), znika całkowicie po 1 zbiorze pszenicy, żyta i jęczmienia.

4 Gra często się crashuje. Pojawia się błąd i oczywiście gra się wyłącza.

5. Manewrowanie ciągnikiem siodłowym DAF jest strasznie powolne, na głównej drodze jest ok, ale zawracając po napełnieniu owocami jest ślimacze i trwa znacznie za długo.

6. Licznik minutowy zwariował, w 38 dniu gry, po przekroczeniu 59 minuty licznik nabija dalej tj. 61, 62, 63..... gdy doszło do godz 15:889 ( 15 godzin i 889 minut) stwierdziłem że coś jest nie tak, oczywiście dzień się nie kończy. po wczytaniu gry nadal są magiczne minuty i tym samym cały save jest do wyrzucenia.

7. Czasami postęp orki się buguje i jest widoczny nawet w szklarniach i oborach, kurnikach. Pomaga restart savea.

Wierzę, że z czasem te błędy będą poprawiane i gra będzie naprawdę przyjemna bez obaw, o nagłego crasha. Ogólnie jest super, Gospodarka na średnią skalę nie skupiająca się wyłącznie na polach ale także zwierzętach i sadach. To duży plus. Trochę mało sprzętu ale po co komu np 10 kosiarek różniących się tylko kolorem?

Jestem więc dumnym posiadaczem wersji deluxe i gra moim zdaniem jest świetna. Naprawdę dobrze się bawię i przede wszystkim relaksuję.

Pozdrawiam.

Oto zdjęcie do punktu 3 https://imgur.com/fCl3oqU na > PC <

Nie wiem jak edytować tu posty (nie widzę takich opcji), więc napisze nowy.

- Opis sadów statystyki – spryskiwanie 10000%.

- Zadanie Stary gdzie moja bryka – dobrze żeby chociaż kolor poszukiwanego samochodu był inny niż naszego.

- Brakuje mi prędkości maksymalnych pojazdów w opisie, chociażby w informacjach.

- Wiem, że sadzarka ryżu chyba nie ma w rzeczywistości świateł, ale to strasznie przeszkadza. Szczególnie gdy wykonuje się Wyzwanie, gdzie w całkowitej ciemności trzeba sadzić ryż.

- Ogólnie nie podoba mi się ekonomia, lub raczej jej niedopracowanie w niektórych przypadkach. Na polu narobię się sporo, a zarobek mierny. Natomiast przykładowo - sad wiśniowy (Japonia) za 55tys zwraca się na raz (po 3 dniach), a robota przyjemna dosłownie na kilka minut.

Zauważyłem że na większości przyczep zboże z kombajnu wysypuje się tylko gdy rura jest nad jakimś konkretnym punktem nad przyczepą. Czasami jest tak, że rura jest nad przyczepą a mimo to zboże się nie wysypuje, ale gdy podjadę ciut dalej to nagle zaczyna się sypać. Gdy ruszę delikatnie do przodu podczas wysypywania to nagle znów zboże przestaje się wysypywać.

Pracownik ma spory problem z kombajnem, gdy odbieramy zboże. Po zakonczeniu nasypywania zboża musimy odjechać z przyczepą, inaczej pracownik w kombajnie nie ruszy.

Odbieranie zboża podczas młócenia to tragedia. Pracownik się gubi. Zatrzymuje się, zawraca itp.