Sign in to follow this  
Skrypterzy techlandu

Tona Błędów W Btz, Balans.

Recommended Posts

Może poprawicie ten tryb skrypterzy techlandi?? Błędów jest od zajebania, a balansu to WCALE NIE MA!

W tym trybie jako zombie wygrasz tylko wtedy kiedy twoi przeciwnicy nie ogarną. Bo nawet jeśli masz łowce na fulla ulepszonego, a trafisz na JEDNĄ ogarniętą osobę to masz pograne, a co tu mówić o pojedynku 4vs1.

 

Do tego te wszystkie ataki łowcy są do bulu (tak, rzal i bul, #komorowski #here) przewidywalne, że gra praktycznie traci sens. Do tego wszystko podane jest na tacy, cele, przeciwnicy. Tu nie ma czegoś takiego jak element zaskoczenia, bo nawet położenie łowcy jest podane na radarze więc o opcji "a zaatakuje ich z zaskoczenia" można sobie pomarzyć.

 

 

Do tego będąc przy gnieździe jako ocaleni wystarczy porozrzucać flary dookoła i łowca może nam naskoczyć. Doskoku nie zrobi, bo zaraz dostaje światłem UV po ryju, taranować też nie ma jak, bo zanim dobiegniesz na tyle blisko, żeby opcja była dostępna to stracisz całą energie przez flary, wszystkie te kule wypluwane przez łowce można bardzo łatwo ominąć, a tą falą uderzeniową można sobie najwyżej w kiszce pomieszać, bo odrzuca najwyżej na parę metrów, a przez nią tracimy całą energie i jesteśmy łatwym celem, bo nawet macek nie możemy używać, a ocalony najwyżej traci 1/4 HP i 0 energii więc może ładne combo ciskać (ofc przy walce 1vs1, bo 4vs1 to nawet nie wspominam).

 

Dodatkowo jest magazyn na mapie The Following, że jak wejdziesz tam nocnym łowcą to już nie wyjdziesz, później dorzucę SS. A o topornym sterowaniu łowcą nie wspominam, bo braknie mi czasu.

 

Także bierzcie się do roboty panowie, a nie liczycie hajsy na kontach.

Na zakończenie mojego płaczu dorzucam jeszcze dwa hashtagi #SKRYPTERZY #TECHLANDU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę przesadzasz, jest trudno, ale nie tak beznadziejnie jak to opisujesz. Jeśli nie możesz trafić w człowieka, to trzeba go zmusić, aby pozostał w zasięgu szlamu, np. poprzez taran, a po udanym taranowaniu można też trafić nim łatwo człowieka używając ładowania strzału. W grach z profesjonalistami jest bardzo ciężko po obu stronach obozu. Podejrzewam, że gdybym ci pokazał kilku graczy, którzy dobrze ogarniają łowce, to pomyślałbyś, że oszukują (to może nie dotyczyć Ciebie, ale tez z kolei miałem parę razy sytuacje, gdy byłem wyzywany od oszustów).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this