szabrownik47

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. 1.Czy macie już gotowe koncepty odnośnie dodatków, czy jesteście otwarci na całkowicie nowe propozycje? 2.Jak mniej więcej będą duże te dodatki? Bo oczywiście drugiego the following nie dostaniemy za darmo. Co to buga, zainstalowałem grę dzisiaj i zauważyłem że niektóre stroje nie mają swojej tekstury w skrytce (zastępują je białe prostokąty), a na mapie widać coś podobnego w miejscach z misjami.
 2. szabrownik47

  Nowe Dlc?

  Ostatnio wyszło nowe dlc w starym mieście "Drink For DLC", ale jeszcze nie zdążyłem ograć.
 3. szabrownik47

  Wielka Prośba Do Techlandu Apropo Following

  Mi osobiście spodobała się opcja włączania go w menu, jednak podejrzewam że utrudnieniem jest czas wczytywania mapy lub po prostu jej rozmiar, po za tym jak wyglądało by pierwsze wejście z poziomu plakatu? Myślę że nie było by takie klimatyczne.
 4. szabrownik47

  Fabula - Uwaga Spojler

  Co do miasta podejrzewam że było fikcyjne jak Harran i musiało się znajdować bardzo daleko skoro można byłoby dostać się tylko z kanałów we wsi. Co do zakończenia też je najpierw wybrałem. Było po prostu piękne.
 5. szabrownik47

  Poziom Legendy

  Musisz wypełnić przynajmniej jedno dowolne drzewko rozwoju (nie wiem czy kierowcy się wlicza) i zabijaj tyle zombi ile wlezie. Jest to niestety mozolne ale skuteczne.
 6. szabrownik47

  Nowe Dlc?

  Mam pytania do deweloperów: 1.Czy dalej planujecie rozwijanie Dying Light? Jeśli tak, bardzo chętnie zobaczyłbym możliwości zostania przemieńcem takim jak była matka. W dzień broń biała i palna (nie licząc kuszy i łuku), a w nocy zwiększona szybkości, poziom mutacji i inne. Takie Be the zombi offline. 2.Co się stało z antyzyną, którą jedną ampułkę Crane zabrał ze sobą podczas pierwszego i ostatniego zrzutu w grze? Czy zostanie w końcu wykorzystana? Bo wydaje mi się trochę smutna leżąca w którejś z kieszeń. Bardzo proszę o komentarze i odpowiedzi.