Loockk

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Jakby co to też mogę coś pyknąć czy to Dying Light czy inna gierka, mam ich całkiem sporo, w DL 180h, ale 16 lat dopiero w kwietniu także twoja decyzja
 2. Sugerujesz, że z ludźmi poniżej 16 roku życia nie można fajnie pograć ?
 3. Loockk

  Biblioteka Ss

  Witam, pewnego czasu w grze Dying Light zajmuję się chodzeniem po świecie gry i nazwijmy to fotografowaniem, niektórych ciekawych zjawisk, miejsc i innych rzeczy. Mam na prawdę wiele zdjęć z wielu ciekawych miejsc, i chciałbym, abyście to wy, gracze tej świetnej gry, jaką jest Dying Light, ocenili moją bibliotekę SS. Będę niezmiernie wdzięczny za wszystkie oceny, a także komentarze. Oto Link do Biblioteki : http://steamcommunity.com/profiles/76561198062425758/screenshots/ Znajdują się tu nie tylko screeny z gry Dying Light, które również możecie ocenić, jednak chciałbym abyście skupili się głównie screenach z Dying Lighta. Z góry dziękuję wszystkim za zainteresowanie. Bardzo serdecznie pozdrawiam.
 4. Loockk

  The Following

  Hi , I'm writing the premiere of the appendix " The Following " the game dying light . I do not know exactly when is the premiere because it was different , now everywhere says that the 9 February 2016 which made me terribly Dołuje , while some shops have slowly begun selling boxed addition to the signature that will be of sent Dec. 30 . And I wonder when in the end is the premiere addition, the February 9, 2016 and December 8, 2015 ( tomorrow ) as it was written some time ago. Thank you in advance for giving information salute .
 5. Witam, piszę w sprawie premiery dodatku "the following" do gry dying light. Nie wiem już dokładnie kiedy jest premiera ponieważ różnie to było, teraz wszędzie pisze że 9 lutego 2016 co mnie strasznie dołuje, natomiast niektóre sklepy już powoli zaczynają sprzedawać dodatek w wersji pudełkowej z podpisem, że zostanie od wysłany 30 grudnia. I zastanawiam się kiedy w końcu jest premiera dodatku, czy 9 lutego 2016 czy 8 grudnia 2015 (jutro) jak było napisane jakiś czas temu. Z góry dziękuję za udzielenie informacji, pozdrawiam.