Miller23

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. Miller23

  Znikające Strzały

  Możesz zawsze czekając na tego HOTFIX'a strzelać z biodra Strzały zostają w ciele i działają "cudowne trafienia" (nie celujesz w głowę a i tak w nią trafi)
 2. Miller23

  Season Pass I 4 Nowe Dlc

  Tak, trzeba za nie zapłacić Tak jak napisali na funpage'u "P.S. W związku z pytaniami - poniższe zestawy nie są częścią Season Pass (jego zawartość została opisana już dłuższy czas temau) i z tej przyczyny jego posiadnie nie uprawnia do bezpłatnego pobrania wymienionych dodatków"
 3. Miller23

  Problem/bug Z Fabula Gry Dying Light

  Zawsze możesz cofnąć do zadania Rodzeństwo...Dużo nie stracisz a twój problem zostanie rozwiązany w 80% (ekwipunek i postęp w zadaniach pobocznych zachowasz)
 4. Jak pewnie większość chciała 'odpalić' tego easter egga ale nie mogła ponieważ 1 z 15 tajemniczych kamieni znajdował się za mapą... Teraz nadeszła aktualizacja 1.8 (ps4) i naprawiono ten błąd ale narodził się następny. Otóż gdy chce odpalić ten tajemniczy znak/ malowidło na którym położone są te wszystkie kamienie, pisze mi 'nie dostępne za dnia' a jest noc więc znowu trzeba czekać do aktualizacji 1.9 żeby to zostało naprawione?
 5. Ale należy pamiętać ,że po zmianie poziomu trudności rangi w trybie 'Zostań zombie' resetują się
 6. Miller23

  Prolem Z Wspinaniem

  Po 1.7 zmieniła się zdolność 'tik tak'. Przed aktualizacją odbijałeś się za pomocą L w dół , a teraz dodali jeszcze możliwość odbicia R1, i to jest twój problem (zapewnię spamujesz tym przyciskiem przy używaniu tej umiejętności)
 7. Mi też zniknęły strzały z ekwipunku i podobno ma się to u większości. Na fanpage Dying Light napisali że 'pracują' nad tym błędem.
 8. Miller23

  Rangi Ludzi W Dodatku Be The Zombie

  Dzięki za odpowiedź
 9. Miller23

  Dl: The Following - Dziecko Z Radia Problem

  Na takich najlepiej działa broń palna lub granaty
 10. Witam, skończyłem zabawę z Zostań zombie po osiągnięciu 12 rangi( Mistrz sztuki przetrwania ) i kiedy dzisiaj zagrałem mam poziom 'Zdobycz'... Czy rangi mają jakieś ograniczenia czasowe i po jakimś czasie nie grania w ten dodatek one się resetują?
 11. Witam , chodzi o to że chodząc po starym mieście wskoczyłem na niski budynek z okrągłym dachem i tam było napisany ''Korek was here'' i po kliknięciu odpowiedniego przycisku dostałem kanister benzyny ( nwm co można z nim zrobić ale na razie odkryłem że można nim rzucać) Druga sprawa to tajemnicze opony gdzie jest pokazane 'otwórz' i po tym ''niby otworzeniu'' opony nic się nie dzieje. Czy ktoś może to wyjaśnić?,czy to ma związek z korek machete v2?