Etzio

Members
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. Etzio

  Script Parsing Error.

  I uploaded my project onto dropobx here's the link: https://www.dropbox.com/s/akix5l2y0gjb7v6/project.rar?dl=0
 2. Etzio

  Script Parsing Error.

  This issue only affects this one project. I have a project back-up 3 days before the issue firstly apperaed but if it cannot be repaired a lot of work will be wasted so i hope it can.
 3. Etzio

  Script Parsing Error.

  I have no idea why this error ocurred. None of the editor's files nor scripts were modified.
 4. Etzio

  Script Parsing Error.

  Hello. Today when i tired to launch my project a strange error occured. There is a script parsing error in the validator menu. I can continue anyway but the tool crashes then. Any ideas how to fix it? Thanks!!
 5. 1) Zna ktoś może nazwy przedmiotów użytych do budowy bazy polowej na Moście Niesławy? 2) Jeżeli posiadam dodatek Bozak Horde, czy możliwym jest użycie elementów z tego dodatku ( wnętrze stadionu, trawa z betonowymi podporami, wieże oświetleniowe i te medyczne kontenery) elementów w budowie mapy? Jeśli tak zna ktoś ich nazwy? 3) Posiadam dodatek Bozak Horde ale nie mogę używać łuku w DEv Tools nie mogę go włożyć do slotów na używane bronie) Dziękuję z góry za odpowiedź na któreś z pytań!
 6. 1) Zna ktoś może nazwy przedmiotów użytych do budowy bazy polowej na Moście Niesławy? 2) Jeżeli posiadam dodatek Bozak Horde, czy możliwym jest użycie elementów z tego dodatku ( wnętrze stadionu, trawa z betonowymi podporami, wieże oświetleniowe i te medyczne kontenery) elementów w budowie mapy? Jeśli tak zna ktoś ich nazwy? 3) Posiadam dodatek Bozak Horde ale nie mogę używać łuku w DEv Tools nie mogę go włożyć do slotów na używane bronie) Dziękuję z góry za odpowiedź na któreś z pytań!
 7. Po włączeniu gry zamiast normalnych liter w całym menu jak i w grze mam takie dziwne znaki ( jak na załączonym zdjęciu) Wiadomo jak to naprawić? Edit: Problem rozwiązany, należało zmienić język gry na angielski, lecz przy każdej zmianie na język polski problem pojawia się ponownie.
 8. Etzio

  Pomocy! Mam Gre, Nie Mam Z Kim Grać.

  To jest forum gry HellRaid, więc jak chcesz znaleźć kogoś do gryw Dying Light , idź na forum Dying Light
 9. Etzio

  Map Teleport

  Thanks! Do you know how to link portals? I placed 2 portals and don't know how to link 'em, to make it like it is in the game, activating the door teleports us to the second door, ( but on the same map).
 10. Etzio

  Teleport

  Cześć, mam takie pytanie, jeżeli w edytorze znajduje się item teleport, to możliwa jest teleportacja przy użyciu tego przedmiotu, bez potrzeby używania questów? Jeżeli tak to można by było po krótce wyjaśnić o co chodzi z 2 polami, mianowicie m_hint i m_spawnpoint? ( w obrębie jednej mapy) Dzięki!
 11. Etzio

  Map Teleport

  Hi! Firstly, does anyone know how to link two teleports in a map? In a portal setting Portal tab , there are 2 boxes, m_hint and m_spawnpoint so how to link one door to another, I mean when activating door number 1 make it to teleport us to the door number 2 ( on the same map) Secondly, I have an issue with nav mesh , when trying to build it, error occurs: 'Warning building localy , please install sn_dbs' So my question what sn_dbs is? Thanks for help!