ZombieHunter

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. ZombieHunter

  Złota Broń

  Co Ty gadasz 2-3 pomarańczowe ? Ja na hard mam ich z 30... A złotej ani jednej to jest przesada .... A jeszcze nie słyszałem żeby ktoś znalazł większość dostała od kogoś (chaeter'ów prawdopodobnie). A jednego gościa co spotkałem to miał nawet złoty pistolet raisa który miał ponad 600 DMG i jak wiemy strzela po 3 naboje, mało tego pododawał sobie do broni ulepszenia żywiołów z tarcz czyli jak np miał w maczecie podpalenie i elektryczność na 2 poz. to mało tego jeszcze np zamrażanie maczeta oczywiście złota wiec jak dostałeś hita to Cie przymroziło i śmierć w BTZ murowana. Nie wiem jak to zrobił ale jakoś zrobił i weź tu graj z takimi ... Nie dość ze zombiak bez takich kozaków jest słabszy od przeciętnego wirala to grając z takim typem można za przeproszeniem dostać kur....cy. Powinni coś z tym też zrobić a gdzie te złote bronie to już nie mam pojęcia. Przechodze gre na hardzie po raz 4 i ani jednej nie znalazłem pomimo otwarcia tysięcy skrzynek furgonów itp... Więc? Mit?
 2. ZombieHunter

  Pomysł Na Umiejętność Przetrwania

  Jak mogłeś nie znaleźć apteczek przecież są w prawie każdej karetce xd
 3. Witam mam problem mianowicie brakuje mi dwóch notatek do osiągnięcia notatki 2 i 25 bodajże. Problem w tym że niema ich tam gdzie być powinny. Ma ktoś pomysł co zrobić żeby się pojawiły? Próbowałem rozpocząć nowa kampanie i zobaczyć czy będą ale nic to nie pomogło. Jedna powinna się znajdować przy strefie kwarantanny Turtle stuff czy jakoś tak, a drugiej nie pamiętam ale chyba w starym mieście gdzieś. Ale poprostu ich tam niema. Co robić?
 4. ZombieHunter

  Bezpieczne Strefy

  Też miałem problem z tym odkryłem wszystkie czserwone domki i zrobiłem na zielone. Ale 2 strefy nie są zaznaczone jedna była przy misji co się gościu zamknął w autobusie biegacz co robil kiedys z starym dla raisa. A druga strefa pod koniec w Muzeum z tego co pamietam. Czasami trzeba przejść grę jeszcze raz jak Ci pominęło te strefy ;/ Zdarza się xD
 5. ZombieHunter

  Złote Bronie

  Witam ! Mam takie pytanko mianowicie gdzie można znaleźć złote bronie? Przeszedłem grę 4 razy otworzyłem ze 100 policyjnych busów mnóstwo skrzynek radiowozów i nic ani jednej złotej broni... O co chodzi ?