michi7412

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. michi7412

  Pomysł Na Moda

  To mogło by być nawet dobre z tym surviwal mode , jedyne co mi się nie podoba to to że w tej propozycji nr 4 nie mogłoby być chandlaży .
 2. michi7412

  Pomysł Na Moda

  Co - wtf ?! Odrazu tupolewa i brzoze ;D
 3. michi7412

  Pomysł Na Moda

  Od razu odżutowjce , lotnie , qadry, helikoptery i imitacje wuzka z biedronki ( którego mogłeś spodkać w FarCry 4)
 4. michi7412

  Ekonomia W Dying Light

  Dobry byłby ten pomysł z obroną gdyby w grze były snajperki
 5. Mnie tagże wkuża brak rużnych karabinów w grze , chciałbym aby dodali : - pp 19 -RPG - ak47 -f2000 - mk 17 ( skral h ) -pp 2000 - famas Jak dlamnie karabin policyjny i wojskowy to troche zamało !
 6. To mogło by być coś . Tylko z jedną żeczą się nie zgadzam , z tym że kiedy nie można odpalić samochodu pierwsze trzebaby walczyć z przemiencami a potem mini gra i to powinien być dodatek a nie mod . Dodałbym jeszcze garaże w kturych można naprawiać samochody , ulepszać o ulepszenia kupowane u handlaży . A ten pług pomagałdy odtrącać ine samochody . Aby można było prowadzić musiałbyś mieć 24 poziom przetrwania . Ale pomysł jest dobry , ale czeba go uzupełnić.
 7. Mam pomysł na umiejetność na 24 poziomie przetrwania . Jest to zaawansowana regeneracja zdrowia . Chciałbym aby ona w ciągu 5 minut regenerowała zdrowie do 100 jednostek . Ten pomysł wzioł się z tego że kiedy grałem z kolegomi na xboxie cały czas ginołem ponieważ nie mogliśmy znaleść apteczek .
 8. michi7412

  Pomysł Na Dodatek

  Mój pomysł na dodatek jest taki : Kiedy krein ma atak po walce z mutantem raisa na arenie , kiedy ucieka traci przytomność i budzi się w swoim pokoju w GRE i stoi nad nim ta kobieta z którą rozmawia przez radio , jak miała by naimie jeszcze nie wymyśliłem . Mówi żeby się obudził i przyszedł do holu gównego . Idziemy tam przez biurowce , tam możemy pogadać z kalegami z GRE na temat Haranu . Wchodzimy do holu i znowu zaczepia nas ta kobieta i mówi że odbędzie się losowanie kto będzie wysłany do Haranu . Na wielkim monitorze jest losowanie z podobizną agenta . Trafia na kreina . Kobieta ta gratuluje mu i mówi żeby nie wchodił w relacie z tamtymi ludźmi, krein traci panowanie i się denerwuje .Następnie każe kreinowi iść na szkolenie . Idziemy pierwsze na szczelnice i widzimy tarcze o podobiźnie zombi i jak trafimy w głowe dostajemy punkty do siły *2 . Następnie idziemy na poligon i tam ćwiczymy bieganie i wspinaczkę , tam krein ma wspiąć się na wysoki kontener , ale nie daje rady .Instruktor popędza go , ale wkońcu spada na materace. Tam dostajemy punkty zwiności *2, następnie idziemy na badania i lekaż pokazuje wyniki badania krwi i pokazuje jak stosować antyzyne ,na koniec wychodzimy z budynku i wsiadamy do podstawionego jepa i jest film jak jedziemy przez niewine miasto i rozmawiawy z kierowcą i on oszczega nas że GRE to podejżane typy ,muwi nam coś o tym wirusie i krein myśli myśli że bredzi muwiąc o tymże GrE chce wykożystać wirusa jako broń , kuci się z nim .Docieramy na lotnisko idziemy i śiadamy dosamolotu lecimy widzimy retrospekcje kiedy lecieliśmy samolotem i dostajemy instrukcje , nagle krein słyszy głos brekena, który go woła i budzimy się u brekena w porcie ,informuje nas o starym mieście i o grupie przemytników. I to tyle . Jeżeli pomysł się spodoba i zrealizujecie go prosze aby to dlc było darmowe . Jeżeli chcecie więcej pomysłów prosze o kontakt na mój e-mail babiarz2000@gmail.com