Borsuczy

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Borsuczy

  Dlc Z 10/03/2015

  @Tomek Stawecki też o rekompensatach nie znalazłem żadnych potwierdzonych informacji. Łuki w Dying Light to świetny pomysł jak i nowe górskie klimaty Hard Mode jest naprawdę dobry (moim skromnym zdaniem oczywiście) tak więc jak na razie nie potrzeba jeszcze Dying Light 2 (chociaż jakaś wzmianka o planowaniu takowej kontynuacji była by czymś miłym hehe). Co do mojej poprzedniej propozycji na temat lekkiej przebudowy systemu craftu to twoim zdaniem dobry pomysł?
 2. Borsuczy

  Dlc Z 10/03/2015

  Masz racje ale to nie tylko season pass tylko wszystkie przed premiery itp. A co Techland naobiecywał to nie wiem (nadrobię temat) więc na razie się nie wypowiem. Ostatnimi czasy często idzie spotkać przypadki gdzie twórcy/wydawcy często obiecują więcej niż są w stanie zrobić. No cóż, takie czasy wydawania dlc, season pass, sprzedawania nieukończonych produktów gdzie nachapią się kasy a później i tak nie potrafią sprostać wyzwaniu i zrobić co obiecali, co nie zmienia faktu że to wina konsumenta bo kupują jeden z drugim takie gry a wydawcy się cieszą No nic bo za bardzo odbiegam od tematu, tak więc jak napisałeś @nadra1984 " za duzo "kur" za jaja na raz chcieli zlapac tak mysle." podzielam twoje zdanie ale liczę na to że wyjdą z tego z twarzą i podniesioną głową. hehe
 3. Borsuczy

  Dlc Z 10/03/2015

  W sumie to dobry pomysł z tym skalowaniem do lvl postaci produktów/surowców potrzebnych do stworzenia broni jak i samej broni A co do DLC z arenką to się nie martwię bo widziałem autka w zapowiedzi, więc szykuje się więcej zabawy w trybie co-operacji. Tak więc Techland jak byście mogli to weźcie pod uwagę małe przebudowanie systemu tworzenia broni.
 4. Borsuczy

  Dlc Z 10/03/2015

  Witam, Chciałem poruszyć temat nowych planów broni do Dying Light z dnia 10/03/2015. A więc zacznijmy od tego, że przeszedłem tę grę trzy razy z kumplami i zdobyłem wszystkie max lvle oraz zrobiłem 100% misji głównych jak i pobocznych (bawiąc się przy tym świetnie hehe). Zakupiłem Season Pass z nadzieją że DLC przedłużą rozgrywkę jak i zwiększą asortyment broni do anihilacji zombi. Co do przedłużenia rozgrywki to przekonam/y się dopiero w trzecim DLC ale co do planów broni to już jakaś kpina ponieważ wszystkie moje bronie mają atak około 2000 a tu nówki sztuki z nowej paczki DLC są dla nowych graczy... serio?! Tyle czekałem na DLC-ki a tu taka niespodzianka że nie są przeznaczone dla mnie, to za co ja zapłaciłem za rozczarowanie? (którego nawet nie było w opisie co zawiera season pass ). Według mnie to powinno być tak że skoro już mam ten 25lvl to bronie powinny się robić pod lvl postaci a nie mam skakać do mutanta z "nową" bronią która to ma atak 87 gdzie mutant nawet z mojej broni 2000 atak nie odpada na hita tylko na co najmniej trzy-cztery (to teraz ile trzeba się namachać tą nową bronią co tylko wygląda fajnie). A tak po za tematem to pierwszy DLC, znaczy te dwie nowe miejscówki poszły w 20min obie. Jedynie stroje prezentują się dość fajnie i jest ich już trochę Podsumowując: jestem zawiedziony tymi nowymi planami broni i mam małą nadzieję ze ktoś, coś z tym zrobi/poprawi. Dziękuję za waszą uwagę i jak coś piszcie co o tym myślicie.