Tomek Stawecki

Community Manager
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tomek Stawecki

 1. Tomek Stawecki

  Osiągnięcia [Pc Steam]

  Dzięki LeBomB za sygnał. Podrzucę tę informację do twórców. Przyda się!
 2. Tomek Stawecki

  Dying Light Season Pass...

  Mark to chyba z Tobą rozmawiałem na fanpage o tej sprawie?
 3. Tomek Stawecki

  Bug W Trofeum "it's All In The Writing"

  Dzięki za sygnał! Zabieram do devu
 4. Tomek Stawecki

  Sprzęt

  Dotarło, przekazałem. Co do sprzętu - hmmm - na mój gust tak, ale jeszcze zapytam - nie znam tych mobilnych kart graficznych za dobrze. Mogłeś w swoim zgłoszeniu dac także specyfikację byś miał komplet. To laptop Lenovo, prawda? Ten z serii multimedialnych?
 5. Tomek Stawecki

  Brak Apteczek Po Patchu 1.5

  Dzięki! Przekażę to do teamu devów, niech sprawdzą co tam się dzieje.
 6. Tomek Stawecki

  Sprzęt

  Pakos zgłoś się do supportu na stronie support.techland.pl. Opisz problem i dodaj w załączniku logi z crasha. Znajdziesz je w katalogu gry w folderze Dokumenty. W razie czego napisz mi też tutaj na PW jaki numer ma Twoje zgłoszenie.
 7. Tomek Stawecki

  Dying Light 2

  Wszystko jest możliwe
 8. Tomek Stawecki

  Sprzęt

  Spróbuj na początek wyłączyć w ustawieniach grafiki 2 opcje NVIDIA.
 9. Tomek Stawecki

  Trofea [Ps4]

  Co racja to racja - ten bug trofeowy nie tylko Wam wiele krwi napsuł.
 10. Tomek Stawecki

  Błąd: Strefy Kwarantanny Gra+

  No cóż. Satysfakcji to faktycznie nie daje. Tak jakbyś po prostu nadrabiał co nie zrobiłeś. Rozumiem rozczarowanie. Ok, opisze ten wątek w formie zgłoszenia dla teamu, jako rzecz do poprawienia. Z mojej strony - autentyczne przeprosiny!
 11. Tomek Stawecki

  Dlc Z 10/03/2015

  Bardzo. Ja mam fioła na punkcie craftu, wiec wszystko w tym temacie od razu przykuwa moją uwagę. Nadra1984 ale dramatyzujesz. I serio to pisze. Nikt tu nikogo nie ma za "hołotę". I jeszcze to słynne "żeby kasa się zgadzała". Od razu widać - wielki zły Techland katuje biednych graczy. Głupio brzmi, prawda? Bo jest głupie. Trzy lata pracy i nakładów idących w miliony twardej waluty. Tak "kasa musi się zgadzać", bo to nie jest przedsięwzięcie charytatywne - firma jak każda - ma zarabiać. Coś złego? NIe ukradliśmy - stworzyliśmy. Z tym, że firma nie zarabia jeżeli to co robiła się nie podoba, się nie sprzedaje, się nie nadaje. I tu dochodzą do głosu twarde dane - ta gra się sprzedała. Z kilkoma rekordami sprzedażowymi. Takiej masy ludzi nie da się nabrać, podpuścić, skusić. Gra musi bronić się sama. I Dying Light się doskonale broni. Bo jest dobry. Cholernie dobry. A my go ulepszamy, poprawiamy i udoskonalamy pod dyktando graczy. Bo nasze ambicje nie kończą się na wydani jednej gry i chcemy mieć ludzi po swojej stronie. Gdyby było tak jak mówisz - nikt by sobie łba nie zawracał patchami. Bo sprzedane, "hajs się zgadza" (Ależ to durne hasło) a praca zespołu niepotrzebnie kosztuje. Wszystkich nie da się zadowolić, jak mawia Sasha Grey, ale na steam 9 na 10 poleca Dl. Na metacritic 8 na 10. Coś w tym jest. I my to doceniamy. Chyba z połowa z materiału który jest przygotowany do dystrybucji pójdzie do ludzi za darmo, jako aktualizacje gry. Nie słyszałem o firmie co wycina taki numer. To dla graczy! Od nas. Zrobiliśmy to i nie chcemy za to kasy. Będą też dlc. Płatne. Kto będzie chciał i doceni pracę w nie włożoną - Kupi. Tak to wygląda. W jednym Nadra masz rację. Że nie idzie tak szybko jakby niektórzy chcieli i nie podajemy konkretnych dat. Tu się w pełni zgadzam. Też chciałbym żeby to poszło precyzyjniej. I robię co mogę. Mam nadzieje, że osiągnę ten cel.
 12. Tomek Stawecki

  Brak Apteczek Po Patchu 1.5

  Wystarczą mi dwie córki , 4 fanpage i to forum. Zapewniam
 13. Tomek Stawecki

  Patch 1.05 A Feature 50 Nowych Broni

  Rysiek okej, bawisz się w przedstawianie toku myślenia, ale zastanów się sam do czego zmierzasz. W ramach patcha dodaliśmy zestaw broni, który poszerza oferowany w grze wachlarz, prawda? Dostępny właściwie na przestrzeni całej rozgrywki. Jak sam podkreślasz, dla kogoś kto ukończył grę z tego zestawy nadaje się 10. Nie wiem skąd wziąłeś akurat taką liczbę, ale niech będzie. Nie kumam jednak zupełnie - i zupełnie szczerze to piszę - dlaczego ma to być rozwiązanie złe? Ganianie po Harran po zakończeniu rozgrywki tylko dla samego testowania broni? Ja tak pograłem może z 10 minut. Dużo więcej zabawy wyciąga się z odpalenia Hard Mode na nowym slocie gry. Raz, że trudniej, dwa że realniej, trzy że - jak podkreśla honeybunny - żaden PR-owiec nie mówi ci jak masz grać (właściwie to mówi - ale już przestaje). Masz wszystko jak chcesz i ile chcesz - tylko testować. Mocny zarzut z ochłapami miałby sens gdyby ten patch był faktycznie ostatnim słowem w grze. Nie jest. Zdecydowanie do końca projektu jeszcze daleka droga. Mówię w sumie dla porządku, bo twierdzicie, że nie jesteście zainteresowani. Szkoda, bo sporo fajnego będzie. I może wtedy ktoś by zrozumiał jak bardzo się myli z wyświechtanym "hajs się zgadza". Dlaczego mi "kurczak" nie wyskakuje? Internet mnie lubi - podobno za zrównoważone spojrzenie na świat.
 14. Tomek Stawecki

  Brak Apteczek Po Patchu 1.5

  KanekS, ty piszesz o wersji PC prawda? Wysłałem do supportu wiadomość z problemami, które zgłosiłeś. Gdyby były potrzebne dodatkowe informacje poproszę cię o PW jeszcze.
 15. Tomek Stawecki

  Patch 1.05 A Feature 50 Nowych Broni

  A co widziałeś ogłoszenie o spotkaniu? Co do broni przede wszystkim mówimy o patchu nie dlc, co też ma istotny wpływ. Zestaw - dostępny dopiero po wybraniu nowej gry ma na celu urozmaicenie zestawu broni ludziom przechodzącym grę a nie dodanie nowych zabawek ludziom którzy przeszli i np. szukają okazji do jeszcze bardziej efektownej rozpierduchy. System progresywnie podniesie staty broni, ale nie aż do uber poziomu. Sądząc po wypowiedzi liczyłeś zapewne na inne staty broni, ale na dobrą sprawę dodanie całej palety broni z przeznaczeniem dla grupy osób które ukończyły grę IMHO ma jednak mniej sensu. NIe chodzi o zrobienie poligonu pt. ciekawe co się stanie jak tym mu przywalę, ale o wiecej frajdy w normalnym przechodzeniu gry.
 16. Tomek Stawecki

  Dying Light 2

  Myślę, że kontynuacja nie nastąpi tak szybko. Przede wszystkim przez najbliższe pół roku gra będzie intensywnie rozbudowywana o nowe tereny i nowe rozwiązania. Zostało to juz oficjalnie zapowiedziane. Co potem? Ano właśnie - tego typu informacje to najpilniej strzeżone dane w firmie. W końcu najbardziej strategiczne. Z drugiej strony - i pisze to prywatnie - byłbym autentycznie zaskoczony gdyby gra nie doczekała się kontynuacji
 17. Tomek Stawecki

  Techland Kiedy Patch Ps4 Dla Eu?

  Xymek mi jednak nie do końca chodziło o taką reakcję, ale dobra nie ma co brnąc. Dostałem info o dystrybucji najnowszego patcha. Lada godzina powinien być zatem dostępny dla użytkowników cyfrowych. Od siebie dodam "wreszcie dostępny".
 18. Tomek Stawecki

  Program Dying Light Przestał Działać

  Gebek zgłosiłeś to do supportu? Martwi mnie ta karta grafiki. GTS to jednak model sporo mniej wydajny niż zalecana minimalna karta GTX 560. Procesor też zresztą. Biorąc pod uwagę przedstawione powyżej zachowanie kompa jestem raczej przekonany, że on zwyczajnie nie daje rady. I tyle.
 19. Tomek Stawecki

  Problem Z Uruchomieniem Proszę O Pomoc!

  Skoro było dobrze, a nie jest to cholera mówiac wprost "coś się sfajdało". Ok. Bardzo proszę byś napisał do supportu i w załączniku podał logi crash z katalogu Dying Light w Dokumentach. Po wszystkim napisz mi proszę na prov numer zgłoszenia - zwrócę uwagę na ten problem w zespole.
 20. Tomek Stawecki

  Trofea [Ps4]

  Konrad może jednak nie pobieraj, ok? Bo ty masz wersję 1.02 - więc aktualizacja przed Tobą. Zaktualizujesz i zrobisz brakujące trofeum normalnie. Aktualizacja trwa więc w najbliższym czasie powinna Ci się pojawić.
 21. Tomek Stawecki

  Patch 1.05 A Feature 50 Nowych Broni

  Odniosę. Idę zebrać info!
 22. Tomek Stawecki

  Techland Kiedy Patch Ps4 Dla Eu?

  Wie dokładnie to co powiedział już wcześniej. Aktualizacja gry jest rozłożona na kilka dni. W pierwszej kolejności wersje boxowe, potem cyfry. Bez znajomości rodzaju gry, regionu jej pozyskania nie jestem w stanie powiedzieć kiedy dla kogo następuje aktualizacja. A za każdym razem kiedy takie pytanie by padło przekazuję je do ludzi, którzy za ten mechanizm odpowiadają. Dlaczego tak, a nie aktualizacja dla wszystkich na raz? Nie odpowiem bardziej konkretnie niż "bo istnieją istotne przyczyny by taką właśnie metoda to przeprowadzić". NIe jest to jednoznaczne ze stwierdzeniem, że było to rozwiązanie najlepsze. Zwyczajnie tak musieliśmy to rozegrać. Pewnie, ze chciałbym móc powiedzieć każdemu konkretnie z porą i godziną. Ale zwyczajnie nie mogę (cokolwiek sobie, ktoś teraz pomyśli) Tak chętnie zapraszam do supportu, bo: - To właściwa droga do rozwiązania problemu, - Najszybsza droga - Jedyna droga, by odpowiedni ludzie dowiedzieli się CO TAK NAPRAWDĘ jest problemem. Nie oszukujemy się - 99 proc. opisywanych tu problemów to informacje bez konkretów, które umożliwiłyby określenie przyczyny. "Gra mi się nie zaktualizowała. Dlaczego? Do kurczak z Wami!" Tak jest najczęściej, prawda? Rozwiązanie? Włącz konsole do prądu. Albo do sieci. Nabijam się? A gdzie w przytoczonym przykładzie padło stwierdzenie - włączyłem konsolę, ale gra się nie aktualizuje? Dlatego ja z uporem maniaka powtarzam w co drugim wątku, by wykonać kilka prostych czynności, które "mogą zadziałać" a dopiero potem proszę o kontakt z supportem. Sam rzadko przekazuję informacje, bo to bez sensu. Zwykle technik ma dodatkowe pytania, prośby o dodatkowe czynności - po co być w tym przekaźnikiem skoro bezpośrednio jest łatwiej? - nadra1984 - Ty widziałeś kiedykolwiek, jak wyglada praca zespołu i supportu, że piszesz "gówno robią"? Tak bez złośliwości pytam - bo serio, ale samo zidentyfikowanie faktycznie istniejącego problemu w grze to przy takim skomplikowaniu informacji poważne wyzwanie. Oczywiście każdy tutaj powie zaraz, ze naprawienie problemu z trofeami to 10 minut roboty dla przeciętnie uzdolnionego absolwenta technikum informatycznego. Niestety nie. Bo gdyby tak było to i problemu by nie było. Nadra194 czego ty oczekujesz - tak szczerze. Że napiszesz "Gra mi nie działa", a ja powiem "Ach, no to teraz weź mailem ci podam taki programik - wgraj i spoko?" Własnie w tej sytuacji byłbyto koronny dowód, że sobie jaja robimy. Kerrag - biorę to co napisałeś i wrzucam teamowi pod rozwagę. Bo faktycznie trzeba coś z tym fantem zrobić. Dzięki!
 23. Tomek Stawecki

  Dlc Z 10/03/2015

  Może po prostu nie widzisz sytuacji taką jaką ona jest naprawdę. Nie mi osądzać. Gdzie w tym wszystkim co piszesz znajduje się miejsce dla graczy, którzy codziennie grają. Którzy czekali na Hard Mode i teraz na nowo przechodzą przez Harran. Nie ma ich? Same te materiały na necie nagrywamy? Czy dodawanie nowych rozwiązań do gry to olewka starych graczy? No nie wydaje mi się. NO, ale ja tu jestem tylko do bicia, bo przecież do czego to podobne, żeby ktoś mi rację przyznał. Jako konsument znasz swoje prawa. Jeżeli uważasz, że powinieneś z nich korzystać - korzystaj. Sam wiesz co dla Ciebie najlepsze.
 24. Tomek Stawecki

  Poziom Trudności Jaki Wybrać?

  Jak z marszu wejdziesz na Hard w Dl i ukończysz grę to nie ma bata - sam Ci nagrodę ufunduje Ale n1kon dobrze prawi - leć na normalu i wczuj się w klimat. Zawsze mozesz poziom trudności zmienić.