Duegreedep

Newbie
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Duegreedep

  Object won't open when using the antenna module trigger

  WHAT? NOOOOOOOOOOOOOO Tell me you at least will be from time to time developing or something, or activity in the forums. In any case...farewell and good luck with your life
 2. Duegreedep

  Proszę o pomoc

  od mniej więcej tygodnia mam problemy ze smitem mimo iż z kompem wszystko ok, to w grze mam bugi, lagi itd. Dziś była tragedia, grałam arenę, miałam wielki ping i lagi i skakałam po całej mapie, nie chcialam opuszczać areny by nie być dezerterem itd. No i ktoś po rozgrywce stwierdził, że używm speed hacków... I niestety, zagrozili mi zreportowaniem, mimo iż nigdy w życiu w żadnej grze nic takiego nie używałam. Musiałabym być idiotką, by na rocznym rozwiniętym koncie z gemsami, voice packami, skinami itd aż tak wiele ryzykować strat. Także co ja mogę zrobić w tym wypadku? Proszę o pomoc.
 3. Duegreedep

  Object won't open when using the antenna module trigger

  Hmm, Nice tutorial. I was made same thing some time ago. I even almost put in Bug Tracker. Any new script under way?
 4. Duegreedep

  the save folder is just huge

  Thanks for the clarification. Such a shame, I hoped you might have found someone to do the navmesh. I'll have to work on a temporary fix for that in the meantime and see what is possible.
 5. Duegreedep

  Object won't open when using the antenna module trigger

  Nice work on the animation as usual but I have a question; I noticed the bots on the background and I started to wonder if it's possible to see some bot hunting in the upcoming previews?