Sigall

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About Sigall

 • Rank
  Survivor

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sigall

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Nie da się w obecnej wersji, chyba jedyny sposób na zużycie słomy to karmić krowy.
 2. Sigall

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Zróbcie kompatybilne savy Pure Farming 2018 <=> Farm Manager 2018 (tak, wiem, prawdopodobnie nierealne ale pomarzyć można )
 3. Sigall

  Dlaczego nie mam pomarańczy?

  Sprawdź przez nowy launcher w zakładce "downloadable content", ja tam JCB znalazłem.
 4. Sigall

  Dlaczego nie mam pomarańczy?

  Wszystkie DLC już są dostępne (JCB Large Wheeled Loader 435S i Orange Orchard we Włoszech)
 5. Sigall

  JCB Large Wheeled Loader 435S

  Ta sama sytuacja co z DLC sadem pomarańczy, tylko w sklepie Gemly można było go dostać. EDIT Na PC już dostępny, razem z pomarańczami we Włoszech.
 6. Sigall

  Dlaczego nie mam pomarańczy?

  Kozy już wreszcie są dostępne na Steam.
 7. Sigall

  Dlaczego nie mam pomarańczy?

  Korzystałem z strony https://purefarminggame.com/kup-teraz by zakupić grę, słowem nie było napisane, że wersja Gemly zawiera ekstra sad pomarańczy, a jako, że miałem środki w portfelu Steam kupiłem wersje na Steam. Jak byście chociaż do przyciski sklepu Gemly dopisali choćby "bonus" to już było by wiadomo, że coś innego jest. Przykro mi ale też czuje się oszukany.
 8. Sigall

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Nie wiem jaką wersje masz ale PC miała już 4 patche. CMS 2018 jest chyba 3 grą z serii i porównywanie go do PF 2018 uważam za śmieszne. Odkręcanie/przykręcanie śrubek, pilnowanie kolejności i naprawianie części, co to ma wspólnego? Nie kojarzę by CMS musiał posiadać jakąkolwiek sztuczną inteligencie, wykrywanie kolizji, zmienna pogodę, i powiedzmy otwarty świat (nie wiem, ma garaż, tor testowy i sale aukcyjną? ile to będzie? 2% Montany?). Powiedz mi jeszcze jakie były początki FS? chyba od 2008 zaczynali, doliczyłem się 9 wersji na PC (2008 Classic, 2009, 2011, 2013, 2013 Titanium, 15, 15 Złota Edycja, 17, 17 Platinium). Wydaje mi się, że w temacie symulowania farmy trochę doświadczenia zebrali, dla Techlandu to nowa ziemia i potrzebują trochę czasu by plony wykiełkowały A co ekipa robi do PF to pewnie niedługo zobaczymy.
 9. Sigall

  DLC kozy i pomarańcze?

  Bardzo proszę o wyjaśnienie. Doszedłem do informacji, że w grze są farmy kóz i sady pomarańczy. Z tego co mi się wydaje, kozy są w plikach gry ale ukryte, prawdopodobnie będą dostępne później (a już są w pirackich wersjach). Ale pomarańcze podobno są tylko w wersji (delux?) z Gemly. Jeśli tak to dlaczego nigdzie nie było takiej informacji? Śledziłem informacje, newsletter i nie trafiłem na takie informacje. Zamówiłem digital deluxe, preorder z https://purefarminggame.com/kup-teraz i jako, że nie było żadnych różnic wybrałem zakup w Steam gdyż w portfelu miałem fundusze. Jeśli opis na stronie sugerował by, że wersja Gemly miała by jakieś dodatkowe DLC to oczywiście zamówił bym na Gemly.
 10. Panowie, wiem, że dopiero zaczynacie ale kiedy pojawi się więcej naszych maszyn? Z chęcią bym zobaczył Polskie maszyny rolnicze, jak i mapę umiejscowioną w Polsce (coś wielkości Montany oczywiście, bo ta nie ma obecnie konkurencji). Z Polskich marek znalazłem: Ursus (ciągniki, ładowacze czołowe i tylne, zgrabiarki, przetrząsacze, prasy, owijarki bel, zbieracze bel, rozrzutniki nawozów, przyczepy) Pronar (ciągniki, ładowacze czołowe, kosiarki, zgrabiarki, przetrząsacze, prasy, owijarki bel, paszowozy, rozrzutniki i rozsiewacze nawozów, przyczepy, dużo przyczep) Farmtrac (ciągniki) Crystal Traktor (ciągniki) Unia (zestawy uprawowo-siewne, zgrabiarki, prasy, owijarki bel, sadzarki i kombajny do ziemniaków, przyczepy) Krukowiak (opryskiwacze przyczepne i samojezdne, maszyny do ziemniaków i cebuli [z chęcią obsadził bym pole cebulą, ścinacz szczypioru i zbierak cebuli dały by pewnie ładny przychód]) A także: Mandam, Kruszec, Agro-Masz, Pichon i pewnie wiele więcej.
 11. Sigall

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  PC 1.1.3 I ja mam płacić pracownikom za taką robotę? (83%) Siłownik się popsuł: W kombajnie (GS16) nie mogłem ani zatrudnić pracownika (nie ma nic do zrobienia przy "zbieranie") ani włączyć mechanizmu żniwnego, zmiana kombajnu pozwoliła mi uruchomić mechanizm lecz nadal nie mogę zatrudnić pracownika. Rozpoczęcie pracy pomogło. Zbiory ziemniaków: Pracownik nadal kończy prace po zapełnieniu kombajnu do ziemniaków.
 12. Jakie urządzenia gra obecnie obsługuje? Mam niestety starą kierownice Logitech MOMO i niestety nie udało mi się jej skonfigurować. W portfelu krucho wiec pozostaje mi pytać czy będzie obsługiwana? ButtonBox-a* też nie udało mi się skonfigurować, dlaczego opcje sterowania są takie ciężkie do edycji? Pad Xbox one działa, tu bym się zdziwił jeśli nie *patrz załączone zdjęcie (sam robiłem, bazuje na JC32, muszę jeszcze dorobić dwa analogi)
 13. Sigall

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Na dzień dzisiejszy co wyłapałem: Wersja PC 1.1.2 Sipma PZ 1832 prasa do bel: Czasem nie chce się zamknąć klapa po rozładowaniu beli. Jak rozładować prasę przy zmianie siano-trawa? Pracownik rozładowuje w trakcie jazdy i zostawia „placki” nie zebranego siana. Lepiej jak by się zatrzymał po zapełnieniu, rozładował i wznowił zbieranie. Sipma OS 7535 owijarka do bel: Folia dziwnie klei się do beli. Sipma WS 6510 przyczepa samozbierająca do bel: Nie mogłem rozładować jej po wczytaniu gry następnego dnia (miałem 6 beli na 8 max). Nie mogłem jej też doładować do pełna. Akpil Kartoffel zbierak ziemniaków: Po zapełnieniu zbiornika, pracownik kończy pracę, zamiast przestawić się w tryb wyładowania. Drobne: Zapisałem i zakończyłem grę w trakcie nawożenia połowy pola. Po wczytaniu gry następnego dnia, na minimapie nie było widać ile pola nawoziłem. Przydała by się opcja np. w tablecie: Pokaż dostępne pojazdy w regionie. Nie mogę sadzić pszenicy w Japonii więc po co widzieć kombajny w sklepie. Wał WOM przenika się z hakiem McCormick 4600 + Akpil Chwast XL. Trawa odrasta po wczytaniu gry. Prezentacja zapełnienia: Ziemniaki w składzie ziemniaków mogły by lepiej prezentować jego wypełnienie. Sipma NS 1600 przy załadowaniu ziemniakami 5000kg wygląda jak by była zapełniona mocno powyżej połowy (screen, od lewej pełne 16t, 5t, 0t). Rozrzutnik nawozu Sipma RN 610 wygląda na pusty przy ¼ nawozu. Brak animacji ruchu pasa transmisyjnego i spadających ziemniaków w składach ziemniaków (animacja jest dla kombajnu ziemniaczanego). Pole nr 39, 1.62ha ziemniaki zapełniłem: cały skład 1 (27t) + 16t Sipma NS 1600 + ~1,1t w kombajnie. Proponuje składy przynajmniej po 45t. Wał WOM nie jest potrzebny do przyczep? np. do Sipma NS 1600? Radio; własne utwory, kontynuowanie utworu po wyjściu i wejściu do pojazdu. Auto-save przynajmniej o północy by się przydał.
 14. Sigall

  Zbiór pyrek

  Zaktualizuj grę do 1.1.2. Magazyn ma teraz 27t pojemności. Uważam, że to nadal mało, z pobliskiego pola nr 39 zebrałem 44t ziemniaków. Co nie mieści mi się w magazynie trzymam w przyczepie (16t)