Artur G.

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

About Artur G.

 • Rank
  Survivor

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Artur G.

  Kamera i pracownicy 1.1.4

  Działanie pomocników w 1.1.4 zostało rzeczywiście poprawione. Co prawda często gęsto zdarza się, że przy zawracaniu stanie taki głąb i kręci kółkiem w lewo i prawo nie mając zamiaru ruszyć i tracąc niepotrzebnie czas, ale skuteczność działania niewiele mniejsza niż 100% jest całkiem w porządku. I za to Wam dziękuję Niestety, kamerę poprawiono i nie poprawiono jednocześnie. Fakt, po przejściu do innego pojazdu i przeniesieniu widoku na zewnątrz nie ma już miejsca zbliżenie kamery do samego ciągnika i zoom kółkiem myszy też jest silniejszy. Jednak zmienione zostało co innego: za każdym razem, po przeniesieniu kamery na zewnątrz, przywracana jest jej "standardowa" pozycja. Nie ma znaczenia, że przed chwilą ustawiłem sobie kamerę na patrzenie z boku np. podczas ładowania turem obornika na rozrzutnik; po przeniesieniu kamery na zewnątrz, znów oglądam ciągnik od tyłu. Prawdę mówiąc, moim zdaniem, kamera działała najlepiej w pierwszej wersji, kiedy jeszcze nie majstrowaliście przy widoku trzeciej osoby dla farmera. Please, dodajcie obsługę kierownicy i panela Saitek Farm Simulator
 2. Artur G.

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Ja korzystam z Wielton 10t. Ale trzeba podjechać do przyczepy. Jeśli przyczepą podjeżdżam do maszyny, muszę maszyną odjechać trochę od przyczepy, po czym jeszcze raz nią podjechać. Ale najbardziej mnie denerwuje samoczynne składanie maszyny po przesiadce na inny pojazd i konieczność każdorazowego jej rozkładania.
 3. Czy ktoś posiadający taki boczny panel próbował się nim bawić w PF18? Czy to urządzenie działa w tej grze. Bo mam na nie chrapkę
 4. Artur G.

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Ale i ja pisałem o latającej dużej cysternie w Kolumbii, a komputer taki najgorszy nie jest: i7 4790K, Gigabyte 1060 i 16GB RAM. Przy okazji, gra i tak jest super!
 5. Artur G.

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Landini 7-215 kupiony w Kolumbii (specjalnie na wzniesienia) po przeniesieniu do Montany stracił moc i jeździł max 16km/h. Po restarcie gry moc odzyskał. Na steamie też ktoś miał ten problem.
 6. Co to jest versia, tego nie wie nikt. Spróbuj pisać po polsku. Nie dodatek, ale patch. Jeśli masz wersję Steam, we Właściwościach gry w aplikacji Steam wybierz zakładkę Beta, a tam odpowiednią wersję gry. Jeśli nie Steam, nie pomogę.
 7. Artur G.

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  U mnie również na mapie Kolumbii po podłączeniu do 200-konnego Landini duża cysterna zaczęła latać. Zrobiłem wtedy save, który później przy ładowaniu spowodował crash. Jeśli się przyda, mogę go udostępnić developerom.
 8. Artur G.

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Wersja 1.1.3 Przy zmianie pojazdu nie jest zapamiętywana odległość kamery od ciągnika, jeśli zmiana była dokonana w widoku z wnętrza pojazdu. Kamera w takiej sytuacji wędruje bardzo blisko pojazdu, czego nie było w poprzedniej wersji. Irytujące zachowanie. Ponadto, jak ktoś sugerował, dobrze by było, aby zapamiętywany był widok 1. lub 3. osoby dla maszyn i rolnika oddzielnie. Ja np. wolę biegać farmerem w 3. osobie, a ciągnikiem jeździć w pierwszej.
 9. Artur G.

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  I jeszcze te "wyprane" kolory. Ani regulacja gammy, ani jasności nie daje normalnych kolorów i niemal zawsze są jakieś wyblakłe.
 10. Artur G.

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Już ktoś o tym pisał, ale bywa, że czas szaleje. U mnie występuje to w Mojej pierwszej farmie w chwili, gdy wyskakuje komunikat o możliwości odebrania plonów (papryki) ze szklarni; co ciekawe, przy pierwszym zbiorze tego nie było. Pomaga zapis i załadowanie od nowa. "Szaleństwo" wcześniej wspomniane polega na tym, że zegar zaczyna pokazywać dziwne godziny typu 25:78, po sekundzie 34:85, potem na przykład 108:765. Przy czym słońce też szaleje. I jeszcze ten nieszczęsny pracownik... Przy zawracaniu cuduje. Jednak wystarczy odwrócić wzrok w inną stronę, a zaczyna pracować należycie.