zbyszek300

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by zbyszek300

 1. zbyszek300

  Kupno Trawy

  Witam ja też myślę ze nasiona trawy mogły by być na każdej mapie. dobrze było by trochę realizmu w grze to znaczy karmienie zwierząt , a trawa to podstawa. Chodź jest tu nick który twierdzi ze po co na co i wszytko powinno się samo robić hahahaha. Ja bym, prosił o nasiona trawy na każda mapę lub zrobić samosiejkę dziękuje.
 2. Witam mam problem większość modów do pure farmy po zaimportowaniu i kupieniu w sklepie maszyny maja białe tekstury. Nie wiem gdzie leży problem, czy trzeba samemu do dawac w edytorze tekstury czy to wina modów ich twórców?. Podaje foto jak to wygląda na pomne nie wszystkie mody mają białą teksturę.
 3. zbyszek300

  Mody Pure Farmy maja biala textury

  Dziękuje działa temat uważam za zamknięty, kolega ma duże piwo moja wina mogłem pomyśleć były podobne kwestie fs17 i ets2
 4. zbyszek300

  Mody Pure Farmy maja biala textury

  Witaj kolego rozumie ze mam sam nałożyć tekstury w edytorze bo mod mogę zaimportować ale pliku tekstur już nie.JD i inny mod ładnie mi się wgrywa nie ma braków tekstur ale większość modów właśnie tak wygląda na filmie jak wgrać mody autor tez miał ten sam problem brak tekstur 4.22 minuta proszę zobaczyć myślę ze to problem z modami. Dziękuje za pomoc napisz mi jak mam zaimportować te tekstury z góry dziękuje.
 5. zbyszek300

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Witam ja mam taki problem na gram na PC, problem jest z modami niektóre mod pojazdy mają brak tekstur białe szyby jak i reszta tekstur oprócz kół. Wszytko robię jak należny kiedy kupuje pojazd mam biały ale na pomne ze nie wszystkie mody tak maja , czy to wina modu czy gry ?.
 6. zbyszek300

  [SUGESTIE] Modding

  Witaj bardzo mnie rozbawiła twoja wypowiedz nie gniewaj się ale albo jesteś leniwy albo nie masz pojęcia o gospodarstwie. Widziałeś aby ciągnik sam podczepiał się pod maszyny itp lub wałek zdawczy , aby ciągnik sam się zapalał buhahahaha dobre. Symulatory mają odzwierciedlać realizm , i nikt tu nie mówi o kalkowaniu FS17 tam dąży się do realizmu i w PF 18 też powinno być tak chyba ze to nie jest symulator farmy. Myśle ze jeśli były by te opcje na pewno nie był by to plagiat ani kalka bo to są dwa rożne symulatory poczytaj o plagiatach i kalkomanii . Pozdrawiam.
 7. zbyszek300

  [SUGESTIE] Modding

  witam moja propozycja, jeżeli to symulator rolnictwa to podstawą powinno być manualne podczepianie maszyn przyczep.To znaczy podjeżdżamy pod maszynę wysiadamy z pojazdu podchodzimy pod zaczep wtedy wciskamy klawisz podczepienia. Powinny być wałki zdawcze np siewnik rozrzutnik itp. Które były by też zakładane manualnie tak jak opisane powyżej to znaczy ręcznie. Druga sprawa powinno być ręcznie zapalanie pojazdu np wsiadamy do pojazdu wciskamy klawisz enter i zapala nam się silnik , i tak samo możemy zgasić silnik w pojeździe. Myślę ze to dodało by to dużo realizmu jest wiele rzeczy które można wykonać jak w życiu realnym rolnika, kto zna się na gospodarstwie to wie o co chodzi. dziękuje pozdrawiam.