Wujaszek Slim

Members
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Wujaszek Slim

 1. Wujaszek Slim

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Aż strach grać....
 2. Wujaszek Slim

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Powinna być dostępna automatycznie przy opcji podróżowania jako jedna z lokacji. Jeśli nie napisz do supportu. Adresy powyżej.
 3. Wujaszek Slim

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Wersja PS4 miała patch 1.1.2 i 1.1.3 więc czekam na kolejny heh Porównywując CMSa do PF chodziło mi głównie o czas reakcji na zgłaszane błędy i ich naprawę. Racja, to dla Techlandu zupełnie nowe podwórko i jak na pierwsze dzieło symulujące farmę jest całkiem ok, przymykając oko na błędy. Gram codziennie, ale czasami krew zalewa i robię przerwę Początków FSa niestety nie pamiętam, sam zacząłem grać od 15. Powiem szczerze, że już czekam na kolejną część PFa, nie wiem czy wyjdzie za rok, czy za dwa ale z pewnością kupię.
 4. Wujaszek Slim

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Szkoda, po miesiącu od premiery była tylko jedna aktualizacja. Wstyd, tym bardziej że gra posiada wiele błędów i kilka nowych po "naprawie" w wersji 1.1.3 (Car Mechanic Simulator 2018 miał nawet po 2 aktualizacje dziennie i gra była ok po 2 tygodniach) Wiadomo, farming ma 10 letnie doświadczenie więc nie ma o czym mówić ale właśnie dlatego twórcy powinni się przyłożyć i naprawić istniejące błędy a nie zastanawiać się nad tworzeniem jakiegoś płatnego dodatku. (moje przypuszczenie)
 5. Wujaszek Slim

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Pracownicy w Pure Farming to jeden wielki niewypał. nie spotkałem się jeszcze aby praca wykonana została poprawnie w 100%. Ani razu, a gram sporo. Po prostu strach go puszczać gdyż i tak stracę czas na poprawki. Czasami bywa że na środku pola zostaje 2 metrowy pasek. Dlaczego? Problem przy programowaniu? Przecież grę nie robi dwóch gości na amidze, tylko profesjonalny zespół dużej grupy osób z sukcesami w tej dziedzinie. Nie wiem.... po prostu nie wiem. Sprawa nie dotyczy niestety tylko orki, każda czynność wykonywana przez pracowników posiada ubytki. Większe bądź mniejsze, ale zawsze konieczna jest poprawka. Szkoda.
 6. Wujaszek Slim

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Faktycznie, musiałem prawidłowo podjechać maszyną, nie przyczepą. Co nasuwa kolejną rzecz którą można byłoby poprawić lub też zmienić a mianowicie konieczność bycia w maszynie aby rozpocząć przeładunek zboża czy też ziemniaków. podjeżdżamy przyczepą i trzeba się przesiąść, później znów przesiąść i odjechać, przesiąść i zbierać dalej. Sporo skakania. Skoro rura w kombajnie jest wysunięta to dlaczego podjeżdżając przyczepą nie może zacząć się przesypywanie? Tak, działa w przypadku zatrudnienia pracownika ale szkoda że nie działa bez niego. Niby realizm, racja bo kto niby ma uruchomić przesypywanie skoro nikogo w kombajnie nie ma. A może to ja zrobiłem się za wygodny?
 7. Wujaszek Slim

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  platforma PS4 1.1.3 zbieranie ziemniaków, ok nadal trochę żmudne ale tym razem nie mogę opróżnić zbiornika. nie ma opcji wystawienia podajnika do opróżnienia maszyny, dziwne, we wcześniejszej wersji gry mi się udało. Czy do wszystkich przyczep można załadować ziemniaki z podajnika?
 8. Wujaszek Slim

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Platforma PS4. 1.1.3 Pracownicy nadal pozostawiają sporo niedociągnięć, czasami nawet całe paski nie wykonanej pracy, czy to orki, kultywacji, siewu czy oprysku. Cóż i tak jest lepiej niż było. Powinien być wybór, czy pracownik podczas pracy ma zużywać nasz towar (obornik płynny, stały, wodę, pestycydy) czy też kupować na bieżąco. Po co kupować jak mamy 100% obornika w zapasie. Zbiornik na owoce jest za mały. Na Montanie przy zbiorze gruszek (sad za 85 tyś) za każdym razem traci 1 kg owoców, to tyle co nic, ale po co ta informacja. No i ten ciągnik siodłowy DAF, strasznie ślimaczy, jazda na wprost ok, ale ruszenie z miejsca przy skręconych kołach to ehh.... brak słów.
 9. Wujaszek Slim

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  dokładnie, problem z ciągnikiem i cięciem słomy tak samo u mnie dodatkowo animacja opryskiwacza zniknęła, nie widać również rozlewania wody z beczkowozu. przez godzinę gra nie wyj.....a się więc może będzie ok, również po wczytaniu savea, nadal mam swoje narzędzia i maszyny. mały sukces po sporej porażce Patche i aktualizacje mają na celu usprawniać grę i naprawiać błędy a nie odwrotnie. Więc Panowie i Panie z Techladnu, proszę sprawdzajcie czy łatki naprawcze naprawdę naprawiają błędy nie tworząc przy okazji nowych.
 10. Wujaszek Slim

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Od czego by tu zacząć..... Aktualizacja 1.1.2 Platforma PS4 tryb swobodny. Montana. NIE wytrzymałem dłużej niż 30 min. Masakra. Gra crashowała 3 razy. raz przy wczytaniu gry i 2 razy po wciśnięciu prawej gałki (wybór pojazdów) - Żółta przyczepa 10 ton czasami lewituje. - dodatkowy ciągnik jbc po zakupie pojawia się w miejscu poza mapą, nie można do niego w ogóle wejść. - po wczytaniu gry zniknęła mi połowa sprzętu i po kolejnych próbach nadal jej nie ma (zapis gry po 1.1.2) - dodatkowy pickup monster ma mniejszą pojemność niż ten zwykły? dlaczego? niecałe 30 jajek(paletek) a normalny ma chyba 100, dziwne - zniknęła możliwość cięcia słomy w kombajnie TYM RAZEM zamieszczę i plusy - czas, nareszcie skalowanie 1:1 dzięki - obraz gry wygląda trochę lepiej, nie jest tak dziwnie rozjaśniony Ogólnie, odechciewa mi się grać. Ale jestem wytrwały będę próbował. Strach pomyśleć co jest na innych mapkach.
 11. Wujaszek Slim

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  dodaje 5 kur i to faktycznie bardzo mało jak na tak drogą rozbudowę Większość problemów i bugów w moim przypadku było na Mojej pierwszej Farmie w trybie kampanii. W trybie wolnym jest ich znacznie mniej ale jeszcze wszystkiego nie sprawdziłem.
 12. Wujaszek Slim

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Zgadzam się w 100% powinni coś z tym zrobić.
 13. Wujaszek Slim

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Kolejny dzień z Pure Farming i kolejne "zonki" Platforma PS4 1. Po napełnieniu cysterny obornikiem płynnym i nawożeniu pola, reszta zawartości po prostu znika po wczytaniu stany gry. 2. Po zakupieniu szklarni przemysłowej nie mogę w żaden sposób zebrać plonów z palety, próbowałem wszystkimi przyczepami. Dodatkowo ledwo nadążałem z dostarczaniem wody i worków z nawozem. 3. A propos nawozów do szklarni, czy można je dowoźić czymś innym niż pickupem? Serio jeździć po 4-5 razy to po prostu masakra, dodatkowo 3 razy z beczką z wodą, jakaś masakra. Wiem, użyłem słowa masakra po raz drugi, to nie przypadek. Zwracam natomiast honor jeśli chodzi o raty kredytu bankowego. Spłacają się same. Miałem dość czekania na zarobienie reszty kasy w kampanii na spłacenie kredytu, ponieważ te wszystkie błędy zniechęcały mnie na tyle, że po kolejnym crashowaniu gry nie chciało mi się ponawiać rozgrywki i wozić po raz kolejny ten nawóz do szklarni pickupem. Sprzedałem większość maszyn i spłaciłem kredyt. 4. Właśnie, sprzedawanie nie opróżnionych maszyn. Nie powinno mieć znaczenia, czy maszyna jest pełna czy pusta. Najwyżej stracimy zawartość a zyska na tym tylko kupiec . Czy jest opcja opróżniania maszyny? ponieważ ja nie potrafiłem takowej znaleźć. Amen bracie farmerze. Popieram w 100%
 14. Wujaszek Slim

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Kilka nowych ciekawych "aspektów" Platforma PS4 1. Czy pole klasy 2 ma wydłużony czas wzrostu zboża czy to tylko u mnie trwa kilka dni jedna faza? w Porównaniu do pola 1 klasy gdzie 1 dzień to 1 faza wzrostu. 2. Nie mogę kupić paneli słonecznych w Montanie obok podwójnego sadu gruszkowego. Nie ma opcji kupna po wejściu w kółeczko. 3. Nie można zakupić świń w "naszym" chlewie w kampani. Tym, który dostajemy za darmo. 4. Ogólnie jeżdżenie ciągnikami wydaje się strasznie "leniwe" zwłaszcza gdy jeżdżą po drogach ziemnych i z przyczepami. A może to ja po prostu przyzwyczaiłem się do farminga za bardzo (to nie wina złego stanu pojazdu, je naprawiam codziennie) 5. Po nawożeniu płynną gnojówką całego pola mam tylko 50% nawożenia, czy trzeba jeszcze nawozić obornikiem? Tym, przy ładowaniu którego można dostać szału? 6. Sugestia odnośnie pożyczek bankowych. Rozumiem, że są odsetki, ale i sam kredyt powinien być spłacany automatycznie, tzn 1 rata 1 dzień. W przypadku nadwyżki oczywiście można spłacić szybciej, a nie automatycznie są ściągane tylko odsetki. Zróbcie realny kredyt, 1 rata każdego dnia. To łatwiejsze, gdy sami wybieramy ilość rat ale spłata powinna być automatyczna. Pozdrawiam. Jeszcze jedno. Po co ta cała giełda i wskaźniki wzrostu/spadku cen towarów gdy to nie działa. po 41 dniach wszystko utrzymuje się na stałym poziomie, zero spadków i wzrostów. Miejmy nadzieję, że patch na konsole jest już gotowy i tylko czeka na akceptację i wprowadzenie w życie.
 15. Wujaszek Slim

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Drodzy Panowie i Panie z Techlandu. Z chęcią zostanę beta testerem i z chęcią dołączę się do polepszenia jakości gry. To naprawdę irytujące gdy kupując grę i zaczynając zabawę nie skupiamy się na przyjemnym aspekcie pracy na roli lecz liczymy ile znajduje się błędów. Beta testerzy zazwyczaj dostają produkt wcześniej by móc właśnie te błędy znaleźć a wraz z datą premiery (tydzień, dwa później) powinien wychodzić pierwszy patch naprawiający większe błędy. Pozdrawiam
 16. Wujaszek Slim

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  8. Niektórych maszyn nie da się umyć. Przyczepa metaltacha i zbiornik na mleko na przykład. 9. Ten pasek na górze ekranu jest zupełnie niepotrzebny. Chwilami wkurzający. 10. Ogólnie kolorystyka gry jest dziwnie rozjaśniona zwłaszcza w nocy i nie, nie jest to wina moich ustawień ekranu. 11. Byłaby to super opcja możliwość wyłączenia mapki i informacji o polu. Czasami po prostu poznajemy mapkę i dobrze wiemy gdzie jesteśmy a minimapa jest spora i zasłania dużo. 12. Oddalenie widoku od maszyny jest za małe. W przypadku większego siewnika ciężko jest ogarnąć zasięg siania. Na razie to tyle, więcej nie zauważyłem ale będę informował na bieżąco.
 17. Wujaszek Slim

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Platforma PS4 1. Pracownicy nie działają poprawnie czasami nawet nie ma możliwości ich zatrudnienia (opcjonalnie trójkąt się wcale nie pojawia) 2. Orka powinna działać przez 4 cykle zmniejszając się zapewne o 25 procent na zbiór (oprócz roślin okopowych), znika całkowicie po 1 zbiorze pszenicy, żyta i jęczmienia. 3. Załadunek obornika jest praktycznie niemożliwy na przyczepę proponowaną w kampanii, łyżka nie podnosi się wystarczająco wysoko i to strasznie irytujące. 4 Gra często się crashuje. Pojawia się błąd i oczywiście gra się wyłącza. 5. Manewrowanie ciągnikiem siodłowym DAF jest strasznie powolne, na głównej drodze jest ok, ale zawracając po napełnieniu owocami jest ślimacze i trwa znacznie za długo. 6. Licznik minutowy zwariował, w 38 dniu gry, po przekroczeniu 59 minuty licznik nabija dalej tj. 61, 62, 63..... gdy doszło do godz 15:889 ( 15 godzin i 889 minut) stwierdziłem że coś jest nie tak, oczywiście dzień się nie kończy. po wczytaniu gry nadal są magiczne minuty i tym samym cały save jest do wyrzucenia. 7. Czasami postęp orki się buguje i jest widoczny nawet w szklarniach i oborach, kurnikach. Pomaga restart savea. Wierzę, że z czasem te błędy będą poprawiane i gra będzie naprawdę przyjemna bez obaw, o nagłego crasha. Ogólnie jest super, Gospodarka na średnią skalę nie skupiająca się wyłącznie na polach ale także zwierzętach i sadach. To duży plus. Trochę mało sprzętu ale po co komu np 10 kosiarek różniących się tylko kolorem? Jestem więc dumnym posiadaczem wersji deluxe i gra moim zdaniem jest świetna. Naprawdę dobrze się bawię i przede wszystkim relaksuję. Pozdrawiam.