DarekC

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by DarekC

 1. DarekC

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Porażka, mam to samo ze słomą i wieloma innymi błędami... wiele nie logicznych rozwiązań, jak na początku wciągnęła mnie ta gra tak teraz tylko zniechęca, szkoda, gra odstawiona i czekam na FS2019
 2. DarekC

  Kamera i pracownicy 1.1.4

  Przy zasiewie również są przerwy, przy kultywacji dziwne manewry robi i nie zawsze wychodzi to równo.
 3. DarekC

  Ursus i inne polskie firmy.

  A gdzie te oficjalne zapowiedzi można śledzić?
 4. Niesprawdzaniem jeszcze nowej wersji a ponoć można przypisywać klawisze, a jak nie zadziała to wyłącz mody i zobacz czy to coś zmieni.
 5. DarekC

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  To ja dodam jeszcze co do rozładunku: - gdy kombajn do ziemniaków jest już pełny i podjedziemy pod niego przyczepą to nie ma "Q" do rozładunku, trzeba odjechać kombajnem i podjechać ponownie do przyczepy - to samo tyczy się szklarni, gdy mam zaparkowany pickup z nawozem przy rozładunku jego i przełożę potrzebną ilość, wrócę do niego po jakimś czasie by kolejną porcję nawozu dać, nie ma "F" trzeba odjechać i podjechać ponownie - ta sama przypadłość jest przy załadunku kapusty przy szklarni, zaparkowana przyczepa w miejscu załadunku raz się załaduje, przy ponownej porcji kapusty trzeba odjechać i podjechać ponownie by móc załadować kapustę, nie wiem jak jest z innymi produktami w szklarni, ale domyślam się, że jest podobnie.
 6. A ten traktor nie jest z jakiś modów? Wygląda jak by mu tekstur brakowało, może i jakiś wpisów również brakuje do tempomatu.
 7. DarekC

  Problem z pojazdami

  Też mi jakieś krasnoludki co jakiś czas przestawiają opryskiwacz.
 8. DarekC

  Zbiór pyrek

  No ja z jednego pola zebrałem na dwa pełne magazyny po 27 i trzeci do połowy zapełniłem. Też uważam, że to stanowczo za małe pojemności jak na tak wielką budowlę.
 9. DarekC

  Zbiór pyrek

  Mam takie pytanie, jak sobie radzicie ze zbiorem i magazynowaniem ziemniaków? Ten budynek do zrzutu ziemniaków ma strasznie małą pojemność, można je jakoś rozbudować?
 10. DarekC

  Zbiór ziemniaków

  Już wiem, trzeba bardzo blisko podjechać pod przyczepę.
 11. DarekC

  Zbiór ziemniaków

  Witajcie, mam taki problem i nie wiem jak go rozwiązać. Zbieram ziemniaki z pola, maszyna jest już pełna, wykupiony mam także skład na ziemniaki, ale nie potrafię ich wyładować ani do składu ani na przyczepę. W jaki sposób można wyładować kombajn na ziemniaki?