przemson80

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by przemson80

 1. przemson80

  Kupno Trawy

  A po co ją kupować skoro rośnie dookoła wszędzie?
 2. przemson80

  Biogazownia

  Przecież ci odpisał, że nie potrzebujesz poziomu. Ta przyczepa, o której piszesz to nie jest ta o którą chodzi w misji. Ta do misji jest odblokowana w innej zakładce w sklepie. Poszukaj, bo nie pamiętam w której.
 3. przemson80

  [SUGESTIE] Modding

  A widziałeś kiedyś żeby człowiek chodził/biegał non stop bez jedzenia, picia i spania po farmie? Przecież to ma być symulator więc czemu tego nie odwzorowanego w grze? Bez przesady Zbyszku, nie popadaj w skrajności. To jest tylko gra, a nie prawdziwe życie więc musi mieć pewne uproszczenia.
 4. przemson80

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Dokładnie tak. Ja robiłem podobnie z tym,że łyżkę przykładałem do burty gdzieś w połowie jej wysokości tuż nad podłogą przyczepy i załapywało wtedy.
 5. przemson80

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Podawali na Steam bodajże, że patch na konsole ma się ukazać w ciągu 2-3 tygodni od tego pecetowego więc pozostaje Ci czekać
 6. przemson80

  [SUGESTIE] Modding

  No bez przesady, jakbym miał ciągle wysiadać żeby kliknąć sobie podłączenie przyczepy czy innego urządzenia to by mnie szlag trafił. Tak samo z włączaniem i wyłączaniem silnika. No chyba że byłaby to opcjonalna możliwość do aktywowania w menu ustawień, wtedy ok. Takie coś jest w FS17, po cholerę kopiować stamtąd rzeczy? Pozwólmy, żeby Pure Farming był oryginalny i miał własne rozwiązania zamiast być kalką FS.
 7. przemson80

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Trochę to nie w tym temacie zamieszczone, ale... dołączam się do postulatu
 8. przemson80

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Spróbuj sposobu, który ja opisałem w swoim poście z błędami na poprzedniej stronie Albo napiszę tu w skrócie. Musisz przyłożyć łyżkę z obornikiem do boku przyczepy, gdzieś na wysokości jej podłogi Też mam wielką nadzieję, że to wszystko zostanie poprawione tak jak została poprawiona przyczepa do zbioru bel i prasa do bel z wersji preview gry Ale wiesz... traktowanie graczy jako swoich betatesterów jest trochę nie fair.
 9. przemson80

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Ze wszystkim się zgadzam poza tymi szafirami. Po to je poukrywali, żebyś się musiał trochę natrudzić zanim je znajdziesz, więc po co się mają pojawiać na mapie skoro Twoim zadaniem jest je odnaleźć? Bezsensu Poza tym w necie są już mapy tych szafirów, nawet chyba w poradniku na gryonline. Zresztą robienie takich map i korzystanie z nich też jest bezsensu. Ja mam rozegrane już 49h i specjalnie ich nie szukając mam ich zebrane ponad 30. Gdybym zaczął ich szukać i skupił się tylko na tym, zapewne miałbym już wszystkie. To nie jest takie trudne, tym bardziej, że mapka wcale taka duża nie jest
 10. przemson80

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Pisali przecież, że patch na konsole będzie 2-3 tygodnie po tym pc-towym więc czekaj cierpliwie. Na konsole widoczniej trudniej się robi takie rzeczy niż na PC.
 11. przemson80

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  To teraz ja dodam coś od siebie. 1. Po pierwsze pracownicy nadal nie działają tak jak powinni. Często zdarza im się utknąć przy nawracaniu, lub całkowicie zrezygnować z pracy. Na przykład zatrudniłem gościa żeby zbierał mi ziemniaki kombajnem. Gdy kombajn się zapełnił to pracownik skończył pracę i to był OK. Ale kiedy opróżniłem kombajn to za cholerę już nie mogłem z powrotem zatrudnić pracownika żeby kontynuował. Musiałem skończyć sam. Nadal jest problem z zatrudnianiem ich na polach nr 1,3 i 4 tych z misji (czasem nie pojawia się w ogóle opcja, na innych polach jeszcze nie testowałem). 2. Siewnik (nie pamiętam nazwy ten podstawowy zielony) często lubi krzywo jechać za ciągnikiem. 3. Świnki Skoro w Encyklopedii napisane jest, że można je karmić paszą z worków oraz ziemniakami (żeby zwiększyć ich wydajność) to czemu karmienie ziemniakami nie działa? Podjechałem całą przyczepą Metaltech DB8 wypełnioną ziemniakami do parownika, wcisnąłem opcję, która się pojawiła "Przenieś" czy coś podobnego i co? I nic się nie działo, czekałem tak z 10m ale ani nie ubywało ziemniaków w przyczepie, ani nie napełniały się koryta. 4. Ale co mnie rozwaliło najbardziej to animacja ładowania ziemniaków ze składu. Szok! Czemu one lewitują w powietrzu prosto do przyczepy zamiast przesuwać się po taśmociągu tak jak to robią w kombajnie? Dołączam screen. https://imgur.com/a/Vow98 5. Kolejna dziwna sprawa na jaką się natknąłem (lecz nie posiadam screena,ale mogę zrobić jeśli będzie potrzeba) to ładowanie obornika podczas zadania w kampanii, łyżką do przyczepy. Model przyczepy jest chyba źle przeskalowany i jest za duży, bo o ile tur łyżkę ledwo co przeniesie nad przyczepą o tyle nie da rady jej już na tyle opuścić żeby obornik się wysypał. Aby załadować łyżką obornik na przyczepę, trzeba tą łyżkę najpierw ustawić nisko na poziomie podłogi przyczepy w pozycji odchylonej jak do wysypania i wjechać delikatnie w bok przyczepy, wtedy obornik się przesypie. Wygląda to komicznie i co najmniej nierealistycznie PS. Naprawdę ten wasz tester, którego pokazywał Wujek Bohun w swoim filmiku nie wyłapał takich rzeczy? W takim razie zatrudnijcie mnie proszę. Ja się chętnie podejmę tej ciężkiej i żmudnej pracy testowania gry gdyż uwielbiam w nią grać i wolałbym żeby takie babole nie psuły nikomu przyjemności z grania Chętnie pomogę i sobie dorobię przy okazji
 12. przemson80

  Mitsubishi L200

  Pracownicy to i u mnie są zbugowani i nie da się ich w ogóle zatrudnić. Nawet opcja taka się nie wyświetla. Trzeba poczekać, naprawią pewnie z kolejnym patchem. Spróbuj podjechać kilka razy do palety, bo przypomniało mi się, że i mi się czasem nie wyświetlają opcje załadunku towaru. Dopiero jak kilka razy odjadę i podjadę to się pokazuje. A jak nie to spórbuj ciągnikiem z tą przyczepą niebieską taką małą
 13. przemson80

  Mitsubishi L200

  A próbowałeś restartować grę i wczytać save jeszcze raz?
 14. przemson80

  Czas w grze

  Dokładnie. Skoro jest czas x1 to powinien być realny, ale podoba mają to już zmienić w dzisiejszym patchu.
 15. przemson80

  Problem z pojazdami

  Hmm ja się spotkałem tylko z dziwnym pływaniem przyczepy do przewozu zwierząt. Reszta była ok i nie chodziła na boki.