piwko243

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by piwko243

 1. piwko243

  No to są jaja...

  Szkoda waszego czasu i nerwów. Oni już dawno olali to forum.Gra nie spełniła ich oczekiwań i te ostatnie aktualizacje, to ostatnie podrygi.Gra jest już dawno martwa, tylko nie chcą tego oficjalnie ogłosić.
 2. piwko243

  Zmieńcie sterowanie

  Największy problem jest taki, że nie udostępnili BETY dla graczy. Mogli by przynajmniej dostosować grę do życzeń ludzi. A teraz to trochę za późno. Dwa miesiące po premierze naprawiają pierdoły, a to co najwarzniejsze do zmiany, słyszymy tylko "późnij". Za 5 miesięcy wychodzi FS19 i niestety z takim Ich podejściem nikt już w PF grać nie będzie.
 3. piwko243

  Zmieńcie sterowanie

  Zróbcie coś z tym sterowaniem. Ta gra ma jeden z najgorszych modeli sterowania. Czy ktoś z was próbował grać na kierownicy? To koszmar jakiś, aby obrócić głową muszę się praktycznie zatrzymać ,tak długo trwa obrót (TrackIr się kłania). Nie mogę podpiąć dwóch kontrolerów, używać jednocześnie klawiatury, myszki i kierownicy. Kupiłem grę bo była informacja że działa Logitech G29. Tylko że takie działanie to możecie sobie wsadzić, tam gdzie światło nie dochodzi. W 2018 roku gra z takim sterowaniem to jakiś żart. Przykro mi to mówić, ale na dzień dziszejszy nie jesteście żadną konkurencją dla FS17 w którym mogę podłączeć kilka kontrolerów, trackir i wszystko działa.A już niedługo FS19 i z Waszym podejściem słabo to widzę. A gwoździem do trumny jest słaba optymalizacja, brak Multi i kiepskie mody. Zanim Wy to wszystko zrobicie, to ludzie przestaną grać. Już jest coraz mniej, a będzie tylko gorzej. Szkoda bo gra ma potencjał.
 4. Mam prośbę do twórców, zmieńcie coś w hodowli zwierząt bo jak narazie jest to zbyt uproszczone i mało satysfakcjonujące. Jeżeli mamy słomę to można by było użyć do ścielenia. Tak samo nie rozumiem dlaczego mając wodę i beczkę do jej przewozu nie można poić zwierzaków, przecież to nie wielbłądy pić muszą. Tak samo kury czy króliki, żadnej interakcji tylko klikanie, fajnie że jest, ale jakieś to nijakie. No i te palety z karmą zaraz przy zagrodach. Po co cokolwiek robić ? Wystarczy poklikać i problem z głowy. Ogólnie gra się przyjemnie, ale niestety w wielu aspektach gra jest aż za bardzo uproszczona. Bardziej do tej gry pasowałby tytuł EASY FARM.
 5. piwko243

  Dlaczego nie mam pomarańczy?

  Dzięki
 6. Czuję się oszukany. Zapłaciłem tą samą cene na steam co w waszym sklepie, za wersję Deluxe i nie mam dwóch dodatków. Tak się nie robi. Tym bardziej że nie było jasnej informacji na ten temat. Jeżeli są te same ceny to i zawartość powinna być jednakowa. Bardzo nieładna zagrywka. Proszę o wyjaśnienie.
 7. piwko243

  Dlaczego nie mam pomarańczy?

  Super !!! Dzięki. Pomarańcze mam ale JCB jeszcze nie, może później. No i fajnie że darmowe. Tylko obawiam się że gra nie zrobi takiej furory jak chciał wydawca. Prawie dwa miesiące po premierze jest przecena 30%. Oby tylko nie porzucili gry, bo wymaga jeszcze wiele pracy. Moim zdaniem lepiej jakby wydali w Early Access. Ludzie innaczej by na to spojrzeli. I nie było by tyle zwrotów na Steam.
 8. piwko243

  Dlaczego nie mam pomarańczy?

  Dzięki za info. Właśnie pobrałem. Jeszcze te nieszczęsne pomarańcze i ładowarka za darmo dla tych co kupili Deluxe na steam i będzie git.
 9. piwko243

  Dlaczego nie mam pomarańczy?

  A tu dam wam link. Co o tym inni ludzie myślą https://steamcommunity.com/app/534370/discussions/0/1696040635913057109/
 10. piwko243

  Dlaczego nie mam pomarańczy?

  Z tym tylko że ludzie tacy jak ja. Którzy obserwowali gre na steam nie mieli informacji że jest inna wersja u was w sklepie (dopiero 3 tygodnie po kupieniu gry dowiedziałem się o sklepie Gemly). I takich ludzi jest bardzo dużo. Trzeba było napisać WYRAŹNIE na steam "U nas jest INNA wersja za te same pieniądze" . A co do exclusive to inni wydawcy określają różną zawartość tej samej gry innymi nazwami np.Deluxe, Gold itp. I co najważniejsze inną ceną.Czyli kupujących ze STEAM potraktowaliście jak gorszy sort bo im się nie należy pełna zawartość, chociaż zapłacili taką samą cene co w waszym sklepie. I znając życie to dla wszystkich co kupili ze steam udostępnicie tą zawartość za dodatkowe pieniądze. Brawo , nie ma to jak szacunek do klienta.
 11. piwko243

  DLC kozy i pomarańcze?

  Też takiej informacji przed zakupem nie znalazłem i kupiłem na steam wersję deluxe. Coś mi się wydaje że ludzi zrobili w konia bo ceny są te same. I wcale się nie zdziwię jak później zarządają za to kase.
 12. piwko243

  Ruch Głową

  Dlaczego nie można używać myszki do obracania głową używając logitech g29. Bez sensu jest to, że nie mogę użyć klawiatury sterując kierownicą. Co za geniusz wymyślił tak beznadziejne sterowanie. A tak na marginesie, w 2018 roku gra symulacyjna i brak obsługi Trackir to jakieś nieporozumienie. Zapłaciłem 35 funtów i dostałem niedorobioną grę. I jeszcze takie małe pytanko - Po co ja mam za każdym razem składać pług aby go obrócić? (To przykład jednego z wielu genialnych pomysłów sterowania)
 13. piwko243

  Problem z pojazdami

  U mnie jak dojadę do pola np. z pługiem i zatrzymam traktor to lekko przsuwa się na bok tak jakby się ślizgał
 14. piwko243

  Problem z pojazdami

  Praktycznie wszystkie pojazdy przesuwają się na boki. To jest do poprawy. Pozdrawiam
 15. piwko243

  Czas w grze

  Czas w grze jest bez sensu.Pracujemy w normalnym czasie ,a w grze zaiwania jak głupi. Przecież jak daliście możliwość przyspieszenia, to czas powinien być realny.Przecież to symulator , a nie wyścigi arcade.