CryKillerPL

Members
 • Content count

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by CryKillerPL

 1. Witajcie, w tym wątku zgłaszamy błędy oraz sugestie dotyczące gry Pure Farming 2018. Pomóżmy Ice Flames ulepszyć Pure Farming'a. Mile widziane zrzuty ekranu i filmy z zarejestrowanym błędem, oraz platforma na jakiej problem występuje.
 2. CryKillerPL

  JCB Large Wheeled Loader 435S

  Na konsolach pojawi się wraz z kolejnym patchem.
 3. CryKillerPL

  Propozycja w sprawie Zwierząt !!!

  Myślę, że te uproszczenia wynikają z braku czasu. Gra miała wyjść w 2017 roku. Gdyby mieli tak to dopieścić to musieli by znów przesuwać premierę, a na to zapewne Techland się nie zgadzał. Nie widze jednak przeszkód aby w kolejnych update'ach dodać kilka nowych funkcjonalności. Podniosło by to atrakcyjność gry. Hodowla kur i królików nudzi się bardzo szybko.
 4. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Xbox One Coraz częściej w beczce SIPMA Delfin zamiast "Załaduj" pod klawiszem X, pojawia się "Wysyp". Dodajcie opcję wyłączenia wibracji. Podczas orki potrafi to nieźle wkurzyć. Zmniejszcie ten ciemny pasek na górze. Ogrom ludzi narzeka na to na wszystkich platformach (Steam aż się ugina od tych narzekań). Zasłania to zdecydowanie za dużo, spokojnie można by to o połowę zmniejszyć.
 5. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Spadki występują tylko na montanie, nawet przy czystym save'ie. Gdy kamera jest skierowana w środek mapy. Na przykład stoimy na skraju mapy i patrzymy w jej środek/w drugi narożnik. Taki problem pojawia się gdy jedziemy po polu (tym pierwszym obok domu) i patrzymy np. w stronę silosu. Gdy patrzymy w drugą stronę to jest ok. Problem znika gdy skierujemy kamerę odrobinę w dół tak aby górna krawędź obrazu była poniżej lini horyzontu. Mam wrażenie że jest to związane ze zbyt dalekim zasięgiem renderowania się obiektów. Proponowałbym to zmniejszyć. Problem z dźwiękami dotyczył jeszcze tego czarnego JCB. Aktualnie problemy nie występują. Jak się pojawią to postaram się nagrać. Ciągniki kupione wcześniej. Puściłem pracowników, Ci zacieli się w trakcie pracy. Gdy ich zwolniłem (poprzez ponowne uruchomienie save'a) to pojawił się ten problem. Nie da się wejść do pojazdu. Ani podchodząc, ani przez koło. Nie da się zresetować przez drona, nie da się sprzedać bo mam podpięte maszyny. PS: sorry za ostrą krytykę - ciężki dzień, nawarstwiło się
 6. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Xbox 1.1.4 Kolejna beznadziejna łatka. Tracę już cierpliwość. Drugi save poszedł się rypać... 1. Nadal nie działa misja poboczna ze sprzedażą świń 2. Spadki fpsów 3. Dźwięki ciągników (szczególnie Lindnera) wariują. Co chwilę się zacinają i zanikają 4. Nadal nie mogę wejść do żadnego ciągnika w moim save 5. Grafika to śmiech na sali. Wszystko poza maszynami wygląda jak gry z poprzedniej epoki. Rozumiem że to, że to konsola, ale o wiele lepsze gry z ogromnymi otwartymi światami działają lepiej i lepiej wyglądają. 6. Kamera po wejściu przez koło do pojazdu nadal jest dziwnie skierowana w górę. 7. Jak naprawiliście drzwi przesuwne skoro nadal otwierają się z prędkością światła? Czy wyjdzie w końcu na konsolę jakiś update który coś naprawi noe psując przy tym innych elementów?
 7. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Xbox One Moja pierwsza farma Patch 1.1.3 Zatrudniłem pracownika do siania. W trakcie siania praciwnik nagle się zaciął i stał w miejscu. Nie mogłem wsiąść do ciągnika ani stojąc obok niego, ani przez koło pojazdów. Uruchomiłem ponownie grę i pracownik ruszył. Gdy po chwili pracownik zakończył sianie, znów pojawił się problem z niemożnością wejścia do ciągnika. Ponownie uruchamianie nic noe daje. Ciągnik stoi pusty z podczepionym siewnikiem (ten mały GP) i nie da rady do niego wejść. Nie da się też go zresetować poprzez drona ani sprzedać przez tablet. Próbowałem podróży do innych krajów... nic. Czekałem kilka dni w grze.... nic. Nie chce mi się zaczynać gry od nowa. A i po aktualizacji, pracownik z tym siewnikiem GP robi dziwne mijaki. Tak jakby źle obliczał szerokość roboczą siewnika, bo na polu zostają 1,5 m paski. A i czasem baguje się zaczep. W początkowym kombajnie nadal nie można umyć hedera gdy jest on podłączony do kombajnu. Na Xbox One po aktualizacji, tektura żyta na polu (nie wiem jak inne, jeszcze nie widziałem) wygląda jak po sianiu rzędowym. Każde źdźbło jest idealnie w lini prostej w stosunku do innego. Tak nie powinno być!
 8. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Odnośnie kombajnu Palesse - usunięcie sieczkarni to naprawa błędu. Ten kombajn nie posiada sieczkarni fabrycznie.
 9. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Xbox One Po zaoraniu pola ryżu w momencie gdy jest on dojrzały, na polu nie ma wody. Pomaga restart.
 10. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Popieram! Dodałbym opcję ukrywania HUD na konsolach. Konsolowcy też chcą fajne fotki cykać
 11. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Xbox One Po załadowaniu jajek na przyczepę Metaltech PH4 nie można ich zrzucić do magazynu jaj. Opcja pod Y się pojawia, ale nic się nie dzieje. Nie pomaga ponowne uruchomienie gry.
 12. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  W kombajnie do ryżu Redlands Champion TR22 dziwnie działa sterowanie. Gdy stoimy w miejscu to skręcanie jest zamienione biegunami (czyt. drążek w prawo to kombajn okręca się w lewo i odwrotnie), ale gdy ruszymy to nagle bieguny są na swoich miejscach. Jest to bardzo denerwujące. A i dlaczego sprzedajemy obornik rozrzutnikiem? W jaki sposób jest to wysypywane? Dodałbym opcję przewożenia obornika w przyczepach i tyle. Ależ można kolego Metaltech PH4 albo Wielton PRC-2B/W 10 Ton
 13. CryKillerPL

  [PC] Program PureFarming.exe nie odpowiada

  Sterowniki od grafiki zaktualizowane?
 14. Witam, w tym wątku wrzucamy filmy z gry Pure Farming 2018. Pokaż swoją farmę. Tak ode mnie: przedstawiam filmy z gry Pure Farming 2018 w trybie Moja pierwsza farma. Zapraszam do ogladania. Playlista Youtube:
 15. CryKillerPL

  Pure Farming 2018 - pokaż swoją farmę

  Kolejna playlista, tym razem z trybem wyzwań.
 16. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Misja poboczna Handel świniami nie działa poprawnie. Po odebraniu misji w chlewie powinny pojawić się cztery swinie które mam przetransportować do rzeźni. Nic takiego się niestety nie dzieje. Chlew jest pusty - nie można też kupić świń. Nie pomaga ponowne uruchamianie - robiłem to z 10 razy. W kombajnie Gomselmash Palesse GS575 gdy kombajn stoi pusty kręci się ciągle jakieś koło zębate (z prawej strony, na wysokości ok. 1,5 m, w przedniej części kombajnu) Jeżeli np. podstawimy przyczepę do przewozu zwierząt Galucho Transcow postawimy obok chlewni/obory to w innych pojazdach zamiast "Przenieś zawartość" itp. będzie "Załaduj małe zwierzę" jednak działa to prawidłowo. Czyli dla przykładu jeżeli w momencie gdy przyczepa Galucho Transcow stoi obok chlewni, ja pojadę innym ciągnikiem po wodę do przepompowni to wciskająć X (Załaduj małe zwierzę) normalnie nabieram wodę. To samo gdy staniem bohaterem koło np. królikarni i wsiadamy do jakiegoś pojazdu poprzez koło z pojazdami to cały czas będzie się nam wyświetlać informacja o królikach tak jakby bohater ciągle tam stał. Pomaga podejście ponownie do królikarni. Po raz kolejny - usuńcie, albo zmniejszcie ten dziwny pasek na górze. Dodajcie opcję czułości drążków na padzie. W ładowaczach trzeba zamienić biegunami oś Y dla podnoszenia i opuszczania. Opisy maszyn w sklepie są bardzo szczątkowe. Opisałbym wszystko dokładnie. Niektóre maszyny nie mają wpisanej szerokości roboczej, inne mają. W opisie siewnika Akpil Gepard Drill 3 zmienił bym opis - nie wymaga on wcześniejszego spulchniania gleby. Do poprawy jest też fizyka. Aktualnie obciążniki są nie potrzebne, bo Zetor Major z pługiem 6-cio skibowym jedzie bez problemu, a przednie koła ani na chwilę nie oderwą się od ziemi. Dodajcie możliwość kupowania zwierząt poprzez tablet.
 17. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Zauważyłem że na większości przyczep zboże z kombajnu wysypuje się tylko gdy rura jest nad jakimś konkretnym punktem nad przyczepą. Czasami jest tak, że rura jest nad przyczepą a mimo to zboże się nie wysypuje, ale gdy podjadę ciut dalej to nagle zaczyna się sypać. Gdy ruszę delikatnie do przodu podczas wysypywania to nagle znów zboże przestaje się wysypywać. Pracownik ma spory problem z kombajnem, gdy odbieramy zboże. Po zakonczeniu nasypywania zboża musimy odjechać z przyczepą, inaczej pracownik w kombajnie nie ruszy. Odbieranie zboża podczas młócenia to tragedia. Pracownik się gubi. Zatrzymuje się, zawraca itp.
 18. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  To samo jest misją poboczną Zbiór gruszek. Gruszki mamy zawieźć do magazynu. Po ukonczeniu zadania zostają one w magazynie i możemy je sprzedać.
 19. CryKillerPL

  Błędy w grze XONE S

  Patrz tu:
 20. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  W misji pobocznej "Zbiór jęczmienia" jest mały błąd. Pierwszy punkt misji nakazuje nam zebrać zboże z pola a drugi zawieźć zboże do silosu. Problem polega na tym, że po zapełnieniu przyczepy misja nie pokazuje nam gdzie to zboże wysypać. Na mapie mamy kilka silosów zbożowych. Metodą prób i błędów udało mi się znaleźć prawidłowy silos. Punkt misji przeskakuje na drugi dopiero po zebraniu 90% zbiorów, ale wtedy to już mamy zebrane ponad 18 ton. To jest do poprawy. Tak samo misje w trybie kariery. 1. Po orce powinna być kultywacja. 2. Po co gra nam każe zasadzić ziemniaki, skoro potem ich nie zbieramy? 3. Dlaczego nie ma misji o nawożeniu i oprysku? 4. Dlaczego chlewnia na farmie jest do wybudowania, a ta poza farmą jest cała? Powinno być na odwrót 5. Gra powinna nakazywać zakup obciążników, a nie oranie bez. To że fizyka gry tego nie wymaga to druga sprawa. 6. Orka, sianie itp. powinno być na polach 3 i 4. Nie powinniśmy dostawać pola nr 1. Za bardzo ułatwia to grę. 7. Dlaczego gra nie informuje nas o tym że dostaliśmy sad śliwkowy? Druga sprawa to, dlaczego otrzymujemy sad po drugiej stronie mapy? Jest wiele sadów bliżej. A i słoma na polach powinna usypywać się gęściej. Ok, mogą być kupki ale nie tak jak teraz. Powinna też wysypywać się poza polami.
 21. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  A ja zrobił bym inaczej z pracownikami. Dlaczego oni zawracają na 3-4 razy (a czasami nawet na 40 razy :D)? Niech zawracają robiąc duży łuk i tyle. Po zebraniu 10-15 szafirów powinny pojawić się ich pozycje na mapie. Wydłużcie czas wzrostu warzyw w szklarniach. Rosną zdecydowanie za szybko. Co do postu wyżej odnosnie przyczepy na obornik. Ja mam ogólnie wrażenie że skala pojazdów/maszyn w tej grze jest trochę skopana. Przyczepa SIPMA z pojemnością 16 ton jest za duża. A I NAJWAŻNIEJSZE! ZAMIEŃCIE TONY NA LITRY! W JAKI SPOSÓB PRZYCZEPA PEŁNA PSZENICY WAŻY 16 TON I PRZYCZEPA ZIEMNIAKÓW TEŻ 16 TON? KILOGRAMY SĄ JEDNOSTKĄ WAGI A NIE POJEMNOŚCI! POJEMNOŚĆ OKREŚLAMY W LITRACH LUB METRACH SZEŚCIENNYCH. @przemson to nie jest kwestia trudności. Patch jest już gotowy ale micro i sony muszą go przetestować i zatwierdzić.
 22. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  tak, monitorujemy nasze forum i przekazujemy deweloperom istotne informacje o błędach bądź sugestie czy pomysły związane z Pure Farming. Pozdrawiamy Zespół pomocy technicznej Techland ____________________________________ Xbox One 1. Ostatnio miałem dziwny problem. Puściłem pracownika z sianiem na polu a ja chwilę później ruszyłem zanim aby rosiewać nawóz. Po chwili w moim ciagniku zapaliła się ikona silnika, mimo iż wszystko było ok. Pojechałem naprawić ciągnik, wróciłem i zobaczyłem że pracownik jedzie bardzo wolno. Wsiadłem do tamtego ciągnika, ale mimo iż ikona silnika się nie paliła, ten jechał bardzo wolno. Jakie było moje zdziwienie gdy w warsztacie okazało się że ciągnika naprawić nie mogę bo wszystko było na 100%. Wyczytałem save ponownie i od razu pojechałem naprawić ciągnik pracownika. Wszystko naprawiłem a ikona silnika w drugim ciągniku zgasła. 2. W pojazdach zamiast opcji PRZENIEŚ ZAWARTOŚĆ, ZAŁADUJ itp. pojawiły mi się opcje np. w beczce z wodą ZAŁADUJ MAŁE ZWIERZĘTA, PRZENIEŚ MAŁE ZWIERZĘTA. Pomaga ponownie załadowanie save'a. 3. Na konsoli Xbox One podczas jazdy ciągnikiem Landini Rex 4-1000 F gra zaczyna delikatnie ścinać. 4. Obornik jest do poprawy. Aktualnie wygląda tak jakby był z betonu 5. Znowu mam problem z dojrzewaniem zboża. Obsiałem trzy pola żytem. Na jednym wyrosło normalnie, na dwóch pozostałych od 10 dni ciagle widnieje faza ZASIANE. Ehhh... i tyle pracy na marne.
 23. CryKillerPL

  Mitsubishi L200

  Miałem podobny problem, ale pomogło ponowne wczytanie save'a.
 24. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Dokładnie. Prosimy o potwierdzenie przeglądania tego wątku.
 25. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Xbox One Do poprawy koguty w pojazdach. Aktualnie wyglądają tragicznie. Czasami słoma na polu się baguje i nie znika. Orka i kultywacja nic nie daje. Pomaga ponowne uruchomienie gry