CryKillerPL

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

CryKillerPL last won the day on April 26

CryKillerPL had the most liked content!

About CryKillerPL

 • Rank
  Survivor
 • Birthday 06/23/1992

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.youtube.com/c/CryKillerPL

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Żary, Poland

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. CryKillerPL

  JCB Large Wheeled Loader 435S

  Na konsolach pojawi się wraz z kolejnym patchem.
 2. CryKillerPL

  Propozycja w sprawie Zwierząt !!!

  Myślę, że te uproszczenia wynikają z braku czasu. Gra miała wyjść w 2017 roku. Gdyby mieli tak to dopieścić to musieli by znów przesuwać premierę, a na to zapewne Techland się nie zgadzał. Nie widze jednak przeszkód aby w kolejnych update'ach dodać kilka nowych funkcjonalności. Podniosło by to atrakcyjność gry. Hodowla kur i królików nudzi się bardzo szybko.
 3. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Xbox One Coraz częściej w beczce SIPMA Delfin zamiast "Załaduj" pod klawiszem X, pojawia się "Wysyp". Dodajcie opcję wyłączenia wibracji. Podczas orki potrafi to nieźle wkurzyć. Zmniejszcie ten ciemny pasek na górze. Ogrom ludzi narzeka na to na wszystkich platformach (Steam aż się ugina od tych narzekań). Zasłania to zdecydowanie za dużo, spokojnie można by to o połowę zmniejszyć.
 4. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Spadki występują tylko na montanie, nawet przy czystym save'ie. Gdy kamera jest skierowana w środek mapy. Na przykład stoimy na skraju mapy i patrzymy w jej środek/w drugi narożnik. Taki problem pojawia się gdy jedziemy po polu (tym pierwszym obok domu) i patrzymy np. w stronę silosu. Gdy patrzymy w drugą stronę to jest ok. Problem znika gdy skierujemy kamerę odrobinę w dół tak aby górna krawędź obrazu była poniżej lini horyzontu. Mam wrażenie że jest to związane ze zbyt dalekim zasięgiem renderowania się obiektów. Proponowałbym to zmniejszyć. Problem z dźwiękami dotyczył jeszcze tego czarnego JCB. Aktualnie problemy nie występują. Jak się pojawią to postaram się nagrać. Ciągniki kupione wcześniej. Puściłem pracowników, Ci zacieli się w trakcie pracy. Gdy ich zwolniłem (poprzez ponowne uruchomienie save'a) to pojawił się ten problem. Nie da się wejść do pojazdu. Ani podchodząc, ani przez koło. Nie da się zresetować przez drona, nie da się sprzedać bo mam podpięte maszyny. PS: sorry za ostrą krytykę - ciężki dzień, nawarstwiło się
 5. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Xbox 1.1.4 Kolejna beznadziejna łatka. Tracę już cierpliwość. Drugi save poszedł się rypać... 1. Nadal nie działa misja poboczna ze sprzedażą świń 2. Spadki fpsów 3. Dźwięki ciągników (szczególnie Lindnera) wariują. Co chwilę się zacinają i zanikają 4. Nadal nie mogę wejść do żadnego ciągnika w moim save 5. Grafika to śmiech na sali. Wszystko poza maszynami wygląda jak gry z poprzedniej epoki. Rozumiem że to, że to konsola, ale o wiele lepsze gry z ogromnymi otwartymi światami działają lepiej i lepiej wyglądają. 6. Kamera po wejściu przez koło do pojazdu nadal jest dziwnie skierowana w górę. 7. Jak naprawiliście drzwi przesuwne skoro nadal otwierają się z prędkością światła? Czy wyjdzie w końcu na konsolę jakiś update który coś naprawi noe psując przy tym innych elementów?
 6. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Xbox One Moja pierwsza farma Patch 1.1.3 Zatrudniłem pracownika do siania. W trakcie siania praciwnik nagle się zaciął i stał w miejscu. Nie mogłem wsiąść do ciągnika ani stojąc obok niego, ani przez koło pojazdów. Uruchomiłem ponownie grę i pracownik ruszył. Gdy po chwili pracownik zakończył sianie, znów pojawił się problem z niemożnością wejścia do ciągnika. Ponownie uruchamianie nic noe daje. Ciągnik stoi pusty z podczepionym siewnikiem (ten mały GP) i nie da rady do niego wejść. Nie da się też go zresetować poprzez drona ani sprzedać przez tablet. Próbowałem podróży do innych krajów... nic. Czekałem kilka dni w grze.... nic. Nie chce mi się zaczynać gry od nowa. A i po aktualizacji, pracownik z tym siewnikiem GP robi dziwne mijaki. Tak jakby źle obliczał szerokość roboczą siewnika, bo na polu zostają 1,5 m paski. A i czasem baguje się zaczep. W początkowym kombajnie nadal nie można umyć hedera gdy jest on podłączony do kombajnu. Na Xbox One po aktualizacji, tektura żyta na polu (nie wiem jak inne, jeszcze nie widziałem) wygląda jak po sianiu rzędowym. Każde źdźbło jest idealnie w lini prostej w stosunku do innego. Tak nie powinno być!
 7. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Odnośnie kombajnu Palesse - usunięcie sieczkarni to naprawa błędu. Ten kombajn nie posiada sieczkarni fabrycznie.
 8. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Xbox One Po zaoraniu pola ryżu w momencie gdy jest on dojrzały, na polu nie ma wody. Pomaga restart.
 9. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Popieram! Dodałbym opcję ukrywania HUD na konsolach. Konsolowcy też chcą fajne fotki cykać
 10. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Xbox One Po załadowaniu jajek na przyczepę Metaltech PH4 nie można ich zrzucić do magazynu jaj. Opcja pod Y się pojawia, ale nic się nie dzieje. Nie pomaga ponowne uruchomienie gry.
 11. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  W kombajnie do ryżu Redlands Champion TR22 dziwnie działa sterowanie. Gdy stoimy w miejscu to skręcanie jest zamienione biegunami (czyt. drążek w prawo to kombajn okręca się w lewo i odwrotnie), ale gdy ruszymy to nagle bieguny są na swoich miejscach. Jest to bardzo denerwujące. A i dlaczego sprzedajemy obornik rozrzutnikiem? W jaki sposób jest to wysypywane? Dodałbym opcję przewożenia obornika w przyczepach i tyle. Ależ można kolego Metaltech PH4 albo Wielton PRC-2B/W 10 Ton
 12. CryKillerPL

  [PC] Program PureFarming.exe nie odpowiada

  Sterowniki od grafiki zaktualizowane?
 13. CryKillerPL

  Pure Farming 2018 - pokaż swoją farmę

  Kolejna playlista, tym razem z trybem wyzwań.
 14. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Misja poboczna Handel świniami nie działa poprawnie. Po odebraniu misji w chlewie powinny pojawić się cztery swinie które mam przetransportować do rzeźni. Nic takiego się niestety nie dzieje. Chlew jest pusty - nie można też kupić świń. Nie pomaga ponowne uruchamianie - robiłem to z 10 razy. W kombajnie Gomselmash Palesse GS575 gdy kombajn stoi pusty kręci się ciągle jakieś koło zębate (z prawej strony, na wysokości ok. 1,5 m, w przedniej części kombajnu) Jeżeli np. podstawimy przyczepę do przewozu zwierząt Galucho Transcow postawimy obok chlewni/obory to w innych pojazdach zamiast "Przenieś zawartość" itp. będzie "Załaduj małe zwierzę" jednak działa to prawidłowo. Czyli dla przykładu jeżeli w momencie gdy przyczepa Galucho Transcow stoi obok chlewni, ja pojadę innym ciągnikiem po wodę do przepompowni to wciskająć X (Załaduj małe zwierzę) normalnie nabieram wodę. To samo gdy staniem bohaterem koło np. królikarni i wsiadamy do jakiegoś pojazdu poprzez koło z pojazdami to cały czas będzie się nam wyświetlać informacja o królikach tak jakby bohater ciągle tam stał. Pomaga podejście ponownie do królikarni. Po raz kolejny - usuńcie, albo zmniejszcie ten dziwny pasek na górze. Dodajcie opcję czułości drążków na padzie. W ładowaczach trzeba zamienić biegunami oś Y dla podnoszenia i opuszczania. Opisy maszyn w sklepie są bardzo szczątkowe. Opisałbym wszystko dokładnie. Niektóre maszyny nie mają wpisanej szerokości roboczej, inne mają. W opisie siewnika Akpil Gepard Drill 3 zmienił bym opis - nie wymaga on wcześniejszego spulchniania gleby. Do poprawy jest też fizyka. Aktualnie obciążniki są nie potrzebne, bo Zetor Major z pługiem 6-cio skibowym jedzie bez problemu, a przednie koła ani na chwilę nie oderwą się od ziemi. Dodajcie możliwość kupowania zwierząt poprzez tablet.
 15. CryKillerPL

  Feedback - zgłoś błąd/sugestię

  Zauważyłem że na większości przyczep zboże z kombajnu wysypuje się tylko gdy rura jest nad jakimś konkretnym punktem nad przyczepą. Czasami jest tak, że rura jest nad przyczepą a mimo to zboże się nie wysypuje, ale gdy podjadę ciut dalej to nagle zaczyna się sypać. Gdy ruszę delikatnie do przodu podczas wysypywania to nagle znów zboże przestaje się wysypywać. Pracownik ma spory problem z kombajnem, gdy odbieramy zboże. Po zakonczeniu nasypywania zboża musimy odjechać z przyczepą, inaczej pracownik w kombajnie nie ruszy. Odbieranie zboża podczas młócenia to tragedia. Pracownik się gubi. Zatrzymuje się, zawraca itp.