k54j

Members
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. k54j

  Pomysły I Sugestie Dla Zespołu Hellraid.

  Oglądałem przed chwila nagranie ze strima (16.09) i wydaje mmie się, że wrogowie są niezwykle mało agresywni. Myślałem, że takie stwory nienawidzą tego co żywe, a one zachowują się jakby mówiły "uważaj drogi graczu będę bił na odlew, nie miej do mnie urazy". Hircus był sparingpartnerem z wodogłowiem.
 2. k54j

  Najnowszy Trailer Do Hellraid

  Trajler wspaniały, ale muzyka baaardzo słaba.
 3. k54j

  Pomysły I Sugestie Dla Zespołu Hellraid.

  Czy w związku z tym, że nie ma "na razie" atrybutów, jakiś mag lub złodziejaszek może bez problemów założyć odlewaną płytówkę i machać jakimś, na oko, 70kilowym bojowym buczerskim młotem dwuręcznym. A co z zabijaką który nagle zachce korzystać z laski lub czaru dajmy nato wszechpotężnego?? Czemu ta muzyka jest taka biedna?? Nie ma w ogóle klimatu! Dlaczego śledząc od ponad roku bloga mam coraz mniejszą ochotę grać w waszą grę? Jakieś to mało wymagające a do tego nadęte. Kolejnym żalem jest to, że skupiliście się na zmianie silnika zamiast na kurczak pomysłach. p.s. i tak kupię i zagram.
 4. k54j

  Staty

  Obejrzałem przed chwilą poststreama i nie wierzę własnym oczom. W HAKENSLASZU NIE MA PODBIJANIA CECH POSTACI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co to za przeproszeniem za _____ pomysł, żeby z fajerwerkami nie levelować? Mają być staty!!!! p.s. Muzyka kurczak!