• 0
Zombiefan

Ps4 Trofeum Poliamoria

Question

Witam.

Mam problem ze zdobyciem tego trofeum choć spędziłem z grą już ok 200h. Random party doprowadza mnie do szału, ludzie wchodzą i wychodzą, dostają dc-ki i nie mogę go zdobyć

Dlatego proszę osoby zainteresowane by w ten weekend (03-05.04.15) zaliczyć to trofeum, wysłały mi zaproszenie do znajomych PSN.

Mój ID Boneheart 

Postaram się mieć już zrobionych 5 zadań, gotowych do oddania.

Edited by Zombiefan

10 answers to this question

• 0

Cześć wszystkim. Podepne się pod temat. Zdobycie tego trofeum z randomami to koszmar. Jeśli ktoś byłby chętny poświęcić swój cenny czas i mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny. Mój psn: Lapski80

Proszę o wysyłanie zaproszeń z dopiskiem DL. Umówimy się na dogodny wszystkim termin.

P.s brakuje nam 2 osób

• 0

Szukam 3 osób, które na poważnie chcą zdobyć trofeum Poliamoria na ps4. Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie zaproszeń na mój psn SupremePapaBear. Szczegóły są do dogadania już z konkretnymi osobami.

• 0

Siema, podpinam się pod temat. Potrzebuje graczy do tej trofki, niestety nie mam pięciu misji do oddania, ale postaram się to ogarnąć. Mój PSN ID to Michail289. Gra wieczorami

• 0

witam również potrzebuje pomocy w zdobyciu Poliamoria na ps4 chętny proszę o wysłanie zaproszenia na mój PSN nick sulimka (gram wieczorami ale to już kwestia dogadania)

Edited by sulimka

• 0

Cześć! Potrzebuję 1 osoby do zrobienia trofeum Poliamoria. Kilkukrotnie próbowałem już zrobić to ze znajomymi, jednak mamy problem z dołączeniem 4 gracza. Może udałoby się z kimś z was :) chętnych zapraszam, nick psn: Creit-