Sign in to follow this  
Followers 0
PonysKiller

Oszuści W Btz

5 posts in this topic

Dziś natknąłem się na bardzo ciekawy przypadek dwóch osobników w tym trybie, którzy używali albo glitchy albo cheatów ( może obu?). Strzelali do mnie bez przeładowania, mieli po ok.2000 życia ( baaardzo wydłużony pasek ), ciągle włączone latarki UV. Do tego dochodzi jeszcze możliwość skoku jakieś ~50m w górę i poruszanie się z szybkością większą od mojej tzn. nocnego łowcy. Widać było, że chcą się pobawić cheatami, bo stali po prostu na dachu budynku i czekali sobie tam na mnie.

Piszę to bo myślałem, że któryśtam patch zablokował możliwość ingerencji w grę w celu oszukiwania ( przy okazji zablokował też mody). Wygląda na to, że to nie zadziało. Jeśli jeszcze natknę się na takich ludzi drugi raz porobię odpowiednie materiały dowodowe. Obecnie rozumiem, że możecie podchodzić sceptycznie. Proszę Devów o szybką odpowiedź.

Dziś też widziałem kolesia, który uciekał ode mnie szybciej, niż w jakikolwiek sposób mógłbym go dogonić grając zombie. Śmigał po mapie w dziwny, "skokowy" sposób, jakby miał lagi i pojawiał się to w jednym, to w drugim miejscu, ale na tyle szybko, że nie mogły to być problemy z łączem - nie można go było zwyczajnie dogonić. Również jego tempo rozwalania gniazd była zatrważająca - po doskoczeniu do nestu rozwalał je z karabinu w przeciągu kilku sekund. 

grając jako łowca natknołem się na kilka czitów które psują aż za mocno tę grę.....

Glitche z broniami można ignorować bo na szczęście gre zrobili tak że wszystkie bronie biją tak samo, bez znaczenia jaki mają DMG

Bardziej boli gdy ktoś wie jak wskoczyć pod podłogę i biega 10x szybciej niż powinien. Osobiście widziałem i nawet mam Screna na koncie jak koleś miał latarkę UV bez przegrzania, jako zombie widzi się pasek życia i latarki u człowieka, u tego ten pasek leciał do krawędzi monitora :/, jest jeszcze fajny czit na skaknie, typek sobie skacze na kilkanascie metrow do gory, i jak tylko cie wyczai to wali ci zabójstwo z powietrza i nara. Jest jeszcze czit na przeładowanie broni, a raczej kuszy, normalnie przeładowanie wymaga chwili, wsadzić bełt i naciągnąć strunę wymaga kilku sekund, ten czit pozwala walić kuszą jak karabinem maszynowym :(

grając jako łowca natknołem się na kilka czitów które psują aż za mocno tę grę.....

Glitche z broniami można ignorować bo na szczęście gre zrobili tak że wszystkie bronie biją tak samo, bez znaczenia jaki mają DMG

Bardziej boli gdy ktoś wie jak wskoczyć pod podłogę i biega 10x szybciej niż powinien. Osobiście widziałem i nawet mam Screna na koncie jak koleś miał latarkę UV bez przegrzania, jako zombie widzi się pasek życia i latarki u człowieka, u tego ten pasek leciał do krawędzi monitora :/, jest jeszcze fajny czit na skaknie, typek sobie skacze na kilkanascie metrow do gory, i jak tylko cie wyczai to wali ci zabójstwo z powietrza i nara. Jest jeszcze czit na przeładowanie broni, a raczej kuszy, normalnie przeładowanie wymaga chwili, wsadzić bełt i naciągnąć strunę wymaga kilku sekund, ten czit pozwala walić kuszą jak karabinem maszynowym :(

Akurat ta kusza to nie cheat, poprostu zmodowana broń.

Cheaterzy z speedhackami są podatni na doskoki, można z nimi wygrać w 70% przypadków. Ja przynajmniej wygrałem kilka razy. Jeżeli nie używają przycisku do rozwalania gniazd, to mozna się z nimi pobawić i przerwać połączenie jeśli nie wychodzi. Oni z tego nic nie mają, a Tobie nie liczy się to jako przegrana.