Sign in to follow this  
Followers 0
Kondzik87

Btz

5 posts in this topic

Ten tryb gry nie ma sensu. Podczas 3 godzinnej sesji udało mi się zagrać tylko 4 mecze. Większość ludzi albo wychodzi albo siedzi w safe zonach. Ja juz uda się z kimś zagrać jako zombi z ogarniętym graczem nie masz szans. A już nie mowie ja jest ich conajmniej 2. Plus dużo osób ma tysiące flar, zakładam ze są pokpokopiowane. Bo nie znam nikogo kto je używa. Wtedy nie ma szans aby podejść do owej osoby. Jak dla mnie tryb ten nie ma sensu po 3 godzinach "grania" mam 4 lvl. Juz lepiej było naprawić zbudowane trofea.

Cóż... Może jak się jest ogarniętym to ciężko być nocnym łowcą, ja po kilku dniach grania (ukończyłem na razie niecałe 50% gry) postanowiłem włączyć tryb multi otwarty cały czas, średnio co 3-5 minut nachodzi mnie jakiś gracz (podkreślam, tylko nocni łowcy, jeszcze nikt nie wskoczył ze mną pobiegać...) i potem męczę się z takim 12-18 minut i jak na razie głównie przegrywam, nie liczę pierwszego razu bo każdy się uczy i zgodzę się że gracze którzy się bronią mają łatwiej, ale co to by się działo jak atakowanie graczy było by łatwe? Każdy zaraz by zamykał sesję dla innych i grał sam albo wyrywał sobie włosy że co chwile jest atakowany i nie ma szans...

Ja za to chcę popłakać w drugą stronę, jak ktoś ogarnia nocnego łowcę to naprawdę potrafi dać popalić, łatwo im uciec, plują jak porąbani i przyzywają swoje hordy bądź uszkadzają latarki UV nie zawsze zdąży się rzucić flarę... Pojedynczy ocalały naprawdę ma ciężko kiedy walczy nie tylko z nocnym łowcą, ale też z cała armią jego przydupasów... Po 5 takich bardzo wyczerpujących i nie raz wręcz frustrujących (głównie niemocą ale również częstotliwością) nachodzeniach mam dość i wyłączam otwartą sesję... Może potem wskoczę do kogoś sesji, jako sojusznik

Już nie przesadzajcie :) Ok czeka się jak grasz zombie prawda ;) ale to zależy o której godzinie grasz ... Ja wbiłem 44 lvl na zombie ;)

Ja marudziłem jak zaczynałem bo pierwszy kontakt z multi był nieprzyjemny, ale już jest lepiej, oswoiłem się nieco z walka przeciwko łowcom, a jak wcześniej pisałem, jak mam otwartą sesję na ataki to co chwile się one zdarzają (głównie wieczorami bo wtedy gram po pracy) a jako łowca mam spore problemy żeby dołączyć, w większości przypadków ludzie mają otwarte sesje i... wychodzą jak zaczyna się atak (to po kiego grzyba w ogóle mają otwartą sesję?) albo nawet przy używaniu szybkiego wyszukiwania często dostaję komunikat że ktoś mnie już ubiegł... Więc mi jak na razie zawsze było ciężko dołączyć, co nie zmienia faktu że mimo pewnych trudności da się grać jako łowca i chyba jutro (właściwie to dziś) się w niego pobawię i podexpię go... Ps. Jest jakiś maksymalny poziom łowcy?

Już nie przesadzajcie :) Ok czeka się jak grasz zombie prawda ;) ale to zależy o której godzinie grasz ... Ja wbiłem 44 lvl na zombie ;)

Dobra... To masz jakieś rady dla mnie kiedy powinienem próbować atakować innych graczy? Bo teraz chciałem sobie wieczorem pograć to udało mi się dołączyć do jednej gry (gracz kompletnie nie ogarniał latarki UV więc aż źle się czułem go zabijając ale szybko dołączył jakiś rusek który normalnie grał i fajniej się walczyło, a potem nic... Ciągle komunikaty "nie możesz dołączyć do gry bo nie" (gra mogła by podać chociaż jakiś powód a nie "bo nie") albo w ogóle żadnych gier... A chciałem trochę po polować