Sign in to follow this  
Followers 0
gorylek198

Magiczne Samochody - Lekka Przesada :-) Ale Dużo Frajdy

1 post in this topic

Uszanowanie,

taka rzecz - może do załatania, może nie ale która zwróciła moją uwagę. Zastanawiałem się wczoraj jak mocno samochody amortyzują upadek. Okazuje się że są... wręcz magiczne pod tym względem. Efekt?

https://www.youtube.com/watch?v=o-wLu-A_heg

Może warto zapodać jakieś limity? Chociaż tak się szybciej wraca do parteru niż schodząc po rurach :-)

Oprócz tego chciałbym szczerze pochwalić zespół pracujący przy Dying Light. Graliśmy wczoraj kilka godzin na PS4 ze znajomymi.

~ be the zombie jest świetne, miałem sporo frajdy napadając innych graczy 1 vs 4. Chociaż trzeba przyznać że przeciwnicy muszą być świetnie zorganizowani żeby wygrać. Pokonałem ich 9 vs 0. (9 morderstw i zwycięstwo gdzie mi nic nie zrobili)

- przez kilka godzin wieczornych zaliczyłem tylko 1 wyrzucenie z multi i 1 crash

- praktycznie przez całą rozgrywkę nie natrafiałem na błędy które psuły by mi wrażenia z rozgrywki.

- fakt faktem gra mocno przypomina Dead Island.  Ale sprawia dużo lepsze wrażenie.

- nocne łowy są po prostu boskie. Ktokolwiek na to wpadł - flaszka mu za to.

Biorąc pod uwagę ostatnie premiery na PS4 czyli osunięty do maja Wiedźmin, popsuty AC Unity, odgrzewany Far Cry 4, kolejny klon, Fify, remastery i cały ten szajs - Dying Light świeci jak wielka choinka na placu w centrum miasta.

TAK TRZYMAĆ :-D