piwko243

Zmieńcie sterowanie

Recommended Posts

Zróbcie coś z tym sterowaniem. Ta gra ma jeden z najgorszych modeli sterowania. Czy ktoś z was próbował grać na kierownicy? To koszmar jakiś, aby obrócić głową muszę się praktycznie zatrzymać ,tak długo trwa obrót (TrackIr się kłania). Nie mogę podpiąć dwóch kontrolerów, używać jednocześnie klawiatury, myszki i kierownicy. Kupiłem grę bo była informacja że działa Logitech G29. Tylko że takie działanie to możecie sobie wsadzić, tam gdzie światło nie dochodzi. W 2018 roku gra z takim sterowaniem to jakiś żart. Przykro mi to mówić, ale na dzień dziszejszy nie jesteście żadną konkurencją dla FS17 w którym mogę podłączeć kilka kontrolerów, trackir i wszystko działa.A już niedługo FS19 i z Waszym podejściem słabo to widzę. A gwoździem do trumny jest słaba optymalizacja, brak Multi i kiepskie mody. Zanim Wy to wszystko zrobicie, to ludzie przestaną grać. Już jest coraz mniej, a będzie tylko gorzej. Szkoda bo gra ma potencjał.

Ja bym dodał że sterowanie na klawiaturze powinno obejmować również klawisze A,W,D,S z klawiszami sterującymi razem, a nie jak to jest do tej pory albo jedno albo drugie.

Największy problem jest taki, że nie udostępnili BETY dla graczy. Mogli by przynajmniej dostosować grę do życzeń ludzi. A teraz to trochę za późno. Dwa miesiące po premierze naprawiają pierdoły, a to co najwarzniejsze do zmiany, słyszymy tylko "późnij". Za 5 miesięcy wychodzi FS19 i niestety z takim Ich podejściem nikt już w PF grać nie będzie.