piwko243

Dlaczego nie mam pomarańczy?

Recommended Posts

Czuję się oszukany. Zapłaciłem tą samą cene na steam co w waszym sklepie, za wersję Deluxe i nie mam dwóch dodatków. Tak się nie robi. Tym bardziej że nie było jasnej informacji na ten temat. Jeżeli są te same ceny to i zawartość powinna być jednakowa. Bardzo nieładna zagrywka. Proszę o wyjaśnienie.

Wersja Pure Farming 20187 exclusive w sklepie Gemly miała jasno i wyraźnie opisane dodatki które wchodzą w jej skład: https://gemly.com/shop/Pure-Farming-2018-4340000/4340000102

Tak samo jak i wersja Steam w opisie posiada informację odnośnie zawartości. Samo pojęcie exclusive odnosi się do tego że tylko i wyłącznie kupując z danego źródła otrzymamy określoną zawartość.

Z tym tylko że ludzie tacy jak ja. Którzy obserwowali gre na steam nie mieli informacji że jest inna wersja u was w sklepie (dopiero 3 tygodnie po kupieniu gry dowiedziałem się o sklepie Gemly). I takich ludzi jest bardzo dużo. Trzeba było napisać WYRAŹNIE na steam "U nas jest INNA wersja za te same pieniądze" . A co do exclusive to inni wydawcy określają różną zawartość tej samej gry innymi nazwami np.Deluxe, Gold itp. I co najważniejsze inną ceną.Czyli kupujących ze STEAM potraktowaliście jak gorszy sort bo im się nie należy pełna zawartość, chociaż zapłacili taką samą cene co w waszym sklepie. I znając życie to dla wszystkich co kupili ze steam udostępnicie tą zawartość za dodatkowe pieniądze. Brawo , nie ma to jak szacunek do klienta. 

Korzystałem z strony https://purefarminggame.com/kup-teraz by zakupić grę, słowem nie było napisane, że wersja Gemly zawiera ekstra sad pomarańczy, a jako, że miałem środki w portfelu Steam kupiłem wersje na Steam. Jak byście chociaż do przyciski sklepu Gemly dopisali choćby "bonus" to już było by wiadomo, że coś innego jest. Przykro mi ale też czuje się oszukany.

Super !!! Dzięki. Pomarańcze mam ale JCB jeszcze nie, może później. No i fajnie że darmowe. Tylko obawiam się że gra nie zrobi takiej furory jak chciał wydawca. Prawie dwa miesiące po premierze jest przecena 30%. Oby tylko nie porzucili gry, bo wymaga jeszcze wiele pracy. Moim zdaniem lepiej jakby wydali w Early Access. Ludzie innaczej by na to spojrzeli. I nie było by tyle zwrotów na Steam.