Sigall

Obsługiwane urządzenia; kierownice, pady itp.

Recommended Posts

Jakie urządzenia gra obecnie obsługuje?

Mam niestety starą kierownice Logitech MOMO i niestety nie udało mi się jej skonfigurować. W portfelu krucho wiec pozostaje mi pytać czy będzie obsługiwana?

ButtonBox-a* też nie udało mi się skonfigurować, dlaczego opcje sterowania są takie ciężkie do edycji?

Pad Xbox one działa, tu bym się zdziwił jeśli nie :P

*patrz załączone zdjęcie (sam robiłem, bazuje na JC32, muszę jeszcze dorobić dwa analogi)

P1010438 kopia2.jpg

18 hours ago, Sigall said:

Jakie urządzenia gra obecnie obsługuje?

Mam niestety starą kierownice Logitech MOMO i niestety nie udało mi się jej skonfigurować. W portfelu krucho wiec pozostaje mi pytać czy będzie obsługiwana?

ButtonBox-a* też nie udało mi się skonfigurować, dlaczego opcje sterowania są takie ciężkie do edycji?

Pad Xbox one działa, tu bym się zdziwił jeśli nie :P

*patrz załączone zdjęcie (sam robiłem, bazuje na JC32, muszę jeszcze dorobić dwa analogi)

Na tą chwilę wspierane modele kierownic to Logitech G29, Logitech G920 i Thrustmaster T300.

Niektórzy gracze korzystają z oprogramowania emulującego kontroler xbox360 (https://www.x360ce.com/) podpinając i konfigurując swoje kierownice.

Aczkolwiek ten sposób nie był testowany przez twórców gry i nie jest w żaden sposób oficjalnie wspierany.