Sign in to follow this  
zbyszek300

Mody Pure Farmy maja biala textury

Recommended Posts

Witam mam problem większość modów do pure farmy po zaimportowaniu i kupieniu w sklepie maszyny maja białe tekstury. Nie wiem gdzie leży  problem, czy trzeba samemu do dawac w edytorze tekstury czy to wina modów ich twórców?. Podaje foto jak to wygląda na pomne nie wszystkie mody mają białą teksturę.

Bez tytułu.jpg

2 hours ago, Artur Lis said:

Cześć Zbyszek300,

w importerze Musisz zaimportować również tekstury dla importowanej maszyny, bez tego będzie wyglądać dokładnie tak jak na Twoim screenie.

Witaj kolego rozumie ze mam sam nałożyć tekstury w edytorze  bo mod mogę zaimportować ale pliku tekstur już nie.JD i inny mod ładnie mi się wgrywa nie ma braków tekstur ale większość modów właśnie tak wygląda na filmie jak wgrać mody autor tez  miał ten sam problem brak tekstur 4.22 minuta proszę zobaczyć myślę ze to problem z modami. Dziękuje za pomoc napisz mi jak mam zaimportować te tekstury z góry dziękuje.

29 minutes ago, zbyszek300 said:

Witaj kolego rozumie ze mam sam nałożyć tekstury w edytorze  bo mod mogę zaimportować ale pliku tekstur już nie.JD i inny mod ładnie mi się wgrywa nie ma braków tekstur ale większość modów właśnie tak wygląda na filmie jak wgrać mody autor tez  miał ten sam problem brak tekstur 4.22 minuta proszę zobaczyć myślę ze to problem z modami. Dziękuje za pomoc napisz mi jak mam zaimportować te tekstury z góry dziękuje.

Szczerze mówiąc tekstury powinny być dodane w katalogu gotowego moda który został przez Ciebie pobrany.

Jeśli brakuje katalogu "Textures" w katalogu moda to najprawdopodobniej to jest przyczyną.

50 minutes ago, Artur Lis said:

Szczerze mówiąc tekstury powinny być dodane w katalogu gotowego moda który został przez Ciebie pobrany.

Jeśli brakuje katalogu "Textures" w katalogu moda to najprawdopodobniej to jest przyczyną.

5ab8ee27da2cb_Beztytuu.thumb.jpg.a5da1ce76998336ec9726115c4a1471c.jpg

Bez 2tytułu.jpg

Edited by zbyszek300

5 minutes ago, zbyszek300 said:

5ab8ee27da2cb_Beztytuu.thumb.jpg.a5da1ce76998336ec9726115c4a1471c.jpg

Ok, więc problem są znaki "_" w nazwie moda, zmień nazwę na taką ze spacjami lub jednym ciągiem. Bez żadnych myślników itp - Wówczas wszystko powinno ładnie zadziałać w 100%

ps. Daj znać czy jest ok

3 minutes ago, Artur Lis said:

Ok, więc problem są znaki "_" w nazwie moda, zmień nazwę na taką ze spacjami lub jednym ciągiem. Bez żadnych myślników itp - Wówczas wszystko powinno ładnie zadziałać w 100%

ps. Daj znać czy jest ok

Dziękuje działa temat uważam za zamknięty, kolega ma duże piwo moja wina mogłem pomyśleć były podobne kwestie fs17 i ets2

Bez 3tytułu.jpg

7 minutes ago, zbyszek300 said:

Dziękuje działa temat uważam za zamknięty, kolega ma duże piwo moja wina mogłem pomyśleć były podobne kwestie fs17 i ets2

Bez 3tytułu.jpg

Ciesze się że wszystko działa, dobrej zabawy !:)