CryKillerPL

Feedback - zgłoś błąd/sugestię

Recommended Posts

Witajcie,

w tym wątku zgłaszamy błędy oraz sugestie dotyczące gry Pure Farming 2018.

Pomóżmy Ice Flames ulepszyć Pure Farming'a.

Mile widziane zrzuty ekranu i filmy z zarejestrowanym błędem, oraz platforma na jakiej problem występuje.

Brak rozdzielczości 1440x900, Po tym gdy pracownik zakończył kultywatorowanie wszedłem do ciągnika (który w ogóle nie reagował) i musiałem odczepić kultywator a potem wejść do niego jeszcze raz aby cokolwiek zrobić. Po skorzystaniu z opcji pominięcia nocy zcrashowało mi grę. Platforma steam.
Edit. W sklepie przy niektorych pojazdach nie wyswietlaja sie informacje o nich. Widac tylko n/d

Edited by FasterThanYou

Jcb fasttrack jest za tani, a jego predkosc maksymalna to TYLKO 63km/h. Powinno byc 70 km/h min. Dolaczam sie do kolegi wyzej gra crashuje po przewinieciu nocy! Do niektorych kombajnow nie da sie kupic osobno hedera i wozka tylko sa juz odrazu razem. Czy tak ma byc?

Na platformie ps4 gra notorycznie się ,,Crashuje" przez co jeśli nie zapiszesz gry musisz powtarzac niezapisane etapy co jest bardzo irytujące w trybie pierwszej farmy. Proszę o naprawienie tego lub wprowadzenie autozapisu po każdym wykonanym etapie.

Dziękuję.

4 hours ago, MaciMD PL said:

Na platformie ps4 gra notorycznie się ,,Crashuje" przez co jeśli nie zapiszesz gry musisz powtarzac niezapisane etapy co jest bardzo irytujące w trybie pierwszej farmy. Proszę o naprawienie tego lub wprowadzenie autozapisu po każdym wykonanym etapie.

Dziękuję.

A no właśnie, autozapis po przespaniu nocy nie działa, gra się nie zapisuje

Xbox One

Przy szybkim opuszczeniu i podniesieniu siewnika GP 3P1006NT baguje się dźwięk. Ciągle słychać dźwięk podnoszenia/opuszczania. Nie pomaga odłączenie maszyny.

Edited by CryKillerPL

On 13.03.2018 at 6:32 PM, CryKillerPL said:

Xbox One

Przy szybkim opuszczeniu i podniesieniu siewnika GP 3P1006NT baguje się dźwięk. Ciągle słychać dźwięk podnoszenia/opuszczania. Nie pomaga odłączenie maszyny.

To samo na platformie PC mam!

Xbox One

Przyczepy Metaltech DB8 często nie da się umyć.

Ikony na mapie są nieczytelne.

Zmniejszcie ten dziwny ciemny pasek w górnej części, zasłania za dużą część ekranu.

Dodajcie opcję wyłączenia wibracji. Podczas orki i kultywacji przy skręcaniu pad mocno wibruje.

Gram na laptopie z max ustawieniami - gra chodzi płynnie, choć przy pierwszym uruchomieniu i sprawdzaniu zakładek gra zawiesiła się.

Sugestie:

- zwiększyć zasięg świateł

- dodać animacje kropli deszczu na szybach podczas opadów (jako opcja)

- przy korzystaniu z klawiatury pojazdy za szybo skręcają - zmniejszyć czas jeśli chodzi o uzyskanie pełnego skręcenia

Xbox One

Sugestia

Uprawy szklarniane powinny dłużej leżeć w skrzyniach. Teraz sprzedaż np. pomidorów to jest jakiś speedrun.

Błąd 

Pickup czesto się baguje przy załadowaniu. Np. Załaduje nawóz, rozładuję i gdy potem chcę załadować np. jajka to nie mogę. Pomaga ponowne załadowanie gry.

Często nie wyświetlają się lub wyświetlają się z opóźnieniem informacje o sprzedaniu jajek/pomidorów/papryki itp.

Nie da się kupić paszy dla świń.

A teraz ciekawy problem z polem. Obsiałem całe a zboże wyrosło tylko w kilku miejscach.

Edited by CryKillerPL

Maszyny często "zawisają" w powietrzu i trzeba je odczepic i zaczepic aby sie ruszyly.

Patrzac z daleka na zestaw pracujacy na polu nie widac ciagnika tylko sama maszyne

Dlaczego gdy chce obrocic plug musze go za kazdym razem skladac? Trwa to bardzo dlugo bo musze czekac az plug sie zlozy, wyswietli sie informacja obroc maszyne, pozniej trzeba czekac na informacje rozloz maszyne, zamiast zrobic wszystko "w locie"

Pracownik podczas pracy korzysta z szerokosci ciagnika, zamiast z szerokosci roboczej maszyny.

Czesto podczas przejazdu przez pole, ktore moge kupic gra zaczyna klatkowac (nie mam tego problemu z polami, ktore posiadam)

Na mapie, czesto nie aktualizuje sie informacja ze nawozilem i nawodnilem pole

Edited by FasterThanYou

tak jak koledzy już wspomnieli naczepy ciągniki i inne urządzenia co powinny stykać się z ziemia wiszą w powietrzu nie naturalne przesuwanie się przyczepy przy cofaniu i skręcaniu jak by ślizgała się na boki

tak jak koledzy już wspomnieli naczepy ciągniki i inne urządzenia co powinny stykać się z ziemia wiszą w powietrzu nie naturalne przesuwanie się przyczepy przy cofaniu i skręcaniu jak by ślizgała się na boki. Po najechaniu na kamień przy rzece nie da się cofnąć ciągnika nie raguje przód oraz tył

bład1.png

Xbox One

Do poprawy koguty w pojazdach. Aktualnie wyglądają tragicznie.

Czasami słoma na polu się baguje i nie znika. Orka i kultywacja nic nie daje. Pomaga ponowne uruchomienie gry

282nx5g.jpg

Edited by CryKillerPL

18 minutes ago, FasterThanYou said:

Dobry byłby jakiś znak, że administracja czyta te posty. Warto się produkować w tym temacie?

Dokładnie. Prosimy o potwierdzenie przeglądania tego wątku.

tak, monitorujemy nasze forum i przekazujemy deweloperom istotne informacje o błędach bądź sugestie czy pomysły związane z Pure Farming.

Pozdrawiamy
Zespół pomocy technicznej Techland

Xbox One
1. Ostatnio miałem dziwny problem. Puściłem pracownika z sianiem na polu a ja chwilę później ruszyłem zanim aby rosiewać nawóz. Po chwili w moim ciagniku zapaliła się ikona silnika, mimo iż wszystko było ok. Pojechałem naprawić ciągnik, wróciłem i zobaczyłem że pracownik jedzie bardzo wolno. Wsiadłem do tamtego ciągnika, ale mimo iż ikona silnika się nie paliła, ten jechał bardzo wolno. Jakie było moje zdziwienie gdy w warsztacie okazało się że ciągnika naprawić nie mogę bo wszystko było na 100%. Wyczytałem save ponownie i od razu pojechałem naprawić ciągnik pracownika. Wszystko naprawiłem a ikona silnika w drugim ciągniku zgasła.

2. W pojazdach zamiast opcji PRZENIEŚ ZAWARTOŚĆ, ZAŁADUJ itp. pojawiły mi się opcje np. w beczce z wodą ZAŁADUJ MAŁE ZWIERZĘTA, PRZENIEŚ MAŁE ZWIERZĘTA. Pomaga ponownie załadowanie  save'a.

3. Na konsoli Xbox One podczas jazdy ciągnikiem Landini Rex 4-1000 F gra zaczyna delikatnie ścinać.

4. Obornik jest do poprawy. Aktualnie wygląda tak jakby był z betonu :P

5. Znowu mam problem z dojrzewaniem zboża. Obsiałem trzy pola żytem. Na jednym wyrosło normalnie, na dwóch pozostałych od 10 dni ciagle widnieje faza ZASIANE. Ehhh... i tyle pracy na marne.

Edited by CryKillerPL

Witam,

mam kontroler Saitek dedykowany do gry konkurencji, ale oczywiście jest to standardowe urządzenie obsługiwane jako kontroler.

Dlaczego nie działa z Pure Farming? Gdzie możliwość przypisania klawiszy?

To teraz ja dodam coś od siebie.
1. Po pierwsze pracownicy nadal nie działają tak jak powinni. Często zdarza im się utknąć przy nawracaniu, lub całkowicie zrezygnować z pracy. Na przykład zatrudniłem gościa żeby zbierał mi ziemniaki kombajnem. Gdy kombajn się zapełnił to pracownik skończył pracę i to był OK. Ale kiedy opróżniłem kombajn to za cholerę już nie mogłem z powrotem zatrudnić pracownika żeby kontynuował. Musiałem skończyć sam. Nadal jest problem z zatrudnianiem ich na polach nr 1,3 i 4 tych z misji (czasem nie pojawia się w ogóle opcja, na innych polach jeszcze nie testowałem).

2. Siewnik (nie pamiętam nazwy ten podstawowy zielony) często lubi krzywo jechać za ciągnikiem.

3. Świnki :) Skoro w Encyklopedii napisane jest, że można je karmić paszą z worków oraz ziemniakami (żeby zwiększyć ich wydajność) to czemu karmienie ziemniakami nie działa? Podjechałem całą przyczepą Metaltech DB8 wypełnioną ziemniakami do parownika, wcisnąłem opcję, która się pojawiła "Przenieś" czy coś podobnego i co? I nic się nie działo, czekałem tak z 10m ale ani nie ubywało ziemniaków w przyczepie, ani nie napełniały się koryta.

4. Ale co mnie rozwaliło najbardziej to animacja ładowania ziemniaków ze składu. Szok! Czemu one lewitują w powietrzu prosto do przyczepy zamiast przesuwać się po taśmociągu tak jak to robią w kombajnie? Dołączam screen. 

https://imgur.com/a/Vow98

5. Kolejna dziwna sprawa na jaką się natknąłem (lecz nie posiadam screena,ale mogę zrobić jeśli będzie potrzeba) to ładowanie obornika podczas zadania w kampanii, łyżką do przyczepy. Model przyczepy jest chyba źle przeskalowany i jest za duży, bo o ile tur łyżkę ledwo co przeniesie nad przyczepą o tyle nie da rady jej już na tyle opuścić żeby obornik się wysypał. Aby załadować łyżką obornik na przyczepę, trzeba tą łyżkę najpierw ustawić nisko na poziomie podłogi przyczepy w pozycji odchylonej jak do wysypania i wjechać delikatnie w bok przyczepy, wtedy obornik się przesypie. Wygląda to komicznie i co najmniej nierealistycznie :) 

PS. Naprawdę ten wasz tester, którego pokazywał Wujek Bohun w swoim filmiku nie wyłapał takich rzeczy? W takim razie zatrudnijcie mnie proszę. Ja się chętnie podejmę tej ciężkiej i żmudnej pracy testowania gry gdyż uwielbiam w nią grać i wolałbym żeby takie babole nie psuły nikomu przyjemności z grania :) Chętnie pomogę i sobie dorobię przy okazji :)

20180318095432_1.jpg

Edited by przemson80