Sign in to follow this  
Followers 0
ShogunToyo

Problemy Techniczne W Dl Na Systemach Linux

6 posts in this topic

Witam,

zastanawiam się czy tylko ja mam jakiś problem z graniem w DL na Linuxie [obecnie Debian Jessie 8 Gnome 64bit].

Problem nr.1

Wszystkie postacie z misji pobocznych nie otwierają ust. Gadają jak najęci ale gęby to im się otwierać nie chcą.

Problem nr.2

Za cholery nie mogę do nikogo dołączyć mimo że w czasie wyszukiwania serwerów zgodność mam na maxa. Co dziwne, znajomi którzy mają Windowsa potrafią bez problemu do mnie dołączyć, ja natomiast nie mogę do znajomych którzy wcześniej ze mną grali.

Może ktoś rozwiąże moje problemy chyba że jest to wina samego portu.

Pozdrawiam.

Jeżeli gra została wypuszczona oficjalnie na Linux to powinna na nim działać tak jak na windowsie, jeśli Twórcy nie umieli porządnie grzy przepisać na ten system to trzeba było tego w ogóle nie robić. A jeśli już zrobili ale do bani, to powinni naprawić błąd, tudzież odpowiedzieć na pytanie czemu nie działa

Tak właśnie myślałem że Techland coś spartolił. Niestety od czasu do czasu próbowałem jeszcze podziałać coś w tym kierunku ale nic to nie dało. Czyli dałem 80 złoty za gierkę która ma oficjalne wspracie na Linux ale Multiplayer nie działa.