Sign in to follow this  
Followers 0
Exigoss

Znikające Strzały

4 posts in this topic

Jako wielki fan łuków w grze także w Dying Light jest to moja ulubiona broń. Niestety jeden mankament skutecznie wymusza na mnie używanie kuszy. Zauważyłem że, kiedy strzelam zombie w głowę to natychmiast go zabijam (co jest super) tylko wszystkie tak wystrzelone strzały przelatują na wylot i lądują gdzieś w kniejach co praktycznie równa się z jej straceniem. Wszędzie indziej strzały zostają w zombie. Mechanika bełtów działa natomiast bardzo dobrze. Nie uśmiecha mi się co rusz tworzyć nowych strzał jak mogę (a przynajmniej powinienem móc) je zebrać. Jest możliwość jakiegokolwiek hot fixa?

Potwierdzam. Strzały z łuku przelatuja przez zombiaki. Kusza dziala prawidłowo - strzały zostaja w zwłokach.

Problem zaczal sie po zainstalowaniu DLC Harran Ranger Bundle - przy samym Dying Light i The Following strzaly z łuku zostawały w zwłokach.

HotFix mile widziany :)

Pozdrawiam

Możesz zawsze czekając na  tego HOTFIX'a strzelać z biodra :) Strzały zostają w ciele i działają "cudowne trafienia" (nie celujesz w głowę a i tak w nią trafi)

To raczej nie błąd.
Strzelanie bez celowania prawym przyciskiem wbija strzałę w ciało. Strzelanie z celowaniem nadaje strzale efekt penetracji i przechodzi przez ciało, więc można np. trafić dwóch przeciwników naraz.