szabrownik47

Nowe Dlc?

5 posts in this topic

Mam pytania do deweloperów:

1.Czy dalej planujecie rozwijanie Dying Light? Jeśli tak, bardzo chętnie zobaczyłbym możliwości zostania przemieńcem takim jak była matka. W dzień broń biała i palna (nie licząc kuszy i łuku), a w nocy zwiększona szybkości, poziom mutacji i inne. Takie Be the zombi offline.

2.Co się stało z antyzyną, którą jedną ampułkę Crane zabrał ze sobą podczas pierwszego i ostatniego zrzutu w grze? Czy zostanie w końcu wykorzystana? Bo wydaje mi się trochę smutna leżąca w którejś z kieszeń. ;)

Bardzo proszę o komentarze i odpowiedzi. 

Edited by szabrownik47

A ja mam gorącą Prośbę do Techalndu by wrócili do Miasta :D bo juz wystarczy jeden DLC "Szybcy i Wsciekli" co prawda to była odmiana fajna.
Cholera ma ktoś meila do prowadzacego ten projekt bo mam kilkanascie pomysłów ktore mozna by byo wykożystać w nowym DLC ale tu nie widze tematu ani kontaktu z Techiem :(

Witam, to zadanie w starym mieście znajduje się u kwatermistrza w bibliotece na dachu. A wracając do tematu to chce napisać o tym że bardzo podoba mnie się sama gra dying light. Nie rozumiem ludzi którzy narzekają że po skończonej grze nie ma co robić. Albo to glitcherzy albo nie potrafią odnaleźć się w takiej grze. Sposobów na grę jest multum. Ale do rzeczy;) na nowe dlc czekałem około pół roku. Z każdym dniem cieszyłem się ze jest coraz to bliżej. Od kiedy jest nowe dlc to z moim znajomym z którym przeszedłem podstawową wersje gry od a do z na łatwym poziomie a później na hardcore plus. Gramy w każdej wolnej chwili jaka się nam nadarzy. Grałem również w polską grę jak się okazuje jest grą roku czyli wiedźmin ,ale ta gra do nie nie przemawia, chodźby dlatego że nie ma trybu kooperacji. Dużym plusem w obydwu tych grach jest to że nikt nie zdziera z nas za za tak zwane zakupy w grze, to co się teraz wyrabia na świecie z tymi grami to jest po prostu żenada. Jedyny minus ode mnie dla techlandu to jest komunikacja z polskim działem. To jakaś kpina żeby nikt się nami Polakami nie interesował. Na angielskim forum tysiące odpowiedzi a tutaj forum umarło.

Jedyny minus ode mnie dla techlandu to jest komunikacja z polskim działem. To jakaś kpina żeby nikt się nami Polakami nie interesował. Na angielskim forum tysiące odpowiedzi a tutaj forum umarło.

Zgadzam się w 100%. Ja i wielu polskich graczy czujemy się delikatnie mówiąc olani w tej kwestii.