Sign in to follow this  
Followers 0
Oskar

Fabula - Uwaga Spojler

7 posts in this topic

Pytanie do zespolu jak i do graczy ukonczylem 1 raz fabule i mam pare nie rozwiazanych kwestii

1 dokad dotarli bracia naukowcy po stworzeniu swojego pojazdu?

2 co z Ezgi ? Chociaz patrzac na zakonczenie... ( wybralem zabranieleku)

3 gdzie docieram po ostatniej walce? Co to za miasto (dzieci sie bawia, autobusy jezdza)?

To narazie tyle:-)

Co do miasta podejrzewam że było fikcyjne jak Harran i musiało się znajdować bardzo daleko skoro można byłoby dostać się tylko z kanałów we wsi. Co do zakończenia też je najpierw wybrałem. Było po prostu piękne. 

Edited by szabrownik47

A ja mam wrażenie ze zakończenie robione trochę tak na siłę i na szybko. 2 zakończenia które w sumie kończą się śmiercią crane.wygląda to tak jakby dying light the following było jego już ostatnia częścią.

A ja mam wrażenie ze zakończenie robione trochę tak na siłę i na szybko. 2 zakończenia które w sumie kończą się śmiercią crane.wygląda to tak jakby dying light the following było jego już ostatnia częścią.

Z tego co mi wiadomo to Ezgi dotarla do starego miasta ( zaopiekowali sie nia znajomi Crane'a ) 

Szaloni naukowcy w ostaniej wiadomosci powiedzieli ze przebili sie przez mur i dotarli na jakis stadion czy arene, nie pamietam dokladnie

A co to za miasto z ostatniej sceny to dowiesz sie po dodaniu kolejnego dodatku :)