Sign in to follow this  
Followers 0
Patryk355012

Poziom Legendy

9 posts in this topic

Jak zdobywać poziom legendy?

Tutaj moj sposob, bez zadnych glitchy czy czitowania. 6 milionow expa na godzine srednio i nie potrzebujesz nic poza odblokowanym drzewkiem.

Tutorial fajny. Ale nie wyobrażam sobie żeby tak tłuc zombiakow w nieskończoność. Po godzinie chęć grania w taką grę traci sens. To nie azjatycki mmorpg nastawiony na grind. w tej grze jest tyle rzeczy do roboty że można nic nie robiąc lvl wbijać. Koszmar niby szybszy do wbijania doświadczenia,ale sam już wiele razy dałem się zabić przed samym wejściem levela na wyższy poziom. I uwierz mi nic tak nie flustruje jak napis na ekranie że straciłeś 700tys doświadczenia.

Tutorial fajny. Ale nie wyobrażam sobie żeby tak tłuc zombiakow w nieskończoność. Po godzinie chęć grania w taką grę traci sens. To nie azjatycki mmorpg nastawiony na grind. w tej grze jest tyle rzeczy do roboty że można nic nie robiąc lvl wbijać. Koszmar niby szybszy do wbijania doświadczenia,ale sam już wiele razy dałem się zabić przed samym wejściem levela na wyższy poziom. I uwierz mi nic tak nie flustruje jak napis na ekranie że straciłeś 700tys doświadczenia.

Zgadza sie, mozna sie zanudzic czasem, ale wspomnialem o tym w filmie, zdaje sobie sprawe ze to nie ejst najbardziej fascynujacy sposob i nie jedeyny napewno, dla mnie dziala i zwyczajnie czasami robie sobie 1-3 nocki a pozniej gram normalnie a poziomy ida w gore. Zawsze to lepsze niz uzywanie glitchow czy bugow w grze.

Btw wiem jak to jest zginac tuz przed wbiciem kolejnego poziomu ;) Znam ten ból