bognar

Members
 • Content count

  52
 • Joined

 • Last visited

 1. Mi sie włączył jak na starym sejwie zagrałem chwilę, później w menu wziołem nową grę i pojawiło się żeby na dodatku.
 2. No ja jestem na starym mieście i nie mogę przejść do dodatku :/ a w menu mam dodatek nieaktywny a na steamie mam zainstalowany dodatek wtf? dodatki typu drzewno umiejętności mam ale nie wiem jak wejść na nową mapę
 3. Masz jakąś aktualizację?? ja dziś jeszcze nic nie miałem
 4. I chupacabra blada! Dziś Bozak Horde wyszedł a Steam nic nie pobrał mam SP i identycznie pokazał mi się Bozak Horde! Szlag mnie zaraz jasny trafi. Właśnie sprawdzam spójność plików. Jak coś będę edytował
 5. Wiesz... Przy moim AMD phenom x4 840 4x3,1GHz, 8GBRam, Radeon 7750 2GBRam, gram na średnich mam 30klatek i grę przeszedłem 4 razy bez żadnych problemów a ginąłem w typowo głupich sytuacjach (purchawy ) na multi też nie miałem kłopotów
 6. A widzisz różnicę między 40 a 60 klatek na sekundę? Ja nie widzę a gram praktycznie nonstop
 7. Grę miałem jeszcze jak miałem 4 giga ramu i gra też normalnie działała. Kup org
 8. Z tego co wiem i czytałem i inni pisali że trzeba kompletnie zacząć od nowa żeby mogło się złote bronie znaleźć. Może jak wyjdzie 26 DLC to będą częściej.
 9. Szukałem to w necie to na fejsie nigdzie nie było informacji że nowe DLC zostało przesunięte z 10 maja na 26 maja!! Czemu jest taka cisza z waszej strony?
 10. Błąd na steamie :/ też tak mam trzeba czekać, steam potrafi zresetować osiągnięcia. U mnie kilkakrotnie resetowało osiągnięcie wspinaczkowe.
 11. To nie jest wina konfiga jak ci takie coś wyskakuje. Może to przez syf na kompie?
 12. apteczki można samemu zrobić gaza + alkohol w późniejszym etapie są apteczki z alg więc ej no sorry xD
 13. Jedna nie pokazana strefa to ta w której mamy zadanie u Pająka który prosi nas o zaniesienie torby do Davida i obie strefy są nie zaznaczone.
 14. heh :/ może zmienią częstotliwość 10 maja jak wyjdzie Bozak Horde bo pewnie wtedy wyjdzie patch nowy.
 15. Graj bez gra jest naprawdę łatwa wersja gry u ciebie nie jest jakimś cudem 1.5.1 tylko taka jest i taką ma każdy a trainer na 1.5 działa na wersji 1.5.1 specjalnie sprawdziłem.