Tomek Stawecki

Community Manager
 • Content count

  154
 • Joined

 • Last visited

About Tomek Stawecki

 • Rank
  Biter

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

560 profile views
 1. Dzięki LeBomB za sygnał. Podrzucę tę informację do twórców. Przyda się!
 2. Mark to chyba z Tobą rozmawiałem na fanpage o tej sprawie?
 3. Dzięki za sygnał! Zabieram do devu
 4. Dotarło, przekazałem. Co do sprzętu - hmmm - na mój gust tak, ale jeszcze zapytam - nie znam tych mobilnych kart graficznych za dobrze. Mogłeś w swoim zgłoszeniu dac także specyfikację byś miał komplet. To laptop Lenovo, prawda? Ten z serii multimedialnych?
 5. Dzięki! Przekażę to do teamu devów, niech sprawdzą co tam się dzieje.
 6. Pakos zgłoś się do supportu na stronie support.techland.pl. Opisz problem i dodaj w załączniku logi z crasha. Znajdziesz je w katalogu gry w folderze Dokumenty. W razie czego napisz mi też tutaj na PW jaki numer ma Twoje zgłoszenie.
 7. Wszystko jest możliwe
 8. Spróbuj na początek wyłączyć w ustawieniach grafiki 2 opcje NVIDIA.
 9. Co racja to racja - ten bug trofeowy nie tylko Wam wiele krwi napsuł.
 10. No cóż. Satysfakcji to faktycznie nie daje. Tak jakbyś po prostu nadrabiał co nie zrobiłeś. Rozumiem rozczarowanie. Ok, opisze ten wątek w formie zgłoszenia dla teamu, jako rzecz do poprawienia. Z mojej strony - autentyczne przeprosiny!
 11. Bardzo. Ja mam fioła na punkcie craftu, wiec wszystko w tym temacie od razu przykuwa moją uwagę. Nadra1984 ale dramatyzujesz. I serio to pisze. Nikt tu nikogo nie ma za "hołotę". I jeszcze to słynne "żeby kasa się zgadzała". Od razu widać - wielki zły Techland katuje biednych graczy. Głupio brzmi, prawda? Bo jest głupie. Trzy lata pracy i nakładów idących w miliony twardej waluty. Tak "kasa musi się zgadzać", bo to nie jest przedsięwzięcie charytatywne - firma jak każda - ma zarabiać. Coś złego? NIe ukradliśmy - stworzyliśmy. Z tym, że firma nie zarabia jeżeli to co robiła się nie podoba, się nie sprzedaje, się nie nadaje. I tu dochodzą do głosu twarde dane - ta gra się sprzedała. Z kilkoma rekordami sprzedażowymi. Takiej masy ludzi nie da się nabrać, podpuścić, skusić. Gra musi bronić się sama. I Dying Light się doskonale broni. Bo jest dobry. Cholernie dobry. A my go ulepszamy, poprawiamy i udoskonalamy pod dyktando graczy. Bo nasze ambicje nie kończą się na wydani jednej gry i chcemy mieć ludzi po swojej stronie. Gdyby było tak jak mówisz - nikt by sobie łba nie zawracał patchami. Bo sprzedane, "hajs się zgadza" (Ależ to durne hasło) a praca zespołu niepotrzebnie kosztuje. Wszystkich nie da się zadowolić, jak mawia Sasha Grey, ale na steam 9 na 10 poleca Dl. Na metacritic 8 na 10. Coś w tym jest. I my to doceniamy. Chyba z połowa z materiału który jest przygotowany do dystrybucji pójdzie do ludzi za darmo, jako aktualizacje gry. Nie słyszałem o firmie co wycina taki numer. To dla graczy! Od nas. Zrobiliśmy to i nie chcemy za to kasy. Będą też dlc. Płatne. Kto będzie chciał i doceni pracę w nie włożoną - Kupi. Tak to wygląda. W jednym Nadra masz rację. Że nie idzie tak szybko jakby niektórzy chcieli i nie podajemy konkretnych dat. Tu się w pełni zgadzam. Też chciałbym żeby to poszło precyzyjniej. I robię co mogę. Mam nadzieje, że osiągnę ten cel.
 12. Wystarczą mi dwie córki , 4 fanpage i to forum. Zapewniam
 13. Rysiek okej, bawisz się w przedstawianie toku myślenia, ale zastanów się sam do czego zmierzasz. W ramach patcha dodaliśmy zestaw broni, który poszerza oferowany w grze wachlarz, prawda? Dostępny właściwie na przestrzeni całej rozgrywki. Jak sam podkreślasz, dla kogoś kto ukończył grę z tego zestawy nadaje się 10. Nie wiem skąd wziąłeś akurat taką liczbę, ale niech będzie. Nie kumam jednak zupełnie - i zupełnie szczerze to piszę - dlaczego ma to być rozwiązanie złe? Ganianie po Harran po zakończeniu rozgrywki tylko dla samego testowania broni? Ja tak pograłem może z 10 minut. Dużo więcej zabawy wyciąga się z odpalenia Hard Mode na nowym slocie gry. Raz, że trudniej, dwa że realniej, trzy że - jak podkreśla honeybunny - żaden PR-owiec nie mówi ci jak masz grać (właściwie to mówi - ale już przestaje). Masz wszystko jak chcesz i ile chcesz - tylko testować. Mocny zarzut z ochłapami miałby sens gdyby ten patch był faktycznie ostatnim słowem w grze. Nie jest. Zdecydowanie do końca projektu jeszcze daleka droga. Mówię w sumie dla porządku, bo twierdzicie, że nie jesteście zainteresowani. Szkoda, bo sporo fajnego będzie. I może wtedy ktoś by zrozumiał jak bardzo się myli z wyświechtanym "hajs się zgadza". Dlaczego mi "kurczak" nie wyskakuje? Internet mnie lubi - podobno za zrównoważone spojrzenie na świat.
 14. KanekS, ty piszesz o wersji PC prawda? Wysłałem do supportu wiadomość z problemami, które zgłosiłeś. Gdyby były potrzebne dodatkowe informacje poproszę cię o PW jeszcze.