DarekC

Members
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Przy zasiewie również są przerwy, przy kultywacji dziwne manewry robi i nie zawsze wychodzi to równo.
 2. A gdzie te oficjalne zapowiedzi można śledzić?
 3. Niesprawdzaniem jeszcze nowej wersji a ponoć można przypisywać klawisze, a jak nie zadziała to wyłącz mody i zobacz czy to coś zmieni.
 4. feedback

  To ja dodam jeszcze co do rozładunku: - gdy kombajn do ziemniaków jest już pełny i podjedziemy pod niego przyczepą to nie ma "Q" do rozładunku, trzeba odjechać kombajnem i podjechać ponownie do przyczepy - to samo tyczy się szklarni, gdy mam zaparkowany pickup z nawozem przy rozładunku jego i przełożę potrzebną ilość, wrócę do niego po jakimś czasie by kolejną porcję nawozu dać, nie ma "F" trzeba odjechać i podjechać ponownie - ta sama przypadłość jest przy załadunku kapusty przy szklarni, zaparkowana przyczepa w miejscu załadunku raz się załaduje, przy ponownej porcji kapusty trzeba odjechać i podjechać ponownie by móc załadować kapustę, nie wiem jak jest z innymi produktami w szklarni, ale domyślam się, że jest podobnie.
 5. A ten traktor nie jest z jakiś modów? Wygląda jak by mu tekstur brakowało, może i jakiś wpisów również brakuje do tempomatu.
 6. Też mi jakieś krasnoludki co jakiś czas przestawiają opryskiwacz.
 7. No ja z jednego pola zebrałem na dwa pełne magazyny po 27 i trzeci do połowy zapełniłem. Też uważam, że to stanowczo za małe pojemności jak na tak wielką budowlę.
 8. Mam takie pytanie, jak sobie radzicie ze zbiorem i magazynowaniem ziemniaków? Ten budynek do zrzutu ziemniaków ma strasznie małą pojemność, można je jakoś rozbudować?
 9. Już wiem, trzeba bardzo blisko podjechać pod przyczepę.
 10. Witajcie, mam taki problem i nie wiem jak go rozwiązać. Zbieram ziemniaki z pola, maszyna jest już pełna, wykupiony mam także skład na ziemniaki, ale nie potrafię ich wyładować ani do składu ani na przyczepę. W jaki sposób można wyładować kombajn na ziemniaki?