CryKillerPL

Members
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by CryKillerPL

 1. Witajcie, w tym wątku zgłaszamy błędy oraz sugestie dotyczące gry Pure Farming 2018. Pomóżmy Ice Flames ulepszyć Pure Farming'a. Mile widziane zrzuty ekranu i filmy z zarejestrowanym błędem, oraz platforma na jakiej problem występuje.
 2. feedback

  Zauważyłem że na większości przyczep zboże z kombajnu wysypuje się tylko gdy rura jest nad jakimś konkretnym punktem nad przyczepą. Czasami jest tak, że rura jest nad przyczepą a mimo to zboże się nie wysypuje, ale gdy podjadę ciut dalej to nagle zaczyna się sypać. Gdy ruszę delikatnie do przodu podczas wysypywania to nagle znów zboże przestaje się wysypywać. Pracownik ma spory problem z kombajnem, gdy odbieramy zboże. Po zakonczeniu nasypywania zboża musimy odjechać z przyczepą, inaczej pracownik w kombajnie nie ruszy. Odbieranie zboża podczas młócenia to tragedia. Pracownik się gubi. Zatrzymuje się, zawraca itp.
 3. feedback

  To samo jest misją poboczną Zbiór gruszek. Gruszki mamy zawieźć do magazynu. Po ukonczeniu zadania zostają one w magazynie i możemy je sprzedać.
 4. Patrz tu:
 5. feedback

  W misji pobocznej "Zbiór jęczmienia" jest mały błąd. Pierwszy punkt misji nakazuje nam zebrać zboże z pola a drugi zawieźć zboże do silosu. Problem polega na tym, że po zapełnieniu przyczepy misja nie pokazuje nam gdzie to zboże wysypać. Na mapie mamy kilka silosów zbożowych. Metodą prób i błędów udało mi się znaleźć prawidłowy silos. Punkt misji przeskakuje na drugi dopiero po zebraniu 90% zbiorów, ale wtedy to już mamy zebrane ponad 18 ton. To jest do poprawy. Tak samo misje w trybie kariery. 1. Po orce powinna być kultywacja. 2. Po co gra nam każe zasadzić ziemniaki, skoro potem ich nie zbieramy? 3. Dlaczego nie ma misji o nawożeniu i oprysku? 4. Dlaczego chlewnia na farmie jest do wybudowania, a ta poza farmą jest cała? Powinno być na odwrót 5. Gra powinna nakazywać zakup obciążników, a nie oranie bez. To że fizyka gry tego nie wymaga to druga sprawa. 6. Orka, sianie itp. powinno być na polach 3 i 4. Nie powinniśmy dostawać pola nr 1. Za bardzo ułatwia to grę. 7. Dlaczego gra nie informuje nas o tym że dostaliśmy sad śliwkowy? Druga sprawa to, dlaczego otrzymujemy sad po drugiej stronie mapy? Jest wiele sadów bliżej. A i słoma na polach powinna usypywać się gęściej. Ok, mogą być kupki ale nie tak jak teraz. Powinna też wysypywać się poza polami.
 6. feedback

  A ja zrobił bym inaczej z pracownikami. Dlaczego oni zawracają na 3-4 razy (a czasami nawet na 40 razy :D)? Niech zawracają robiąc duży łuk i tyle. Po zebraniu 10-15 szafirów powinny pojawić się ich pozycje na mapie. Wydłużcie czas wzrostu warzyw w szklarniach. Rosną zdecydowanie za szybko. Co do postu wyżej odnosnie przyczepy na obornik. Ja mam ogólnie wrażenie że skala pojazdów/maszyn w tej grze jest trochę skopana. Przyczepa SIPMA z pojemnością 16 ton jest za duża. A I NAJWAŻNIEJSZE! ZAMIEŃCIE TONY NA LITRY! W JAKI SPOSÓB PRZYCZEPA PEŁNA PSZENICY WAŻY 16 TON I PRZYCZEPA ZIEMNIAKÓW TEŻ 16 TON? KILOGRAMY SĄ JEDNOSTKĄ WAGI A NIE POJEMNOŚCI! POJEMNOŚĆ OKREŚLAMY W LITRACH LUB METRACH SZEŚCIENNYCH. @przemson to nie jest kwestia trudności. Patch jest już gotowy ale micro i sony muszą go przetestować i zatwierdzić.
 7. feedback

  tak, monitorujemy nasze forum i przekazujemy deweloperom istotne informacje o błędach bądź sugestie czy pomysły związane z Pure Farming. Pozdrawiamy Zespół pomocy technicznej Techland ____________________________________ Xbox One 1. Ostatnio miałem dziwny problem. Puściłem pracownika z sianiem na polu a ja chwilę później ruszyłem zanim aby rosiewać nawóz. Po chwili w moim ciagniku zapaliła się ikona silnika, mimo iż wszystko było ok. Pojechałem naprawić ciągnik, wróciłem i zobaczyłem że pracownik jedzie bardzo wolno. Wsiadłem do tamtego ciągnika, ale mimo iż ikona silnika się nie paliła, ten jechał bardzo wolno. Jakie było moje zdziwienie gdy w warsztacie okazało się że ciągnika naprawić nie mogę bo wszystko było na 100%. Wyczytałem save ponownie i od razu pojechałem naprawić ciągnik pracownika. Wszystko naprawiłem a ikona silnika w drugim ciągniku zgasła. 2. W pojazdach zamiast opcji PRZENIEŚ ZAWARTOŚĆ, ZAŁADUJ itp. pojawiły mi się opcje np. w beczce z wodą ZAŁADUJ MAŁE ZWIERZĘTA, PRZENIEŚ MAŁE ZWIERZĘTA. Pomaga ponownie załadowanie save'a. 3. Na konsoli Xbox One podczas jazdy ciągnikiem Landini Rex 4-1000 F gra zaczyna delikatnie ścinać. 4. Obornik jest do poprawy. Aktualnie wygląda tak jakby był z betonu 5. Znowu mam problem z dojrzewaniem zboża. Obsiałem trzy pola żytem. Na jednym wyrosło normalnie, na dwóch pozostałych od 10 dni ciagle widnieje faza ZASIANE. Ehhh... i tyle pracy na marne.
 8. Miałem podobny problem, ale pomogło ponowne wczytanie save'a.
 9. feedback

  Dokładnie. Prosimy o potwierdzenie przeglądania tego wątku.
 10. feedback

  Xbox One Do poprawy koguty w pojazdach. Aktualnie wyglądają tragicznie. Czasami słoma na polu się baguje i nie znika. Orka i kultywacja nic nie daje. Pomaga ponowne uruchomienie gry
 11. feedback

  Xbox One Przydałaby się informacja o czasie w grze. Najlepiej w osiągnięciach gry.
 12. feedback

  Xbox One Sugestia Uprawy szklarniane powinny dłużej leżeć w skrzyniach. Teraz sprzedaż np. pomidorów to jest jakiś speedrun. Błąd Pickup czesto się baguje przy załadowaniu. Np. Załaduje nawóz, rozładuję i gdy potem chcę załadować np. jajka to nie mogę. Pomaga ponowne załadowanie gry. Często nie wyświetlają się lub wyświetlają się z opóźnieniem informacje o sprzedaniu jajek/pomidorów/papryki itp. Nie da się kupić paszy dla świń. A teraz ciekawy problem z polem. Obsiałem całe a zboże wyrosło tylko w kilku miejscach.
 13. feedback

  Na konsoli Xbox One nie da się pobrać dodatkowego pakietu strojów.
 14. feedback

  Xbox One Przyczepy Metaltech DB8 często nie da się umyć. Ikony na mapie są nieczytelne. Zmniejszcie ten dziwny ciemny pasek w górnej części, zasłania za dużą część ekranu. Dodajcie opcję wyłączenia wibracji. Podczas orki i kultywacji przy skręcaniu pad mocno wibruje.
 15. feedback

  A no właśnie, autozapis po przespaniu nocy nie działa, gra się nie zapisuje Xbox One Przy szybkim opuszczeniu i podniesieniu siewnika GP 3P1006NT baguje się dźwięk. Ciągle słychać dźwięk podnoszenia/opuszczania. Nie pomaga odłączenie maszyny.
 16. Witam, w tym wątku wrzucamy filmy z gry Pure Farming 2018. Pokaż swoją farmę. Tak ode mnie: przedstawiam filmy z gry Pure Farming 2018 w trybie Moja pierwsza farma. Zapraszam do ogladania. Playlista Youtube:
 17. feedback

  Przyczepa startowa Metaltech lewituje
 18. feedback

  Na konsoli Xbox One gra dziwnie ścina Kombajn startowy nadal ma sieczkarnię (NIE POWINIEN MIEĆ)