CryKillerPL

Members
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

About CryKillerPL

 • Rank
  Survivor
 • Birthday 06/23/1992

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Żary, Poland
 1. feedback

  tak, monitorujemy nasze forum i przekazujemy deweloperom istotne informacje o błędach bądź sugestie czy pomysły związane z Pure Farming. Pozdrawiamy Zespół pomocy technicznej Techland ____________________________________ Xbox One 1. Ostatnio miałem dziwny problem. Puściłem pracownika z sianiem na polu a ja chwilę później ruszyłem zanim aby rosiewać nawóz. Po chwili w moim ciagniku zapaliła się ikona silnika, mimo iż wszystko było ok. Pojechałem naprawić ciągnik, wróciłem i zobaczyłem że pracownik jedzie bardzo wolno. Wsiadłem do tamtego ciągnika, ale mimo iż ikona silnika się nie paliła, ten jechał bardzo wolno. Jakie było moje zdziwienie gdy w warsztacie okazało się że ciągnika naprawić nie mogę bo wszystko było na 100%. Wyczytałem save ponownie i od razu pojechałem naprawić ciągnik pracownika. Wszystko naprawiłem a ikona silnika w drugim ciągniku zgasła. 2. W pojazdach zamiast opcji PRZENIEŚ ZAWARTOŚĆ, ZAŁADUJ itp. pojawiły mi się opcje np. w beczce z wodą ZAŁADUJ MAŁE ZWIERZĘTA, PRZENIEŚ MAŁE ZWIERZĘTA. Pomaga ponownie załadowanie save'a. 3. Na konsoli Xbox One podczas jazdy ciągnikiem Landini Rex 4-1000 F gra zaczyna delikatnie ścinać. 4. Obornik jest do poprawy. Aktualnie wygląda tak jakby był z betonu 5. Znowu mam problem z dojrzewaniem zboża. Obsiałem trzy pola żytem. Na jednym wyrosło normalnie, na dwóch pozostałych od 10 dni ciagle widnieje faza ZASIANE. Ehhh... i tyle pracy na marne.
 2. Miałem podobny problem, ale pomogło ponowne wczytanie save'a.
 3. feedback

  Dokładnie. Prosimy o potwierdzenie przeglądania tego wątku.
 4. feedback

  Xbox One Do poprawy koguty w pojazdach. Aktualnie wyglądają tragicznie. Czasami słoma na polu się baguje i nie znika. Orka i kultywacja nic nie daje. Pomaga ponowne uruchomienie gry
 5. feedback

  Xbox One Przydałaby się informacja o czasie w grze. Najlepiej w osiągnięciach gry.
 6. feedback

  Xbox One Sugestia Uprawy szklarniane powinny dłużej leżeć w skrzyniach. Teraz sprzedaż np. pomidorów to jest jakiś speedrun. Błąd Pickup czesto się baguje przy załadowaniu. Np. Załaduje nawóz, rozładuję i gdy potem chcę załadować np. jajka to nie mogę. Pomaga ponowne załadowanie gry. Często nie wyświetlają się lub wyświetlają się z opóźnieniem informacje o sprzedaniu jajek/pomidorów/papryki itp. Nie da się kupić paszy dla świń. A teraz ciekawy problem z polem. Obsiałem całe a zboże wyrosło tylko w kilku miejscach.
 7. feedback

  Na konsoli Xbox One nie da się pobrać dodatkowego pakietu strojów.
 8. feedback

  Xbox One Przyczepy Metaltech DB8 często nie da się umyć. Ikony na mapie są nieczytelne. Zmniejszcie ten dziwny ciemny pasek w górnej części, zasłania za dużą część ekranu. Dodajcie opcję wyłączenia wibracji. Podczas orki i kultywacji przy skręcaniu pad mocno wibruje.
 9. feedback

  A no właśnie, autozapis po przespaniu nocy nie działa, gra się nie zapisuje Xbox One Przy szybkim opuszczeniu i podniesieniu siewnika GP 3P1006NT baguje się dźwięk. Ciągle słychać dźwięk podnoszenia/opuszczania. Nie pomaga odłączenie maszyny.
 10. Witam, w tym wątku wrzucamy filmy z gry Pure Farming 2018. Pokaż swoją farmę. Tak ode mnie: przedstawiam filmy z gry Pure Farming 2018 w trybie Moja pierwsza farma. Zapraszam do ogladania. Playlista Youtube:
 11. feedback

  Przyczepa startowa Metaltech lewituje
 12. feedback

  Na konsoli Xbox One gra dziwnie ścina Kombajn startowy nadal ma sieczkarnię (NIE POWINIEN MIEĆ)
 13. Witajcie, w tym wątku zgłaszamy błędy oraz sugestie dotyczące gry Pure Farming 2018. Pomóżmy Ice Flames ulepszyć Pure Farming'a. Mile widziane zrzuty ekranu i filmy z zarejestrowanym błędem, oraz platforma na jakiej problem występuje.