All Activity

This stream auto-updates   

 1. Past hour
 2. It's called prepatch and everyone at this point knows about it, its getting annoying at this point, please techland fix this
 3. No offense dude but the hunter is fine where it is because of spit regen, and insta tackle is technically still here, hunters don't even need insta tackle, I'm a hunter main and I could care less for it js
 4. Today
 5. Jump could be good, but I am sure there would be a lot of invisible walls suddenly show up. Not really wanting first person, I like the feeling of scale and the customization we get in third person. I hate FS17s first person mode I feel like I am 3 foot tall and it just feels odd.
 6. Also would love this and DO NOT FORGET COLOR BLIND MODE. Please. Yeah I say this as 3 of the colors there look the same to me and I would not be the only one. I know I should not say this, but I have to, check out FS17 color blind mode for a great way to do it.
 7. I tried and found that the files were quite messed up. Really wish mod makers would put them into the correct directory tree before zipping them. I gave up on this one until someone sorts that mess out. Only one of the tractor mods there at the moment is set up so you can unzip and go.
 8. Yeah, it's a bit of a trial and error to load/unload trailers. I have found out (hard way) that I want to load plums in a trailer train they load in the back trailer first. Also If I want to detach the trailers it should be nice to have the option to detach only the first and keep the train with the others. The authentic farming experience is in there! I see a lot good things but not (yet) farmer friendly. Are the developers reading these forums, @James Gallagher?
 9. I also usually store my fruit & veg before selling now and have found the drop option to be a bit finicky. I'm usually using 3 trailers in a train which makes it worse trying to line up the right trailer for the drop, often I have to drive away and then back around to the storage a couple of times to get it to work. You attach a good example of the problem - the option to drop or add tomatoes should be coming up when the trailer is over the yellow halo not when the tractor is, but the game doesn't work like this.
 10. XONE S (Moja pierwsza farma): 1. Przy próbie zatrudnienia pracownika do orki, na mapie Montana, pod przyciskiem zatrudnienia Y, pojawiła się druga opcja z wyborem Y, opcja zaznaczenia na mapie. Po naciśnięciu Y zaznaczała się pozycja na mini mapie. W ciągniki Zetor Major, pomogła zmiana ciągnika. 2. Na mapie Japonia, po skończonym zadaniu orki, nie da się odczepić pługa, problem rozwiązałem wracając do Montany wraz z ciągnikiem, oraz ponowny powrót do Japonii, co kosztowało mnie extra kasę za lot. 3. Na mapie Montana ciągnik Landini Rex F z przyczepą, nie pamiętam nazwy (mała niebieska pojemność 2300) Po załadowaniu jajek i podjechanie do magazynu nie dało się ich do niego przenieść. Musiałem jechać je sprzedać. Wcześniej było to możliwe podjeżdżając pick-upem. 4. Zostawiając przyczepę (mała niebieska) obok nawozów, mamy dostępna opcję zakupu nawozów we wszystkich pojazdach pod X. PROBLEMY: 1. W ciagniku Landini Rex F strasznie tnie obraz podczas jazdy i pracy tym ciagnikiem. 2. Na mapie Japonii, kombajn do ryżu podczas żniw, jadąc po polu na którym jest woda, kurzy jak by jechał po suchym polu 3. Kombajn do ryżu nie wyrzuca pokosu (chyba że tak ma być) 4. Przechodnie jak zombii 5. Brak fizyki jeżdżąc ich chodząć po wodzie WKURZAJĄCE: 1. Pływające przybliżanie i oddalanie kamery 2. Sterowanie pojazdami gąsienicowymi 3. Przejazd przez mosty wypukłe i uderzanie o nie np kombajnami czy pługiem 4. Strasznie brzydka niskiej jakości animacja pomijania nocy. Umieranie zwierząt przy pomijaniu nocy, przez co jesteśmy stratni. 5. Nie wiem jak sprawdzić ceny towarów na sprzedaż w poszczególnych skupach, czy to na eksport? Na razie tyle Gra świetna, tylko poprawić błędy i dalej ją rozwijać i będzie rewelacja.
 11. sincere friend I will be but the game simulator games in console compared to pc are and always stay as if it were. betas other pole in alpha phase could not even give light to the board xbox ps4 is the same limitation the same is still a good game entertaining
 12. I did not realize that he did not give me the package of t-shirts of the brands only about three nomas believe that this game is solved in xbox
 13. It’s 2018!!! Still no solution. I love this game, beat it on both console platforms. But I did so alone because I could not play with my friends. I know it’s an internal problem and not a internet problem because I can quick join as a human and a zombie, but I cannot join my friends as either. ‘This session is no longer available.’ Come on. They still release new updates for weapons, mutations, and enemies. But they can not patch this problem for the select few who are obviously having it. Why should I have to change to IPv4 for ONE game. I think I will stop playing until I hear good news. P.S. This problem is occouring on PS4, Xbox One and PC. Please fix this because it is still a good game, would just be better to play with people I know.
 14. Yesterday
 15. feedback

  W misji pobocznej "Zbiór jęczmienia" jest mały błąd. Pierwszy punkt misji nakazuje nam zebrać zboże z pola a drugi zawieźć zboże do silosu. Problem polega na tym, że po zapełnieniu przyczepy misja nie pokazuje nam gdzie to zboże wysypać. Na mapie mamy kilka silosów zbożowych. Metodą prób i błędów udało mi się znaleźć prawidłowy silos. Punkt misji przeskakuje na drugi dopiero po zebraniu 90% zbiorów, ale wtedy to już mamy zebrane ponad 18 ton. To jest do poprawy. Tak samo misje w trybie kariery. 1. Po orce powinna być kultywacja. 2. Po co gra nam każe zasadzić ziemniaki, skoro potem ich nie zbieramy? 3. Dlaczego nie ma misji o nawożeniu i oprysku? 4. Dlaczego chlewnia na farmie jest do wybudowania, a ta poza farmą jest cała? Powinno być na odwrót 5. Gra powinna nakazywać zakup obciążników, a nie oranie bez. To że fizyka gry tego nie wymaga to druga sprawa. 6. Orka, sianie itp. powinno być na polach 3 i 4. Nie powinniśmy dostawać pola nr 1. Za bardzo ułatwia to grę. 7. Dlaczego gra nie informuje nas o tym że dostaliśmy sad śliwkowy? Druga sprawa to, dlaczego otrzymujemy sad po drugiej stronie mapy? Jest wiele sadów bliżej. A i słoma na polach powinna usypywać się gęściej. Ok, mogą być kupki ale nie tak jak teraz. Powinna też wysypywać się poza polami.
 16. I’m all for animal rights, but surely we could fit more than 4 pigs on the Galucho transporter without animal activists starting protests outside our farms??
 17. I like this game (It has great potential) but this sort of classifications and some other weird, let say, choices make it hard to fully appreciate this game.
 18. So 2 times I tried to store more vegetables. First cabbages and now tomatoes. Looking at the capacity from the 100% I used 39%. So I should have space for 61% tomatoes... yet I can't seem to store them. Load, yes but store not a option. Sure I can sell, but I like to have my storages at 100% and sell the rest. So that I have back up to sell when the price is right... investment in the future, sort of speak. (yet) another bug, or? Should we tag the Community Manager with bug reports/finds??? Or just create a support ticket after posting here? Can't seem to find the forum etiquette.
 19. feedback

  Kupiłem ostatnio Pure Farming 2018 i gra się dosyć przyjemnie, ale zauważyłem kilka błędów. Gram na PC wersja po update. Dzisiaj zawiesiłem się na kamieniu i stoję... http://www53.zippyshare.com/v/x9wvLyVS/file.html - maszyny jak stoją wyłączone to święcą się cały czas światła STOPU. - nie wiem jak w trybie „Moja pierwsza farma” zrestartować maszynę bo utknęła mi na kamieniu i nie mogę jej wyciągnąć (chodzi o ciągnik). - Jak zatrudniać pracownika w trybie „Moja pierwsza farma” ? - Czasami ciągnikiem czy np. kombajnem przejeżdża się obok np. budynku i jeszcze w niego nie uderzymy to gra już „łapię” kolizję mimo, że jeszcze w nic nie uderzyliśmy. - Kupiłem mały ciągnik McCornick (taki sadowniczy) i on ma kategorię „ciągnik lekki”, ale nie można do niego przyłączyć beczki na wodę(o pojemności 6000 litrów) tej co gra każę kupić na początku. W tej beczce do wody jest napisane kompatybilność z ciągnikami lekkimi, a jak próbowałem zapiąć to jest informacja, że „niewłaściwy ciągnik”. To jak to w końcu jest? - brakuje trochę jakiekolwiek „fizyki” gleby np. po orce, gdzie podczas jazdy ciągnikiem po takiej glebie nic się nie dzieje… nawet śladów nie zostawia maszyna. - jeżdżąc po trawie na poboczach, czy po krzakach i kwiatkach które rosną na poboczach dróg ciągnikiem, samochodem czy inną maszyną krzaki się nie ruszają, trawa się pod kołami nie ugniata. Ciągnik czy inna maszyna przenika przez krzaki i nawet ich nie porusza. - Zauważyłem, że na czasie x1 chmurka w lewym górnym rogu pokazuje deszcz, a na mapie jeszcze deszczu nie ma… pojawia się po dłuższej chwili. - czasami znika możliwość przyspieszania i zwalniania czasu klawiszami L i K . Trzeba wyjąć tablet, schować tablet i dopiero wtedy można zmienić czas bo inaczej się nie da. - myjnia automatyczna kosztuje 75 euro… Czy to nie za dużo ? - klawiszem „Spacja” nie można zaciągnąć hamulca ręcznego - brak możliwości skakania czasami nie można przeskoczyć przez „płotek” - Skały na obrzeżach mapy nawet jak są niskie to nie można wjechać na nie ciągnikiem. - Czasami przy podczepianiu np. przyczepy do ciągnika maszynę czasami podrzuca do góry. - Brak kropli deszczu na szybie ciągnika i na szybie w dachu w kabinie (wycieraczki są zbędne). Trochę martwi mnie mała ilość maszyn bo jest ich bardzo malutko.
 20. http://www.pf2018mods.com/
 21. feedback

  Trochę to nie w tym temacie zamieszczone, ale... dołączam się do postulatu
 22. feedback

  Drodzy Panowie i Panie z Techlandu. Z chęcią zostanę beta testerem i z chęcią dołączę się do polepszenia jakości gry. To naprawdę irytujące gdy kupując grę i zaczynając zabawę nie skupiamy się na przyjemnym aspekcie pracy na roli lecz liczymy ile znajduje się błędów. Beta testerzy zazwyczaj dostają produkt wcześniej by móc właśnie te błędy znaleźć a wraz z datą premiery (tydzień, dwa później) powinien wychodzić pierwszy patch naprawiający większe błędy. Pozdrawiam
 23. feedback

  Spróbuj sposobu, który ja opisałem w swoim poście z błędami na poprzedniej stronie Albo napiszę tu w skrócie. Musisz przyłożyć łyżkę z obornikiem do boku przyczepy, gdzieś na wysokości jej podłogi Też mam wielką nadzieję, że to wszystko zostanie poprawione tak jak została poprawiona przyczepa do zbioru bel i prasa do bel z wersji preview gry Ale wiesz... traktowanie graczy jako swoich betatesterów jest trochę nie fair.
 24. feedback

  To widzę, że nie tylko ja mam problemy z tą grą na ps 4
 25. Indeed! Luckily equipment with dirt on it, just looks great for a farmer so I can live with it. The automatic wash is way to expensive and time consuming. And time we console gamers don't have for the next 2-3 weeks... To bad they can't speed that process up a little bit.
 26. Seems to be, I had a problem washing that trailer too except in the automatic wash. Also had some issues with other equipment with the manual washer depending on where it was placed and whether it was attached to a tractor. Don’t wash anything anymore though as there just isn’t time in the game!
 27. Yeah some of the classifications are a bit odd but the trailer they want you to use is a manure spreader so does fit under cultivation (as they seem to include fertilisation in that class).
 1. Load more activity